garajımdaki mustangler..40!-2013 Güncelleme-77!

Re: garajımdaki mustangler...28. model

İletiYazar: Kenan Şavklı » 16 Kas 2010, 07:11

:dash1: :sweat: :whew: Yeter! Burak'tan sonra bir Mustang telkincisi daha Güney çıktı! Yani biliniyordu zaten de, önceki konuya da yorum yazdığım gibi, böyle arka arkaya paylaşınca, ardı ardına gelen yumruklar gibi nakavt edici oldu...
Ben burada Pony 66 tipi Mustang'e aşık oldum. Öyle ki, GT500 bile ikinci sırayı aldı. Ayrıca zahmet çektiğini de her karede belli eden başarılı fotoğraflamaların için de teşekkürler; Mustang'cilerin buluşma günü gibi olmuş fotoğraflar... Biraz, model alımına ara vermiş bir minyatür modelci olarak biraz daha dayanmaya çalışacağım; bu paylaşımlara rağmen. Teşekkürler paylaşım ve süper modeler için...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: chrono » 16 Kas 2010, 09:52

Ogün yazdı:Tek kelimeyle harika :)

Serdar Gökhan yazdı:Diyecek kelime bulamıyorum bile. :nazar: :nazar: :nazar: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

KARKAS yazdı:Harika,harika,harika...

vegawagon yazdı:Muhteşem bir mustang koleksiyonu. Güney abi bu koleksiyon için büyük fedakarlıklar yaptığın belli. Sonuç olarak müthüş bir koleksiyon ortaya çıkmış.

Güle güle sergileyin.

teşekkür ederim yorumlarınıza...

gearbox yazdı::dash1: :sweat: :whew: Yeter! Burak'tan sonra bir Mustang telkincisi daha Güney çıktı! Yani biliniyordu zaten de, önceki konuya da yorum yazdığım gibi, böyle arka arkaya paylaşınca, ardı ardına gelen yumruklar gibi nakavt edici oldu...
Ben burada Pony 66 tipi Mustang'e aşık oldum. Öyle ki, GT500 bile ikinci sırayı aldı. Ayrıca zahmet çektiğini de her karede belli eden başarılı fotoğraflamaların için de teşekkürler; Mustang'cilerin buluşma günü gibi olmuş fotoğraflar... Biraz, model alımına ara vermiş bir minyatür modelci olarak biraz daha dayanmaya çalışacağım; bu paylaşımlara rağmen. Teşekkürler paylaşım ve süper modeler için...

Abi mustange gir pişman olmazsın:)....BU seneki zaman kısıtlılığından dolayı artık salvolar halinde gelcek paylaşımlar hazır olun:P

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 17 Kas 2010, 15:39

Harika modellerle harika bir paylaşım olmuş bunu repler teşekkürler az gelir :+1: :handshake: :+1:
Bu güzel paylaşımı nasıl kaçırmışım keşke daha önceden haber verseydiniz; Benim Mustang hastası olduğumu bilmiyorsun Güney lütfen yani :lol:
Şaka bir yana çok güzel fotoğraflarla harika bir ziyafet oldu hepsini birden görmek iyi oldu.
Birde dikkatimi çeken ve kendi görüşüme göre ön tafartan çekilen pozlarda başta far olmak üzere ön ızgara vebütünlük olarak en çok AA'yı beğendim sonraki en çok beğendiğim ise classic carlectables oldu. Başta yazdığım gibi özellikle Far kısımları çok gerçekçi duruyor bu benim için önemli bir ayrıntı.
Harika bir tema üzerinde gidiyorsun be Burağın tek rakibi THY değil senin olduğunu görmüş olduk :lol:
Temanı geliştirmen ve çoğaltman dileğimle :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 17 Kas 2010, 16:03

Mustang sever biri olarak tam bir görsel şölen yaşadım diyebilirim. Çok güzel ve seyri zevkli bir mustang garajı yapmışsın, repler ve nazar boncukları hepsi senin. :lol: :+1: :+1: :nazar: :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

İletiYazar: donis » 18 Kas 2010, 02:00

Tek kelime:Muhteşemler...Ardı gür olsun inşallah...Elanor en büyük favorim...Keyifli seyirler...(aslında bu güzel fotograflar sayesinde biz de çok keyifli bir mustang şovu izledik,ellerine sağlık)
Resim
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: chrono » 19 Kas 2010, 00:49

REVOLUTION yazdı:Harika modellerle harika bir paylaşım olmuş bunu repler teşekkürler az gelir :+1: :handshake: :+1:
Bu güzel paylaşımı nasıl kaçırmışım keşke daha önceden haber verseydiniz; Benim Mustang hastası olduğumu bilmiyorsun Güney lütfen yani :lol:
Şaka bir yana çok güzel fotoğraflarla harika bir ziyafet oldu hepsini birden görmek iyi oldu.
Birde dikkatimi çeken ve kendi görüşüme göre ön tafartan çekilen pozlarda başta far olmak üzere ön ızgara vebütünlük olarak en çok AA'yı beğendim sonraki en çok beğendiğim ise classic carlectables oldu. Başta yazdığım gibi özellikle Far kısımları çok gerçekçi duruyor bu benim için önemli bir ayrıntı.
Harika bir tema üzerinde gidiyorsun be Burağın tek rakibi THY değil senin olduğunu görmüş olduk :lol:
Temanı geliştirmen ve çoğaltman dileğimle :drinksb:

far olayı gerçekten kalite görüntüsünü çok iyi vurguluyor. yeni kasalarda aa gerçekten çok başarılı ondan sonra da mustang olarak shelby collectibles'ın 2008 gt500kr si güzel geliyor bana far olarak..
ama klasik modellerde şeffaf far uygulaması olmadığı için o kadar büyü görsel farklılık olmuyor.tabi bütünsellik olarak lane ve autoart derim gene hw61 i de es geçmemek lazım tabi.
goldmember yazdı:Mustang sever biri olarak tam bir görsel şölen yaşadım diyebilirim. Çok güzel ve seyri zevkli bir mustang garajı yapmışsın, repler ve nazar boncukları hepsi senin. :lol: :+1: :+1: :nazar: :nazar:

donis yazdı:Tek kelime:Muhteşemler...Ardı gür olsun inşallah...Elanor en büyük favorim...Keyifli seyirler...(aslında bu güzel fotograflar sayesinde biz de çok keyifli bir mustang şovu izledik,ellerine sağlık)

çok teşekkür ederim. fırsat buldukça paylaşımlarım devam edecek..
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Kas 2010, 02:18

Koleksiyonunu hayranlıkla izliyorum. Hem sana hem bana nice 28'lere Güney :tey:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: chrono » 19 Kas 2010, 13:49

BuRaK-B yazdı:Koleksiyonunu hayranlıkla izliyorum. Hem sana hem bana nice 28'lere Güney :tey:

Sağol Burak 28 gerçekten büyük bir rakam benim için, hele ki bu işin başında bulmak konusunda umutsuz olduğum(68 gt 500,67 gt 350, 66 gt 350h, eleanor vb.) bütün modelleri koleksiyonuma katmışken daha da güzel oldu.çizgimi bu şekilde devam ettirirsem sanırım 50 civarı gönlümdeki koleksiyonu tamamlamış olacağım..
tabi yeni kasalar nasıl çıkar nasıl üretilir o da etkili...
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Re: garajımdaki mustangler...29. model

İletiYazar: chrono » 24 Arl 2010, 21:39

30. modelin sınırlarımıza girdiği günlerde 29. modeli paylaşmak gerektiğini hatırladım:)
hızlı yavaş ilerliyoruz...
Resim

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 24 Arl 2010, 21:46

Bu güzellik yakında benimde garajımda Güney, güzel seçimin için kutlarım. Nihayet Mustang hayranı olan olmayan her Bullitt sever bu modelle zevki tadacak :inlove:
Nice Mustang'lere, nice 30 modele... :nazar: :+1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: chrono » 24 Arl 2010, 21:50

BuRaK-B yazdı:Bu güzellik yakında benimde garajımda Güney, güzel seçimin için kutlarım. Nihayet Mustang hayranı olan olmayan her Bullitt sever bu modelle zevki tadacak :inlove:
Nice Mustang'lere, nice 30 modele... :nazar: :+1:

sağol Burak bir an önce kavuşmanı diliyorum bu modele.yeni kasayla olan pozlarını da ivedilikle istiyorum:D
30. model çok süpriz ve ani oldu tepkini merak ediyorum ama ondanda önce modeli merak ediyorum.çünkü çıplak gözle görmediğim bir model, inceleme resimleri ed pek yok bakalım hayırlısı.kazasız belasız gelsinde resimleri hemen koyacağım zaten:)
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: canomen » 24 Arl 2010, 21:58

Beygirler savaşı adeta; müthiş bir tema, sözün noktalandığı ve resimlerin konuştuğu bir paylaşım :nazar: :good2: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 25 Arl 2010, 01:21

Temaya hayran kaldım bir bmw manyağı olarak ilerde bmw serimi tamamlarsam şayet ufaktan mustang 64-68 modellerini edinmeye çalışacağım. Bu temayı izlemek tadından yenmez cinsinden :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

ÖncekiSonraki

KLASİK MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir