Porsche 911 Carrera (993) - Autoart

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Porsche 911 Carrera (993) - Autoart

İletiYazar: barkas » 08 Ekm 2021, 22:26

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde satın almış olduğum, 90'ların en ikonik spor otomobillerinden birisi olan Porsche 911 Carrera'nın Autoart tarafından üretilen, muhteşem iç dış renk kombinasyonuna sahip 993 serisini fotoğraflamaya çalıştım.

Model klasik Autoart kalitesinde. Detaylar olması gerektiği gibi, hemen hemen hiçbir şey atlanmamış. En dikkat çekici detay ise bana göre motor kaputundan ayrı açılan arka spoyler.

Modelin bana ulaşmasındaki emeklerinden dolayı çok değerli dostum, aynı zamanda forum üyelerimizden Mert Vatansever'e (Mert V.) teşekkürü bir borç bilirim.

Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için barkas arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
barkas
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İsim: Hikmet GÖRKEM
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 6
1/64 Model sayısı: 300
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 15
barkas rep puani yok

Re: Porsche 911 Carrera (993) - Autoart

İletiYazar: Serdar Gökhan » 12 Ekm 2021, 08:40

Rüya gibi otomobil. Çok güzel özenilmiş bir model. Yıllardır beklemişimdir Autoart çıkarsa diye. Sonun da çıkardı ama alımı bıraktım. :smile: keyifle sergilemen dileğiyle. :sapka: :nazar: :+1:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
barkas
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 107
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 127
Rep Puani: 3945
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Re: Porsche 911 Carrera (993) - Autoart

İletiYazar: Erdem » 14 Ekm 2021, 07:54

Yeni model hayırlı oldun Hikmet Bey, gerek rengi gerek asla eskimeyecek klasik dizaynı ile enfes bir parça. Belirttiğiniz spoiler'ın ayrı açılması dikkate değer bir detay, ayrıca jant içindeki fren detayı da çok hoş bence. Forumumuzda Porsche konusunda uzman diyebileceğim Berent arkadaşımız var, onun da bu paylaşımı görmesini ve yorum yapmasını sabırsızlıkla bekleyeceğim :)

Tekrar hayrı olsun ve keyifle sergilensin.

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
barkas
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 93
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 98
Rep Puani: 4545
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir