DETOLF VİTRİNE, ARA KAT ÇIKILIR DEDİM; ÇIKILACAK...

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: DETOLF VİTRİNE, ARA KAT ÇIKILIR DEDİM; ÇIKILACAK...

İletiYazar: Kenan Şavklı » 02 Kas 2010, 05:21

maranello550 yazdı:Zevkle izledim Kenan ellerine sağlık. Keyifle sergile çok güzeller maşallah :nazar:

Onur hocam teşekkürler. Aklımda yapmak da yoktu bu paylaşımı, çünkü ilginç bir 1/18 vitrin planım var ve geçici olarak bu 1/43 vitrinine atıverdim bunları; ama baktım ki bir arada ve vitrin nizamı içerisinde ilk defa yanyanalar ve bu hallerini bu dar vitrine rağmen beğendiğim gibi çekiverdim alel acele paylaştım. Maaşallah kelimesi de çok hoşuma gidiyor; demek de, denmesi de... Çünkü malum çok özenerek ve sabrederek bir araya getirlince bazı şeyler, insan gözünden sakınıyor ve bazen olmadık kötü senaryolar aklından geçiriyor. Bu yüzden hepimizin modellerine maaşallah; Allah kötülüklerden esirgesin diyorum... :yuppi: Teşekkürler iyi dileklerin için.
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
maranello550
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 06 Kas 2010, 00:36

Gözümüz yine bayram etti Kenan; ama artık ne olur şu araçları paylaş bizle :duyuru:
Detolf vitrine ara kat çıkma tekniğin değişik, ama görüldüğü kadar sağlam bir yapı olmuş. Bende ilk aldığımda yapmıştım (başka türlü sığdıramıyoruz modelleri)
Senin gözünde vasat olan çekimlerini ben beğendim bakması zevkliydi bu güzel paylaşımını beğendim; ama dediğim gibi en kısa zamanda F1 araçlarından başlayarak incemelerini merakla bekliyorum Kenan'ciğim.
Koleksiyonculuk herkese göre farklı şeyler verebilir. Benim düşüncelerimden birisini Nahit Kabakcı çok güzel söylemiş;
"Koleksiyonculuk ömür boyu maraton, nesiller arası bayrak yarışıdır."
Eğer ben bu veya benzeri güzel hobiyi oğluma aşılayabilirsem ne mutlu bana!
Paylaşımın için teşekkürler :handshake: :+1: :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 07 Kas 2010, 01:26

:smile5: Devrim abi teşkkürler yorumun ve güzel düşüncelerin için. Sağlamlığı konusunda eminim çünkü bu modelleri tersi durumda dizmek akıllıca olmazdı. Ara katları çıkma sebebim; bu vitrini tamamen 1/43 tahsis edeceğim için daha yakın aralıklar ve daha fazla alan elde etemem gerekliydi. Yani bu 1/18'ler misafir. :celeb:
Paylaşım yapmak istemiyorum çünkü kırık plak gibi bu gereksiz yorumların yapılması ve patavat sınırını aşan yorum yapılması can sıkıcı ve haklı olarak da birşeyleri savunmak isteyen insanlar da yazınca tartışma ortamı oluşuyor. Bu paylaşımda sadece vitrini uyduruk bi şekilde uğraşmadan çektim ve ham fotolarla paylaştım. Ama model inceleme konusu hazırlamak resmen belli bir mesaiyi ve emeği gerektirdiği için -ki bu çok zevdiğim forum arkadaşlarım için değer ve zevk alıyorum- can sıkıcı birşey olduğunda sinirlenmekten korkuyorum ve içimden gelmemeye başlıyor. Bu model işi sadece ve sadece keyif işidir akıl işi değildir ve keyif materyalinin keyifsizliğe sebebiyet verecek bir saçmalığa bulaşmasını istemiyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Kas 2010, 23:18

gearbox yazdı::smile5: Devrim abi teşkkürler yorumun ve güzel düşüncelerin için. Sağlamlığı konusunda eminim çünkü bu modelleri tersi durumda dizmek akıllıca olmazdı. Ara katları çıkma sebebim; bu vitrini tamamen 1/43 tahsis edeceğim için daha yakın aralıklar ve daha fazla alan elde etemem gerekliydi. Yani bu 1/18'ler misafir. :celeb:
Paylaşım yapmak istemiyorum çünkü kırık plak gibi bu gereksiz yorumların yapılması ve patavat sınırını aşan yorum yapılması can sıkıcı ve haklı olarak da birşeyleri savunmak isteyen insanlar da yazınca tartışma ortamı oluşuyor. Bu paylaşımda sadece vitrini uyduruk bi şekilde uğraşmadan çektim ve ham fotolarla paylaştım. Ama model inceleme konusu hazırlamak resmen belli bir mesaiyi ve emeği gerektirdiği için -ki bu çok zevdiğim forum arkadaşlarım için değer ve zevk alıyorum- can sıkıcı birşey olduğunda sinirlenmekten korkuyorum ve içimden gelmemeye başlıyor. Bu model işi sadece ve sadece keyif işidir akıl işi değildir ve keyif materyalinin keyifsizliğe sebebiyet verecek bir saçmalığa bulaşmasını istemiyorum.

???? Açıkca yazdıklarından birşey anlamadım ben forumda yokken birşeylermi oldu ??
Senin veya başkasının emek harcadığı paylaşımlara kim laf söyleyebilirki ??
Her zaman dile getirmişimdir; bu hobi paylaştıkça güzel oluyor. Özellikle sevdiğimiz insanlardan alınan güzel veya eleştiri içeren yorumlar önemli oluyor.
Yoksa bende 700 tane model var, benim modelim 700 tl, benim modelim seninkini döver gibi saçma sapan diyolaglar olacağını düşünmüyorum.... ki böyle düşünen varsada bu forumda kalamayacağını biliyorum :exc:
Eğer buraya yazmak istemiyorsan özelden cevabını beklerim Kenan!
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
yabaroz
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Önceki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir