Mercedes-Benz S320 [W140] - Norev

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Mercedes-Benz S320 [W140] - Norev

İletiYazar: andy1 » 10 Kas 2010, 04:41

Serhat Kardeşim,

Model için açık konulmak gerekirse kalıp olarak inanılmaz başarılı,özellikle lastikler kasa ile mesafesi çok hoşuma gitti bir çok üreticide bu detaylar hatalı olabiliyor,marka ismi vermek istemiyorum,polemik olmasın :)

Norev kalıpla işinde bu modelinde muhteşem iş çıkarmış nerdeyse orjinal aracı tam görsellikte sevenlerine sunmuş,yıldız tamponlar farlar çok hoşuma gitti çok canlı ve gerçek cam havasında,yıldızda maviyi sorun ediyorsun ama Mercedes bazen farklı yıldızlar kullanabiliyor,bunu araştırmak lazım,3 farklı yıldızları var ve modele görede fark edebiliyor !

Motor detayında sana katılıyorum,bunun sebebide eski üreticisinden kaynaklı sanıyorum,palastik kalıpları hazırlayan firmayla antlaşmalarını fesh etmişlerdi ama halen kalıpları kullandıkları belli,yinede bence sorun değil sebebine gelirsek üretici ismi yine vermiycem beni hayal kırıklığına uğratan özellikle koltuk ve motor aksamındaki basitlik,halende devam ediyor !

Şu kadarını söyleyebilirim,kalıp olarak muhteşem,dış aksamlar muhteşem,kasa lastik oranlaması muhteşem,önemli olanda modelcilikte bunlar zaten,aracın orjinal halini %75 yansıtan her firma ürünü başarılıdır ama bu üründe bana göre %90 bağarılı !

Modelini Güle Güle sağlıkla izle,hayırlı olsun !

Sevgi ve Saygılarımla

andy1
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: gokhan derli » 10 Kas 2010, 10:05

Serhat, bence çok güzel bir model. Ufak tefek aksaklıklar olabilir. Bence içine sinsin. Duruşu çok hoş olmuş. Diğer modellerin arasında devasa duracaktır kesin.. Hayırlı olsun..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: srht » 11 Kas 2010, 05:27

Gökhan abim ne demek sorun değil.Şu sıralar nasıl bir yoğunluk içinde olduğunu tahmin etmek hiç zor değil..:)

Erol abim;verdiğin açıklayıcı bilgiler için teşekkürler.Canımı sıkan husus sadece iç mekandı ki;sen de bunu belirtmişsin zaten.

Gökhan abim sana da teşekkür ediyorum.İy-kötü aldım bir şekilde ve onuçta eksiklerden biri daha giderilmiş oldu.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 11 Kas 2010, 17:12

Bence hiç canını sıkma,iç mekanı olmassa kumaş kaplarsın,daha havalı olur,aslında bana göre aracın dıştan verdiği orjinal detaylar önemli,hatalı kalıplarda isterse aracın içini,orjinal deri yapsınlar hiç bir önemi yok !

andy1
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: tuningbg » 12 Kas 2010, 11:18

model hayılı olsun dostum :nazar: bence ufak tefek hatalarına kafayı takma.genel olarak güzel model ve bunu başka üretici çıkarmazsa ilerde aranan model olacak diye düşünüyorum.her mercedes severin koleksiyonuna katması gereken bir model.fiyat olarakta şu anda uygun.ben bile düşünüyorum almayı :lol: iyi günlerde keyifli seyirler :)

mesaj için tuningbg arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1660
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir