1960 Plymouth Fury - Sunstar Platinum

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1960 Plymouth Fury - Sunstar Platinum

İletiYazar: Erdem » 27 Eyl 2021, 12:46

Uzun bir aradan sonra tüm foruma selamlarımı ileterek merhaba diyorum :) Zaman çabucak geçerken forumdaki hareketlilik iyice azaldı ama sağlık olsun, ben de bu aralar hiç çekim yapamadığımdan paylaşımda bulunamadım ama ''eski modellerin yeniden resimlenmesi'' projem kapsamında 1960 Plymouth Fury modelimin geçen günlerde tekrar fotoğraflarını çektim. Şansıma hava bir açıp bir kapattığından evdeki ışık tam istediğim gibi değildi ama yine de resimlerden memnunum. Umarım sizler de beğenirsiniz.

Modelin ilk tanıtım paylaşımında bahsetmiştim ama okumayanlar ve hatırlamayanlar için ufak bilgiler vereyim. Sunstar Platinum serisinin ilk işlerine göre bir tık geride kalan bu model ufak tefek boya kusurlarına ve yapış yapış koltuklara sahip :) Koltuklardaki bu yapışkanlık olayı diğer bazı Sunstar modellerinde de mevcut (örneğin 1959 Oldsmobile 98 modeli gibi) Yine de resinin yaygınlaştığı günlerde diecast'ten vazgeçmem diyenler için elbette güzel bir çalışma.

Arayı fazla açmadan başka modellerin tekrar resimlendiği paylaşımlarda görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın :)

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 4:
barkas, salihatak, Serdar Gökhan, youth_peer
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 93
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 98
Rep Puani: 4545
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 1960 Plymouth Fury - Sunstar Platinum

İletiYazar: barkas » 29 Eyl 2021, 20:03

Sunstar'ın başarılı işlerinden birisi daha. Modeldeki detaylar çok dikkat çekici. Uzun süredir sessiz olan foruma biraz hareket getirir umarım :)

Paylaşım için teşekkürler, iyi seyirler.
barkas
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İsim: Hikmet GÖRKEM
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 6
1/64 Model sayısı: 300
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 15
barkas rep puani yok

Re: 1960 Plymouth Fury - Sunstar Platinum

İletiYazar: Erdem » 05 Ekm 2021, 06:14

barkas yazdı:Sunstar'ın başarılı işlerinden birisi daha. Modeldeki detaylar çok dikkat çekici. Uzun süredir sessiz olan foruma biraz hareket getirir umarım :)

Paylaşım için teşekkürler, iyi seyirler.

Çok teşekkürler Hikmet Bey, Sunstar Platinum hobiye ilk başladığım dönemde beni mest etmişti; tabii o zamanlar fiyatlar da oldukça uygundu ve o uygun rakamlara bu detay çok mutlu ediyordu. Paylaşımlarım devam edecek, ilginiz için tekrar teşekkürler :)

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
barkas
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 93
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 98
Rep Puani: 4545
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir