1/87 Man'larım ve yeni ölçeğim

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1/87 Man'larım ve yeni ölçeğim

İletiYazar: .alhas. » 07 Kas 2010, 21:51

Herkese selamlar. Görüştüğüm forum üyeleri bilir birkaç ay önce diecast'i tamamen bırakıp plastik kite yönelme kararı aldım.( sadece 1/43 Volvo'lara devam edecektim.)Ama bugün bir olay oldu izninizle anlatıyorum. Sabahtan modelevi.com buluşmasına gittim. Atölye gibi biryerde toplandık ve gayet keyifli saatler geçirdik. Gelelim benim 1/87 virüsünü kaptığım kısıma, vitrinde çeşitli ölçeklerde parçalanmış maket ve modeller vardı uçak olsun gemi olsun arabaydı vesaire... Benim gözüme kupası olmayan bir TIR takıldı ve buluşma boyunca gözümü bu minik modelden alamadım içimden keşke kupası da olsaydı diyerek atölye sahibinden modeli bana satmasını istedim.Sağolsun hediye etti ve o da ne :tey: vitrinin en üst bölümünü eliyle biraz kurcalayıp modelin kupasını da buldu.Eve geldim modeli uzuun uzun inceledim ve hayran kaldım. Bu gün itibariyle karar verdim ki ben artık 1/87 ci TIR ve kamyoncu oldum :handshake: (Volvo'lara da devam bi yandan :inlove: ) bir modeli de bu akşam itibariyle alışveriş sitelerinden birinden sipariş ettim o da yakında elimde olur diye umuyorum :sun: Haydi bütün foruma hayırlı uğurlu olsun :lol: İşte ilk iki modelimin fotoları...
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Saygılar :sapka:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...

mesaj için .alhas. teşekkür aldı- 2:
sui_cast, tuningbg
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

Re: 1/87 Man'larım ve yeni ölçeğim

İletiYazar: MAKOSHARK » 07 Kas 2010, 23:12

Alhas yeni modellerin hayırlı olsun kardeşim ve daha nice güzel modellere olsun diyorum. :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 07 Kas 2010, 23:22

Alhas'ım çok güzeller bu zehiri bende kaptım kurbanda paylaşacağım nasipse :smile:

1:18i bıraktıysan özelden konuşalım olur mu ?
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: donis » 07 Kas 2010, 23:32

Hayırlı olsun...Güzel modeller...
Resim
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 08 Kas 2010, 01:53

Alhas kirlenmiş olan lacivert MAN tır çok ama çok hoşuma gitti! 1:87 bambaşka bir dünya, ben de bu dünyada sadece otobüsçüyüm :lol: Ama kendini bu sevdaya fazla kaptırıpta 1:18'leri bırakırsan üzülürüm :shake:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: srht » 08 Kas 2010, 03:33

Alhas'cım hayırlı olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 08 Kas 2010, 03:43

Alhas,yeniden Hoş Geldin,modelin ise muhteşem dersem abartmam,çok şık ve şatafatlı duruyor !

Ali abinden sonra birde sen başladın,Kamyoncular sizi :)

Modelin tekrar hayırlı olsun,Sağlıkla Huzurla Güle Güle izle.
andy1
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 08 Kas 2010, 08:58

Alhas'cım, uzun zamandır sesin çıkmıyordu. Özlemiştik seni.
Yeni ölçeğin ve Modellerin hayırlı olsun diyorum... :good2:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 08 Kas 2010, 09:12

Alhas hayırlı olsun, çok güzeller. 1/87'de bir hastalıktır. Ben zamanında hızlı başlamıştım, şimdi biraz yavaş gidiyorum. :smile: Ama ayrı bir zevk.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: sherpa » 08 Kas 2010, 12:41

hayırlı olsun tırlar ve otobusler cezbedıyor ınsan kendıne hakım olamayıp butun dıecastları alası gelıyor
Resim
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 08 Kas 2010, 16:16

Herkese değerli yorumlarından ötürü teşekkür ederim :drinksb:
Ali Abi'nin de dediği gibi Herpa Schuco firmasının çok önünde. Beyaz olan model Schuco mavi olan ise Herpa ve fark anlatılır gibi değil.

BuRaK-B yazdı:Alhas kirlenmiş olan lacivert MAN tır çok ama çok hoşuma gitti! 1:87 bambaşka bir dünya, ben de bu dünyada sadece otobüsçüyüm :lol: Ama kendini bu sevdaya fazla kaptırıpta 1:18'leri bırakırsan üzülürüm :shake:

Seni çok üzmeyeyim o zaman abi :lol: Yavaştan da olsa ilerlerim belki 1/18 lere...

andy1 yazdı:Alhas,yeniden Hoş Geldin,modelin ise muhteşem dersem abartmam,çok şık ve şatafatlı duruyor !

Ali abinden sonra birde sen başladın,Kamyoncular sizi :)

Modelin tekrar hayırlı olsun,Sağlıkla Huzurla Güle Güle izle.

Söylediğin gibi kamyoncu oldum ben de Erol Abi :grin: Forumun kamyonsever sayısı hızla artıyor yakında önümüze geçemeyeceksiniz :devil:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: Genckaptan » 08 Kas 2010, 20:49

Ho Scale Hepsinden ayrı bir Sevda;Aramıza Hoşgeldin Alhas Kardeş Tüm Sorularını bana sorabilirsin :)
Genckaptan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Hardblack » 09 Kas 2010, 15:23

Çok güzel ufaklıklar,Alhas abi. :smile: İyi günlerde sergile. :nazar:
Resim

mesaj için Hardblack arkadaşımıza teşekkür edenler:
.alhas.
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ