BBS-RS JAGUAR 1.12

Model Araçlarınızda Yaptığınız Her Türlü Değişikliği Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: BuRaK-B

BBS-RS JAGUAR 1.12

İletiYazar: tuningbg » 21 Kas 2010, 20:31

Tüm diecast ailesine Selamlar :sapka: burdan herkesin geçmiş bayramını kutlarım :handshake: bayramın son günü aldığım modeli paylaşacağım.jantları için aldım diyebilirim birazcık boyut olarak fazla büyük :lol: ama model hoşuma gitmedi değil :smile: modeli aldığımda aynalar ve sıleceklerı yoktu ve bıraz çızıklerı vardı elımden geldiğince onarmaya hafiften modifiye etmeye çalıştım:) fazla uzatmadan buyrun resimler :movie:

İlk hali...
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

ve sonrası :)

mesaj için tuningbg teşekkür aldı- 2:
ozgurs82, sui_cast
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1660
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

Re: BBS-RS JAGUAR 1.12

İletiYazar: atesoglu » 21 Kas 2010, 20:55

Bence gayet başarılı olmuş.Ellerine Sağlık Burak :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Kas 2010, 02:47

Model çok değişik. Masito'nun diğer üretim Jaguar serisinden çok farklı duruyor.
Burak modeli jantı için aldım diyorsun, fotoğraflarda jant yandan yandan göz kırpıyor ama şöyle tam görünümlü bir fotoğrafı yok :think:
Güzele benziyor fotoğraf isteriz... :tey:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 22 Kas 2010, 05:31

Jantlar çok fena yalnız dostum daha fazla fotoğraf isteriz :sport1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 22 Kas 2010, 10:05

Boşuna modifiye etmeseydin, sen o jantları çıkarır başka modellere uygularsın bence.. :lol:
Jantlar güzel ama..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 22 Kas 2010, 11:21

atesoglu yazdı:Bence gayet başarılı olmuş.Ellerine Sağlık Burak :smile:

teşekkür ederim Ateş abi :sapka:

BuRaK-B yazdı:Model çok değişik. Masito'nun diğer üretim Jaguar serisinden çok farklı duruyor.
Burak modeli jantı için aldım diyorsun, fotoğraflarda jant yandan yandan göz kırpıyor ama şöyle tam görünümlü bir fotoğrafı yok :think:
Güzele benziyor fotoğraf isteriz... :tey:

Teşekkür ederim Burak abi.evet modeli jantları için aldım ama okadar büyük ki bir kareye sığdıramadım :lol:

ArdaPerk yazdı:Jantlar çok fena yalnız dostum daha fazla fotoğraf isteriz :sport1:

:) teşekkür ederim dostum :drinksb: jantlar bitirdi beni zaten :smile:

sui_cast yazdı:Boşuna modifiye etmeseydin, sen o jantları çıkarır başka modellere uygularsın bence.. :lol:
Jantlar güzel ama..

ahh ahhh :pray1: böyle jantlar 1.18 e göre olsa hiç durmam zaten :) bu jantları uygulayabilecegim modelim yok ama ilerde 1.12 bmw bulursam neden olmasın :lol:
teşekkür ederim Bahadır abi.
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 22 Kas 2010, 13:35

1.12 yazınca anlamamıştım.. 1:12 demek.. kocamanmış ..Şaşırdım valla :shocked2:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 22 Kas 2010, 14:36

Model tam anlamıyla harika, hayırlı olsun Burak.
Şu görüntüye bittim.

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 22 Kas 2010, 15:08

Çok güzel ve farklı bir model,Burak abi.İyi günlerde sergile. :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 22 Kas 2010, 17:10

Çok değişik bir model edinmişin Burak. Ölçek 1/12 olmasa o jantları sanırım 2-3 saat içinde başka bir modelde görürdük ama ben yine de bir sürpriz bekliyorum bakalım :lol: :bye:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 22 Kas 2010, 17:31

sui_cast yazdı:1.12 yazınca anlamamıştım.. 1:12 demek.. kocamanmış ..Şaşırdım valla :shocked2:

:)

Emre ERBASAR yazdı:Model tam anlamıyla harika, hayırlı olsun Burak.

teşekkür ederim Emre abi :sapka:

Hardblack yazdı:Çok güzel ve farklı bir model,Burak abi.İyi günlerde sergile. :nazar:

teşekkür ederim kardeşim sağol :drinksb:

maranello550 yazdı:Çok değişik bir model edinmişin Burak. Ölçek 1/12 olmasa o jantları sanırım 2-3 saat içinde başka bir modelde görürdük ama ben yine de bir sürpriz bekliyorum bakalım :lol: :bye:

evet değişik bir model oldu benim için Onur abi.ölçek olarak gerçekten çok büyük kaçtı :) kesinlikle 1.18 falan olsa bmw ler hazırda bekliyor bu jantları :lol: teşekkür ederim :sapka:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: .alhas. » 22 Kas 2010, 17:47

Sayende model iyice çıldırdı Abi :grin: Jantlar harika ama model beni pek açmadı :x: Eline sağlık. :+1:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 22 Kas 2010, 18:17

Motormax'ın 1:12 Ford GT'si de dolanıyor bu ara Ankara benzinliklerinde :lol:

Resim
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Emre E., tuningbg
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

Sonraki

Modifikasyon Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir