1/87 Ölçek İsteği

Forum Hakkındaki Görüş Ve Önerilerinizi Bu Bölümden Paylaşınız.

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

1/87 Ölçek İsteği

İletiYazar: Onur GÜNEY » 18 Kas 2010, 14:59

Gördümkü gün geçtikçe 1/87 ölçek paylaşımları çoğalıyor.Bir istekde bulunacaktım. Sayın admin arkadışımızdan ricam şu olacak.
Yeni alınan modeller kısmına Yeni Alınan 1/87 Modeller diye bölüm açabilir misiniz?
İyi forumlar.
Resim

mesaj için Onur GÜNEY teşekkür aldı- 3:
G.HEPARSLAN, Kenan Şavklı, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

Re: 1/87 Ölçek İsteği

İletiYazar: sherpa » 18 Kas 2010, 15:01

Gokhan abı 1/87 olcekte olsun yenı alınanlarda onlarıda orada paylasalım.
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Kas 2010, 16:56

Öneriniz için teşekkürler Onur ve Bilgi kardeşlerim.
Bir müsait zamanda ilgili kategoriyi kullanıma açacağım. :handshake: :f:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Kas 2010, 21:20

Onur kardeşim, bir önceki mesajımda bahsettiğim zamanı bugün yarattım ve YENİ ALINAN MODELLER başlığımıza 4 yeni kategori ekledim;

:arrow: Yeni Alınan 1/50 Modeller
:arrow: Yeni Alınan 1/72 Modeller
:arrow: Yeni Alınan 1/80 Modeller
:arrow: Yeni Alınan 1/87 Modeller

Yeni almış olduğun ve son olarak paylaştığın 4 adet 1/87 konunu da ilgili bölüme taşıdım.

:arrow: YENİ AÇILAN 4 KATEGORİMİZ HK. BİLGİLENDİRME

Bu arada avatarına eklediğin fotoğrafın yan duruyordu, onu da düzelttim.
Bilgilerine... :bb:

Tüm üyelerimize iyi forumlar dilerim... :coffee:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 19 Kas 2010, 22:05

Ne diyim çok çok teşekkür ederim.
Ayrıca yan durmasını bilerek yapmıştım :lol:
Facebookda da öyle ama önemli değil hayata biraz düz takılayım.. :lol:
1:87 derken diğer ölçekleri de gördüm iyi olmuş..
Tekrar teşekkürler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Kas 2010, 22:08

onurgny yazdı:Ne diyim çok çok teşekkür ederim.
Tekrar teşekkürler...

:lol: Aslında aklıma da geldi Onur. Galiba bilinçli olarak o şekilde yüklemiş dedim ama yine de belki bir aksilik olmuştur diye düzelteyim dedim. :lol:
İstersen tekrar yan koyabilirsin ama sebebini merak ettim açıkçası... :lol:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Onur GÜNEY » 19 Kas 2010, 22:14

Admin yazdı:
onurgny yazdı:Ne diyim çok çok teşekkür ederim.
Tekrar teşekkürler...

:lol: Aslında aklıma da geldi Onur. Galiba bilinçli olarak o şekilde yüklemiş dedim ama yine de belki bir aksilik olmuştur diye düzelteyim dedim. :lol:
İstersen tekrar yan koyabilirsin ama sebebini merak ettim açıkçası... :lol:

Sebebi yok desem komiklik olsun diye birden aklıma geldi yan yaptım :lol:
Resim

mesaj için Onur GÜNEY arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Görüşler / Öneriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir