klasik otomobil dergisi

Web Sayfanız Var İse Bu Bölümden Tanıtımını Yapabilirsiniz.

Yetkili: resatsirin

klasik otomobil dergisi

İletiYazar: classiccar » 11 Kas 2010, 12:50

...
En son G.HEPARSLAN tarafından, 11 Kas 2010, 14:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Sebep: Yönetimden İzinsiz Reklam Gerekçesi İle İleti Silinmiştir.
classiccar
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

İsim: Bayram AYDIN
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5
classiccar rep puani yok

Re: klasik otomobil dergisi

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 11 Kas 2010, 15:26

Bayram Bey,
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki;
Derginizin çoğu klasik sever ve çoğu üyemiz tarafından bilindiğini ve beğeni ile takip edilldiğine inanıyorum. Ayrıca geçtiğimiz sene yazısını hazırladığım ve İstanbul Üyelerinin buluştuğu organizasyonu derginize taşıdığınız için o zamanlarda olduğu gibi, şimdi de teşekkür ederim. O zamanda yönetim dahil, tüm üyeler gerekli ilgiyi, açılmış olan başlığa göstermişti hatırlarsanız...

Yalnız yönetimden kimseye gerekçe göstermeden / sebepsizce, yaklaşık 1 yıl boyunca siteden uzak kalıp, bu süreçten sonra da yine Yönetimden birileri ile nezaketende olsa görüşmeden bir başlık açmanızı yadırgadım.

Derginizin prensipleri olduğu kadar, forumumuzun da bir takım prensipleri olduğunu lütfen takdir ediniz.

Bu anlamda; Yönetimden izinsiz reklam gerekçesi ile, iletiniz silinmiş olup, konu tarafımca kilitlenmiştir.

Hassasiyetinize güvenle, başarılı çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 11 Kas 2010, 23:37

Bu konuyu gerekçe sunarak ve bugün 14:26' da kilitledim. Şu saate kadar özel mesaj veya telefon ile de bir dönüş olmadığını tüm forum üyelerine bildiririm...
Kontrol amaçlı olarak konuya tekrar dönüş yaptığımda ise Emre ERBAŞAR, Bahadır ve sitemizde Klasik Otomobil denince ilk akla gelen değerli Üstad, Serdar GENÇ' in, ilgili mesajıma teşekkürlerini gördüm ve ben de kendilerine teşekkür ederim. :bow:

Bu konuyu, üyelerimizin de olumlu/olumsuz yorumlarını almak amacı ile paylaşıma tekrar açıyorum .
Bayram Bey' de, iletisinin silinmesi konusunda söz hakkına sahiptir ve değer verirse / ilgilenirse, bir-iki cümlesi ile kendisini aramızda görmek isteriz...

:arrow: DIECASTR AİLEMİZ
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 12 Kas 2010, 00:10

Gökhan Kardeşim,

Bizlerin adına yaptığın ve elbetteki formumuz adına yaptığın bu davranışı yürekten tebrik ediyorum alkışlıyorum !

Bizler Türkiye'nin hiçte abratısız Tevasuz en iyi ve yaptırım gücüne sahip bir forumuz,model serveler olarak bir çoğumuz bilinçli olarak bu hobiye başlamış insanlarız !

Bayram Bey'e aslında fazlada bir şey yazmak istemiyorum,kendiside eminimki bu dostça tavrımıza hak veriyordur !

Dergi özellikle araçlar ve koleksiyonlar üzerine,merakım var takipte ederim ve hatta Amerikada yayınlanan Dergilerin İnternet sitelerinden takipine çalışırım,Modelcilik ve koleksiyonluk gerçek bir kültürdür,model sevgisi unutmayın gerçeklerinin hayalini seven koleksiyonerlere sunarlar !

Her model severde gerçek araçlara tutkusundan bu hobiye gönül verirler,ve dergiler basın bültenleri her model sever için çok önemli yeri vardır !

Türkiye'mizde ise malesefki Modelcilik ve Koleksiyon tutkunlarını görmezden gelen enteresan bir anlayışımız var !

Bayram Bey,kabul edersinizki bu işin sevdalıları herkes bir birini tanır,Sn.Rahmi,koç,Sn,Selim İleri,Sn.Alp Yalman,Sn.Naim Arnas ve daha onlarcası,sizlerin yapması gereken oysa bizlerle devamlı iletişim ve bilgi alış verişinde bulunmanız zorunludur,kusura bakmayın zorunlu diyorum ama bu şahsi düşüncemdir !

Reklam anlayışı ve bir takım düşüncelerle yapılan her paylaşıma her konuya karşıyım,burdan kimseyi ima etmiyorum,fakat alınanlar olursada itirazım yoktur !

Sevgi Saygılarımla

mesaj için andy1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 12 Kas 2010, 00:16

andy1 yazdı:Gökhan Kardeşim,

Bizlerin adına yaptığın ve elbetteki formumuz adına yaptığın bu davranışı yürekten tebrik ediyorum alkışlıyorum !

Bizler Türkiye'nin hiçte abratısız Tevasuz en iyi ve yaptırım gücüne sahip bir forumuz,model serveler olarak bir çoğumuz bilinçli olarak bu hobiye başlamış insanlarız !

Bayram Bey'e aslında fazlada bir şey yazmak istemiyorum,kendiside eminimki bu dostça tavrımıza hak veriyordur !

Dergi özellikle araçlar ve koleksiyonlar üzerine,merakım var takipte ederim ve hatta Amerikada yayınlanan Dergilerin İnternet sitelerinden takipine çalışırım,Modelcilik ve koleksiyonluk gerçek bir kültürdür,model sevgisi unutmayın gerçeklerinin hayalini seven koleksiyonerlere sunarlar !

Her model severde gerçek araçlara tutkusundan bu hobiye gönül verirler,ve dergiler basın bültenleri her model sever için çok önemli yeri vardır !

Türkiye'mizde ise malesefki Modelcilik ve Koleksiyon tutkunlarını görmezden gelen enteresan bir anlayışımız var !

Bayram Bey,kabul edersinizki bu işin sevdalıları herkes bir birini tanır,Sn.Rahmi,koç,Sn,Selim İleri,Sn.Alp Yalman,Sn.Naim Arnas ve daha onlarcası,sizlerin yapması gereken oysa bizlerle devamlı iletişim ve bilgi alış verişinde bulunmanız zorunludur,kusura bakmayın zorunlu diyorum ama bu şahsi düşüncemdir !

Reklam anlayışı ve bir takım düşüncelerle yapılan her paylaşıma her konuya karşıyım,burdan kimseyi ima etmiyorum,fakat alınanlar olursada itirazım yoktur !

Sevgi Saygılarımla

Konudaki incelik ve hassasiyeti en güzel şekli ile anlayarak yapmış olduğun değerlendirmene teşekkür ederim Erol Abi... :handshake:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: srht » 12 Kas 2010, 02:00

Konuyu açan üyenin bu kadar süre sessiz kalıp ta tekrar bu şekilde bir konu açması elbette hoş değil ama bildiğim kadarıyla üye;dergi yönetiminde birisi ve sürekli forumlarda mesaj yazmaya zaman ayıramıyor.Başka otomobil sitelerinde de gördüm kendisini ve derginin çıktığı sayısını gösteriyordu sadece.Sanırım bu da o amaçla açılan bir başlık olmalı.
Yani hem iyi;hem kötü..

Bu arada bu Classic Car dergisi nasıl bir dağıtım şirketiyle çalışıyorsa koca İstanbul'da Bakırköy Capacity AVM'deki D&R ve Palladium AVM'deki D&R'dan başka ben hiçbiryerde;evet hiçbiryerde bu dergiye rast gelmedim.İki avm'deki bahse konu dükkanlarda da hep derginin güncel sayısını değil;eski sayılarını buldum.

Yeni sayı tanıtımından çok bu konu üzerinde yoğunlaşmasını isterim konuyu açan abimizin.Çünkü bu dergiyi bulmak gerçekten sorun ve bir dergi için de Bakırköy'e gidesim yok maalesef..

Nasıl bir dağıtım prosedürü izleniyor?Ayın hangi gününde genellikle hangi bayilerde oluyor?Bunlar açıklığa kavuşturulursa gerçekten iyi olur..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Kas 2010, 12:10

Gökhan; gerekli işlemleri yapıp nazik bir dille mesajını yazmışsın teşekkür ederiz.
Bu kadar zaman geçmiş ve hala ne buraya, nede özelden sana cevap vermediğine göre bu kişinin başka bir düşüncesi olmadığını gösteriyor.
Bu tür kişilerin bizim arımızda yeri yoktur; Direk bu kişinin üyeliğini silsende sana kimse birşey demezdi zaten :exc:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Sizin Siteniz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir