14/Kasım/2010 - Pazar

Yetkili: G.HEPARSLAN

14/Kasım/2010 - Pazar

İletiYazar: Eran » 10 Kas 2010, 19:36

Herkese selamlar ..

Bilindiği üzere okulum Türkiye'nin en uzak illerinden birinde, baş harfi Bitlis .. :lol:

Bi çok buluşma oldu yalnız okulum sebebiyle hiç birine dahil olamadım .. Alhas kardeşimle uzun süredir konuşuyoduk, kensiyle bi model alış-verişimiz olcaktı, Mehmet ile konuşurken onlarında pazar günü Deniz abiyle ufak bir alış-veriş yapıcağını söylemesi üzerine, bi anda kafamızda ışık belirdi ve "buluşma" dedik ikimizde :lol:

Mehmet dükkan taşıma telaşı içinde olduğu için nete giremiyor, her ne kadar ben de çok yoğun bi program içinde de olsam, gelişmeler neticesinde bu görevi biz üstlendik umarım altından kalkabiliriz alnımızın akıyla :tmi: :lol:

Cuma günü okuldan çıkıp yaklaşık 17 saatlik yol ile Ankara'ya inicem, (orda abilerimizle kardeşlerimizle 5 dakika dahi olsa tanışırsak tahmin edemiyceğiniz kadar mutlu olurum ..) C.tesi gecesi de Istanbul'da olucam, ve sabah kalkıp buluşmaya gelicem .. Umarım güzel bi buluşma olur ve gücümüzü bir kez daha ıspatlarız ..

Net ortamında bir kaç kişiyle temasa geçtim ve ufak tefek geliceklerin listesi oluştu gibi .. Kapımız herkese açık olduğu için herkesi bekliyoruz :smile: :friends:

Deniz abi
Koray
Mehmet
Burak
Tuningbg(Burak)
Burak abim(Burak-B)
Alhas
Bendeniz
Kardeşim
Ozan(yabaroz) + arkadaşı da gelebilir ..

Şimdilik kaba taslak listemiz bu, dediğim gibi herkesi bekliyoruz, güzel bi buluşma yapalım, bol bol muhabbet edelim istiyoruz, Deniz abimle baya konuştuk ve 12:30 da Beşiktaş iskelesinin önünde buluşmaya karar kıldık .. Sağolsun baya yardımcı oldu bana saat ve yer konusunda .. :friends:

Esenler taraflarından gelicek ve vasıtası olmayan birisi varsa severek uygun bi yerden alabilirim onu, bi kişilik yerimiz var çünkü Sümbüll'de :smile: :friends:

Yazmayı unuttuğum şeyler olabilir doğal olarak, aklınıza takılan soruları pm yoluyla da sorabilirsiniz ..

Herkese ilgisi için teşekkürü borç bilirim .. :friends:

Saygılar, sevgiler .. :sapka:
Resim

mesaj için Eran teşekkür aldı- 5:
.alhas., G.HEPARSLAN, MAKOSHARK, meh1996, tuningbg
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

Re: 14/Kasım/2010 - Pazar

İletiYazar: ArdaPerk » 10 Kas 2010, 19:45

Erhan'cım keşke daha önce gelseydin Kocaeliden bende gelirdim 13'ünde eve gidiyorum malesef :sweat:

Kendine dikkat et iyi yolculuklar :bye:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 10 Kas 2010, 20:01

Beşiktaş'ta buluştktan sonr diğer program nedir? Toplanıp Deniz Abi'nin evemi gideceğiz? :lol:

Konuya biraz daha açıklık getirirsek bende durumumu belirtirim. İstanbul'u tekrar sallamaya hazırım. :syg:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Freak » 10 Kas 2010, 20:12

Benimde bir alışverişim olucak tuningbg ile :).Orda süpriz olur artık.Yeni kurbanda diyebilirmiyiz ona ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Freak
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Freak
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1380
Freak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Kas 2010, 21:13

Erhan'ım, daha önce bu konuyu görüşmüştük seninle. Cuma günü Ankara'ya indiğinde telefonunu bekliyor olacağım.
Bir şekilde seni görürüm ben nasılsa... Selamlarımla. :f:
En son Emre E. tarafından, 10 Kas 2010, 21:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Eran » 10 Kas 2010, 21:26

ArdaPerk yazdı:Erhan'cım keşke daha önce gelseydin Kocaeliden bende gelirdim 13'ünde eve gidiyorum malesef :sweat:

Kendine dikkat et iyi yolculuklar :bye:

Kardeşim iyi dileklerin için çok teşekkürler .. Maalesef daha önce gelme gibi bi fırsatım yok, olsa bu fırsatı kaçırmaz gelirdim ..

Senden çok güzel kareler bekliyoruz, haberin olsun :lol:

Bora TURAN yazdı:Beşiktaş'ta buluştktan sonr diğer program nedir? Toplanıp Deniz Abi'nin evemi gideceğiz? :lol:

Konuya biraz daha açıklık getirirsek bende durumumu belirtirim. İstanbul'u tekrar sallamaya hazırım. :syg:

Bora abi şimdi bu konuda mikrofonu Deniz abiye uzatırsak eminim daha detaylı cevap vericektir, yalnız 15 kişi bi eve gitmek de ne tür sakıncalar doğurur bilmiyorum :lol:

Programa gelince, sabah belirtilen saatte toplanıp, tanışmak, oturup doya doya sohbet etmek, modellerimizi bızıklamak ( :lol: ) fotoğraf çekmek vs ..

Tabii ki yapabilceğimiz başka faaliyetler var ise onları da değerlendirebiliriz orda, karting gibi mesela :f:

Koray Malkoç yazdı:Benimde bir alışverişim olucak tuningbg ile :).Orda süpriz olur artık.Yeni kurbanda diyebilirmiyiz ona ?

Maşallah kardeşim, Okey'e dördüncü aranıyor :dance7: :grin:

kemal_053 yazdı:Beni unutmayın minlet bir askılık çıkmazsa Pazar günü ben ve yeni bitmiş olan tir modelim orda olacak.

Bora beşiktaştan sonra tiri çekeriz Deniz abinin evinin altına. :sapka:

Kimseyi unutmadık Kemal abi merak etme :happy:
Online adresin ben de olmadığı için haber veremedim önceden ..

Umarım gelirsiniz, tanışırız bol bol sohbet ederiz ..

:sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: Eran » 10 Kas 2010, 21:28

Emre ERBASAR yazdı:Erhan'ım, daha önce bu konuyu görüşmüştük seninle. Cuma günü Ankara'ya indiğinde telefonunu bekliyor olacağım.
Bir şekilde seni görürürm ben nasılsa... Selamlarımla. :f:

Emre abim C.tesi günü sabah 5-6 civarında Ankara'da olacağım, ben seni detaylardan haberdar ederim .. :sapka:

KARKAS yazdı:Size şimdiden iyi eğlenceler.

Teşekkürler Ömer abi, keşke sizler de olsanız .. :friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: mustafacelebi » 10 Kas 2010, 21:44

Bende varım millet beni listeye eklememişsiniz ama bende gelirim..
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Eran » 10 Kas 2010, 21:51

mustafacelebi yazdı:Bende varım millet beni listeye eklememişsiniz ama bende gelirim..

Dediğim gibi abi, herkese haber verme imkanım olmadı, bazı arkadaşlarla taslak oluşturduk, sonra hayata geçirdik işte bu şekilde ..

Kimseyi çağırmama gibi bi davranış sergilemedik, kimse kırılmasın yanlış yere, belki böyle bir intiba bırakmış olabilirim konuşmalarımdan ama asla böyle bişey yok, aksine aklımdaki tek düşünce herkes gelebilse keşke ..

Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: mustafacelebi » 10 Kas 2010, 21:54

Yok be Erhan aşk olsun espri yapıyorum.. Ne darılması ne yanlış anlaması hem beni uğurlamış olursunuz..
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 10 Kas 2010, 21:56

Şimdiden iyi eğlenceler Erhan kardeşim. Buluşma fotoğraflarınızı Pazar günü merakla bekliyor olacağım... :pool:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Kas 2010, 21:58

Eran yazdı:Emre abim C.tesi günü sabah 5-6 civarında Ankara'da olacağım, ben seni detaylardan haberdar ederim .. :sapka:

Bekliyor olacağım Erhan. Sabah da olur, farketmez. :good2:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Eran » 10 Kas 2010, 22:02

mustafacelebi yazdı:Yok be Erhan aşk olsun espri yapıyorum.. Ne darılması ne yanlış anlaması hem beni uğurlamış olursunuz..

Heralde askerlik var abi ? Olur kutlarız, havaya atarız iskelenin orda seni hahaha :lol:

Admin yazdı:Şimdiden iyi eğlenceler Erhan kardeşim. Buluşma fotoğraflarınızı Pazar günü merakla bekliyor olacağım... :pool:

Teşekkürler Gökhan abim ..

Emre ERBASAR yazdı:
Eran yazdı:Emre abim C.tesi günü sabah 5-6 civarında Ankara'da olacağım, ben seni detaylardan haberdar ederim .. :sapka:

Bekliyor olacağım Erhan. Sabah da olur, farketmez. :good2:

Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir