DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI - Kayıt

“DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI” (bu yazıda “biz”, “bize”, “bizim”, “DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI”, “https://diecastr.com” olarak anılacak) kullanım hakkı için, takip eden şartların yasal bağlayıcılığını kabul etmelisiniz. Eğer yasal bağlayıcılığı olan bu şartların tümünü kabul etmiyorsanız lütfen “DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI” mesaj panosuna erişmeyin ve/veya kullanmayın. Şartları herhangi bir zaman değiştirebilir ve sizi azami derecede bilgilendirebiliriz, ancak siz yasal bağlayıcılığı olan bu şartları düzenli olarak inceleyin, yapılan değişiklik ve güncellemeleri kabul ediyorsanız “DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI” mesaj panosunu kullanmaya devam edin.

Forumlarımız gücünü “Genel Kamu Lisansı” (bu yazıda “GPL” olarak anılacak)’na sahip olan bir mesaj panosu çözümü olan ve www.phpbb.com adresinden indirebileceğiniz phpBB (bu yazıda “onlar”, “onlara”, “onların”, “phpBB yazılımı”, “www.phpbb.com”, “phpBB Grubu”, “phpBB Takımı” olarak anılacak) yazılımından alır. phpBB yazılımı sadece internet tabanlı tartışmaları kolaylaştırır ve GPL nelere izin verilip verilmediğini sert biçimde belirler. phpBB hakkında daha fazla Türkçe bilgi için phpBB Türkiye sitesine göz atın.

Küfür, müstehcen, terbiyesiz, iftira niteliğinde, iğrenç, tehdit edici, cinsel yönü olan iletiler veya ülkenizdeki kanunları, “DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI” mesaj panosunun barındırıldığı ülkenin veya uluslararası kanunları çiğneyecek herhangi bir içerik göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Aksi halde, hemen ve sürekli olarak yasaklanabileceğiniz gibi eğer tarafımızca uygun görülürse internet servis sağlayıcınız da haberdar edilebilir. Bu koşulları güçlendirmek için tüm iletilerdeki IP adresleri kayıt altına alınır. Uygun görüldüğünde, herhangi bir konunuzun, herhangi bir zamanda “DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI” tarafından silinebileceğini, değiştirilebileceğini, taşınabileceğini veya kilitlenebileceğini kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. İzniniz olmadan bu bilgiler üçüncü şahıslara dağıtılmayacak, ancak yapılacak herhangi bir hack sonucunda bu bilgilerin dağıtılmasından ne “DIECASTR - MODEL ARABA KOLEKSİYONERLERİ BULUŞMA NOKTASI” ne de phpBB sorumlu tutulamaz.

 
cron