1994 Chevrolet Suburban Pick-Up

Yetkili: BuRaK-B

1994 Chevrolet Suburban Pick-Up

İletiYazar: Bora TURAN » 15 Kas 2010, 15:37

Merhabalar efendim.

Malum bayram tatili var. Bu arada boş durmak istemedim. Kısa bir süre önce internetten satın aldığım 1994 Model Chevrolet Suburban arazi aracını biraz değiştirmek istedim. Kemal'in başlattığı Pick-Up rüzgarını ben devam ettireyim bari. Gerçi Kemal'in X5 Pick-Up ortalarda yok ama neyse. :lol:

Planım aracın çift kapılı bir Pick-Up olması. Kesme işlemlerini bugün tamamladım. Zımpara ve macun işlemlerinide evde yapacağım. Bahçemde kahvemi içerken bir yandanda modelime şekil vereceğim yani. :lol:

Renk olarak yardımlarınızı bekliyorum. Benim aklımda 2 renk var. İlk tercihim kırmızı, ikinci tercihimde lacivert. Sizlerde renk konusunda öneride bulunursanız sevinirim.

Bir diğer planımda şimdilik süpriz olsun. :lol: Onu yapıp yapmamakta kararsızım. Önce bana, sonra da sizlere süpriz olacak. :lol:

Şimdilik durum bu. Gelişmeleri sık sık paylaşacğım.

Beni izlemeye devam edin anacım. :lol:

:syg:

Modelin internetteki ilanda bulunan resimleri. (Söktükten sonra aklıma fotoğraf çekmediğim geldi.Bu sebeple bu fotoğrafları paylaşıyorum.)
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Modeli sökmekle başladım tabiki.

Kesme işleri kısa bir süre sonra bitti.

Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
ozgurs82
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

Re: 1994 Chevrolet Suburban Pick-Up

İletiYazar: Bora TURAN » 15 Kas 2010, 15:42

KARKAS yazdı:Model harika Bora keske kesip biçmeseydin.Renk konusuna gelinece bence beyaz çok yakışıklı durur bunda bi düşün istersen.

Mercedes'lere kıyamam ama buna kıydım Ömer. :lol: Düşüncese bi. Mercedes 500 SEC cabrio. :lol:

Beyaz bende düşündüm aslında. Elimde mat beyaz boyada var. Astar gibi bir kat atarım o zaman. Bakarız duruma göre. :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 15 Kas 2010, 15:57

Kolay gelsin,Bora abi.Gelişmeleri merakla bekliyorum. :smile:
Resim

mesaj için Hardblack arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/18 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 15 Kas 2010, 16:31

Çalışmanda başarılar dilerken, renk için "siyah" diyorum. :drinksb:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 15 Kas 2010, 16:36

Emre ERBASAR yazdı:Çalışmanda başarılar dilerken, renk için "siyah" diyorum. :drinksb:

Lacivert derken zaten klasik siyaha kaçan renk aklımda abi. Tabir-i caizse koyu lacivert. :lol:

Bu gidişle he bir noktası farklı renk olacak. :lol:

Bu arada sanada :beer: :syg:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 15 Kas 2010, 19:45

Şimdiden kolay gelsin diyorum kardeşim,bencede kırmızı güzel bir seçenek(belkide tek :lol: ) umarım en kısa sürede bitmiş halini görürüz. :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 15 Kas 2010, 23:28

kolay gelsin Bora abi. Bende mat siyahı bi düşün derim
Akın AYDIN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Freak » 16 Kas 2010, 00:41

Kırmızı ve amerikanların klasik siyah çizgisi harika olur derim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Freak
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Freak
Rep Puani: 1380
Freak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 17 Kas 2010, 16:52

Kolay gelsin Bora. Ne renk yaparsan yap, bitmiş halini bayram bitmeden bekliyoruz... :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

DİĞER UYGULAMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir