VİTRİN TEMİZLİĞİNDEN MANZARALAR

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

VİTRİN TEMİZLİĞİNDEN MANZARALAR

İletiYazar: Kenan Şavklı » 07 Eyl 2012, 02:42

Bugün akşam akşam, o kadar yorgun olmama rağmen minik detolf vitrinimi temizledim ve içeridekileri dışarı çıkarttığımdaki görüntüleri de paylaşayım istedim ve bu arada :fiskos: bugüne kadar sadece kutuda bekleyen bir takım güzeller de vitrine girdi ve ben neredeyse ilk defa kutuda olmayan tüm modelleri odada başka yerlere taşıyıp diziverdim, haşır neşir oldum... :kamyon: Yav seviyorum ben bu model işini...

Resim

Resim

Resim

Elimdeki Detolf vitrin neredeyse hep bomboş ve sadece en gözde araçlarımı ya da yeni gelenleri bir süre seyirlemek amaçlı dönem dönem değiştirerek sergilediğim bir vaziyetteydi ama bir kaç yeni çıkartılanlarla beraber ne kadar da bol araç alabilir vaziyette bir vitrin olduğunu anlamış bulunuyorum! Hep Emre abim :tey: mi temizleyip şov yapacak, biraz da bizden olsun bakalım naçizane...

Herkese Bol Modelli Günler...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Kenan Şavklı tarafından, 08 Eyl 2012, 03:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Re: VİTRİN TEMİZLİĞİNDEN MANZARALAR/ Meğer Epey Model Alıyor

İletiYazar: cihanbjk » 07 Eyl 2012, 03:01

hepsi birbirinden değerli :y: :nazar:

insan temizlik yapmak için bahane arar :grin:

mesaj için cihanbjk arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
cihanbjk
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Cihan
1/18 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 9
Toplam Model Sayısı: 30
Rep Puani: 125
cihanbjk rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 07 Eyl 2012, 06:42

Kenan resmen soka ugrattin bizi tebrik ediyorum :lol:
Neredeyse tum modellerini biliyorum ama fotograflarda hepsi yeni alinmis gibi masallah :nazar:

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 07 Eyl 2012, 07:56

Hayatımda gördüğüm en zevkli vitrin bence. :+1: :nazar:

Keyifli günlerde sergilensinler Kenan. Favoriler, UNIMOG'lar. :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19175
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 07 Eyl 2012, 08:19

En güzelleri de en alta koymuşsun :x: Katları tam çözemedim ama F1 vitrinini çekmeyi unutmuşsun :lol:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 07 Eyl 2012, 09:35

Kenan Abim keyifle seyredilesi güzel vitrin :coffee:

İnsan modelleri olması ve bunlarla vakit geçirmesi kadar bizim için keyif veren başka şeyler yok galiba :f:

Modelleriniz tek tek harika göründüğü gibi :dance7: birlikte verdiği pozlar başka güzel ve birleştirici pozlar olmuş :foto:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Renk doku heyecen :moto: bu vitrinde gizli :inlove: :inlove:

İyi günlerde keyifler seyredin Kenan Abim :coffee:
Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 07 Eyl 2012, 10:33

KENAN!!!!!!!!!!!!!!! :rock2: :rock2: :rock2: :rock2: :rock2: :rock2:

Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 07 Eyl 2012, 10:36

Vitrin temizliği bitmez. Ama vitrin içindekilerde bebek bebek. :inlove:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 92
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 146
Rep Puani: 3830
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 07 Eyl 2012, 14:32

cihanbjk yazdı:hepsi birbirinden değerli :y: :nazar:

insan temizlik yapmak için bahane arar :grin:

Sağol kardeşim, gerçekten sahip olunca bahane aramıyorsun ama, hatta insan üşenebiliyor! Sırf bu yüzden asıl vitrini hazırlatıncaya kadar neredeyse hepsi kutularındalardı ve bu sefer bazılarını daha çıkartım kutudan. İnşallah asli vitrini hazırlatınca tüm parçaları paylaşmak istiyorum. Teşekkürler yorumun için...

E.Uca yazdı:Kenan resmen soka ugrattin bizi tebrik ediyorum :lol:
Neredeyse tum modellerini biliyorum ama fotograflarda hepsi yeni alinmis gibi masallah :nazar:

:lol: Sağol Erman, emin ol bilmediğiniz modeller var; yeni gelmiş/gelecek olan büyük ölçekler... 1/12 and up.. diyeyim. :tey: Teişekkür ederim iyi yorumun için, nice paylaşımlara...

Emre E. yazdı:Hayatımda gördüğüm en zevkli vitrin bence. :+1: :nazar:

Keyifli günlerde sergilensinler Kenan. Favoriler, UNIMOG'lar. :good2:

Emre abicim buna "en zevkli vitrin" deme bence, burada birşey yok yani; dev ölçekler geliyor dev :hearth: Ayrıca sığmayacağı için kutudan çıkmamış bebekler de var... :fiskos: Unimog'ların eksiklerini bir türlü tamamlayamadık bu arada. :dash1:

ozgurs82 yazdı:En güzelleri de en alta koymuşsun :x: Katları tam çözemedim ama F1 vitrinini çekmeyi unutmuşsun :lol:

Özgür en alttakiler F458'ler, onun üstünde bazı F1'ler var ve unuttuğumdan değil. Aklımda bu fotoları ve temizliği vs. paylaşmak yoktu, öylesine çekmiştim iki gün önce, bunlar da sadece çektiklerim.

resatsirin yazdı:Kenan Abim keyifle seyredilesi güzel vitrin :coffee:

İnsan modelleri olması ve bunlarla vakit geçirmesi kadar bizim için keyif veren başka şeyler yok galiba :f:

Modelleriniz tek tek harika göründüğü gibi :dance7: birlikte verdiği pozlar başka güzel ve birleştirici pozlar olmuş :foto:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Renk doku heyecen :moto: bu vitrinde gizli :inlove: :inlove:

İyi günlerde keyifler seyredin Kenan Abim :coffee:

Aynen Reşat, düşünüyorum da insan hayatta zor günler de yaşayabiliyor, işlerinde çıldıracak şeyler yaşayabiliyor ama modeller akla gelince ve evde onları izleyince/ilgilenince hayatı seviyoruz. Benim çaımdan bir çok kez böyle teyit olundu en azından. Teşekkür ederim kardeşim yorumun için.

ÖmerAkkın yazdı:Model işi harika birşey. Hele zevkli insanlarınki bir başka güzel oluyor. Kolay gelsin Kenan Abi. :smile:

Ömer teşekkür ederim kardeşim, daha iyi modellere inşallah, teşekkürler yorumun için...

Mirza Yazgan yazdı:KENAN!!!!!!!!!!!!!!! :rock2: :rock2: :rock2: :rock2: :rock2: :rock2:

Mirza, "haydi çifte telliye, ayşe, fatma, hayriye" diye bi şarkı vardı; ben sana onu "Haydi Mirza Hıgh End'e, Exoto, BBR, CMC'ye olarak söylüyorum... :music: :devil:

Serdar Gökhan yazdı:Vitrin temizliği bitmez. Ama vitrin içindekilerde bebek bebek. :inlove:

:tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 07 Eyl 2012, 14:37

Temizlik bu kadar ferahlatıcı ve huzurlu olmamıştır sanırım hiçbir zaman.En güzel yanıda bu olsa gerek

Zevkle seyret Kenan abi :drinksb:
:+1:
Resim

mesaj için ..alper.. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: Muhammet Özdemir » 07 Eyl 2012, 15:30

O 901 yokmu bitiriyor beni ah Kenan abi ah :dance2:
Resim

mesaj için Muhammet Özdemir arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Muhammet Özdemir
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Muhammet
1/18 Model Sayısı: 105
Toplam Model Sayısı: 105
Rep Puani: 495
Muhammet Özdemir rep puani yokMuhammet Özdemir rep puani yok

İletiYazar: jeffwaterss » 07 Eyl 2012, 15:44

Kenan Bey yapmayın böyle şeyler , alenen yapmayın lütfen =)

mesaj için jeffwaterss arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
jeffwaterss
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ilkem TEKIN
1/43 Model Sayısı: 281
Rep Puani: 1455
jeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yok

İletiYazar: sfsf001 » 07 Eyl 2012, 17:39

Resim
formula'lar pek bi hoş durmuş.f246'dan f1-90(sanırım başka bir adı da 641 idi)'a, 156 f1'den maseratiye :smile:
Resim
''Tutku tarif edilemez, sadece yaşanır''

mesaj için sfsf001 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
sfsf001
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Mustafa