İstanbul' da Mini Buluşma.

Kendi Düzenleyeceğiniz Organizasyonlarla Yapacağınız Buluşmaları Bu Başlık Altından Paylaşınız.

Yetkili: G.HEPARSLAN

İstanbul' da Mini Buluşma.

İletiYazar: Serdar Gökhan » 10 Kas 2010, 14:18

İstanbul' a cenaze sebebiyle gittim fakat hazır gitmişken boş durmak istemedim Kemal ile bir buluşma ayarladık. Birbirimizi nasıl tanıcaz diye merak ederken ben Kemal' in şapka kullandığını hatırladım ve yanılmamıştım şapkayla gelmişti rahatladım birbirmizi arama gibi bir problem olmadı. :lol: Neyse beraber CNR istanbul Oto Fuarına gittik otomobiller, jipler, kamyonlar, modeller derken vakit geçti. Ayaklarımınızın suyu çıktı. :lol: O hale gelmiştik artık. :lol: Sonra eminönüne geçtik orada model satan firmaları gezdik fiyatlarda pek bir fark göremedim zaten limitimde fazla yoktu almadım. Gelçi sonraki gün gidip 2 adet motosiklet aldım dayanamayıp. :lol: Kemal' de kendine jip arıyordu ama oda istediği şekilde ve fiyata bulamadı. Ama bir konuda teşekkür etmem gerekli siteye girdiğimden beri 1:32 araba taşıyıcıyı bulmama sebep oldu ileride en azından alıcağım yer belli oldu :lol: Hedef belli bana kalan alması oldu şimdi. :fU: Neyse Fuardan fotoraflar sitede olduğu için ben sadece belirli resimlere yer vericeğim pek tatminkar fotoraflar değiller ama genede buyurun fotoraflar;

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan teşekkür aldı- 2:
sui_cast, tuningbg
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Re: İstanbul' da Mini Buluşma.

İletiYazar: S.CANKILIC » 10 Kas 2010, 14:44

Başın sağolsun Serdar

Fiesta s2000 fotosu favorim bunun için rep gelir :D

Buluşma içinde Kemale rep versem iyi olur ayıp olmasın :D
S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 10 Kas 2010, 16:12

Öncelikle başın sağolsun Serdar. Buluşmanız ve bu zevkli buluşmadan çıkan güzel kareler biz gidemiyenleri mutlu ediyor. Sana ve Kemal'e teşekkür ederim. :f:
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 10 Kas 2010, 17:14

Kardeşim başın sağolsun...İkinizede bu güzel paylaşım için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Kas 2010, 19:12

Serdar, öncelikle başın sağolsun.
---
Bu tür bir durumda bile birbirimizi düşünebilmemiz, bizim gerçekten ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gösterir. Kemal'e ve sana teşekkürlerimi iletiyorum.
Yüreklerinize sağlık Dostlar. :f:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Eran » 10 Kas 2010, 19:13

Başınız sağolsun Serdar ..

Çektiğiniz güzel kareler için teşekkürler :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 10 Kas 2010, 19:22

Öncelikle başın sağ olsun Serdar.

Pazar günü bende aranızda olmak isterdim ama olmadı. İstanbul ve buluşma deyince biliyorsunuz bensiz olmaz. Yada ben öyle sanıyormuşum. :lol: Kemal'de hemen Range bulup içine oturmuş. Helal valla. :lol:

Yüreklerinize sağlık. İstanbul'a tekrar geldiğinde mutlaka tanışmak isterim. :bye:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 10 Kas 2010, 19:28

Öncelikle başın sağolsun Serdar,

Güzel fotoğraflar ve güzel bir buluşma olmuş yüreğinize sağlık ..
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 10 Kas 2010, 20:29

Sağolasınız arkadaşlar. İnşallah birdahaki sefere bende model ile katılıcam nasip olursa. :smile: Ayrıca iyiki siteye üye olmuşum sizler gibi güzel insanlarla tanışmak beni mutlu etti. İyiki varız. :happy:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: srht » 11 Kas 2010, 05:48

Öncelikle başın sağolsun abi..

Bu arada madem fuar alanına geldiniz;insan bi haber verir yahu..:D Tam okulumun yanına gelmişsiniz;ruhumuz duymuyor..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 11 Kas 2010, 10:32

Abi öncelikle başın sağolsun.

Samsun'daki buluşmalar yetmedi sana İstanbul'da da buluşma yaptın :grin: Bir fırsat bulsam bende gidicem İstanbul'a,doğduğum şehire ama o fırsatı bulmam epey zor gibi.

Bu fotoğrafı benim için mi çektin? :lol:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 11 Kas 2010, 12:44

oguzhandincel yazdı:Abi öncelikle başın sağolsun.

Samsun'daki buluşmalar yetmedi sana İstanbul'da da buluşma yaptın :grin: Bir fırsat bulsam bende gidicem İstanbul'a,doğduğum şehire ama o fırsatı bulmam epey zor gibi.

Bu fotoğrafı benim için mi çektin? :lol:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

ÖNCELİKLE HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM TEKRARDAN....

Oğuzhan ilk aklıma sen geldin direk çektim. :lol: Gidipde rahat durmam ben içimde uhde kalırdı :lol:

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 11 Kas 2010, 12:55

srht yazdı:Öncelikle başın sağolsun abi..

Bu arada madem fuar alanına geldiniz;insan bi haber verir yahu..:D Tam okulumun yanına gelmişsiniz;ruhumuz duymuyor..

Birdahaki sefere inşallah. :smile:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Üyelerimiz & Buluşma & Diecastr Ailemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir