AUDI R8 SPYDER KYOSHO

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

AUDI R8 SPYDER KYOSHO

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Kas 2010, 00:46

Uzun zamandır Foruma giremiyorum veya girsemde zaman geçiremiyordum aradaki kaçırdığım paylaşımları olabildiğimce bakmak istedim ama günüm yetmedi :) çünkü sizlere birkaç paylaşım yapmak istiyorum.
AUDI R8 SPYDER KYOSHO'nun " DEALER EDITION" versiyonu sizlerle paylaşacağım.
Daha önce yani yaklaşık 7 ay önce sizlere bu arabanın 1:1'ini paylaşmıştım
viewtopic.php?f=160&t=5033
Tam olarak çözemesemde R8 modeline karşı bir tutkum var ve bunu söndüremiyorum :)
Modelin güzelliği yanında küçük olmasına rağmen güçlü bir kimliği olması beni ona çeken etkenlerden birisi.
Bu modelin rengi lansman rengi olan kahveringi çok güzel; fotoğraflar da tam anlamıyla veremedim ama farklı olduğunu anlayacaksınız.
Ayrıca iç renginin açık bejden yapılmış olması çok güzel bir uyum sağlamış.
KY sergileme çubuğu koymamış çünkü ön ve arka kaput için hemde arka kanat için arabanın altına düğmeler koymuş bunlar sayesinde kolayca açabiliryorsuz.
Ön ve arka ızgaralar başta olmak üzere nikilaj olan kısınlar çok kaliteli yapılmış.
Spyder olmasından dolayımı bilmiyorum iç kısmına çok kaliteli ve ayrıntılı yapılmış.
Olabildiğince objektif bakmaya çalıştığım bu modelde eksi bir taraf bulamadım.
hatta sonradan farkettiğim arka kısımdaki açılmayan bölümdeki hava girişindeki peteklerden içerinin göründüğünü görünce ayrıca mest olduğumu söylemek isterim. Birde KY Nissan'a koymadığı açma mekanizmasını hem önde hemde arkada uygulamış olması sevindirici bir detay. Daha fazla uzatmadan buyrun fotoğraflara.
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 4:
BuRaK-B, Emre E., ozgurs82, sui_cast
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Re: AUDI R8 SPYDER KYOSHO

İletiYazar: Kenan Şavklı » 05 Kas 2010, 00:59

Devrim abi bu ve benzeri renkleri ben de cok severim. Metalik simli kahverengi'ni Porsche Boxster'da da gördüm ve büyülendim resmen. PS3'te gran turismo oyunlarında renk seçeneklerindeki gibi yapay ve büyüleyici duruyordu. Buradaki "yapay"dan kastım, gerçek olduğuna inanamamaktan geliyor; masal gibiydi. Fotolardan çok anlaşılmıyor ama bu boyayı biliyorum müthiş ötesi birşey bu. Zemini beyaz renk kullanmasaydın daha fazla anlaşılırmış renk ama olsun.

Kusur bulamadım dedin de şöyle söyleyeyim; daha önce aldığım KY. R8'lerin özellikle ön akslarının herbiri hatalıydı; kimi çok yüksekti, kiminin sağı alçak solu yüksek, kimisinde de arabayı yerden kaldırınca teker aşağıya sarkıyordu. Ufak müdahalelerle halletmiştim ama sendeki bu Spyder'da bunlar aşılmış gibi görünüyor ve bu aracın seni bu kadar mutlul etmesine sevindim; beğenilmeyecek gibi de değil. Ayrıca R8'i "neden bilmiyorum ama seviyorum" demek, derriiinn bir LeMans tecrübesinin ürünü olmasından ileri geliyor. Audi, ölesine ya da kafasına göre değil, çok büyük motorsporları tecrübelerinden ve eşi benzeri olmayan quattro tecrübesinden yararlanarak bu aracı geliştirdi. Yani bu kadar çok sevmekte haklısın. İyi günlerde sergilemeni dilerim, teşekkürler paylaşım için...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
yabaroz
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: srht » 05 Kas 2010, 01:03

Devrim abi incelemen için teşekkürler.Güzel bir model R8;normal versiyonunu incelemiştim ben de..Ama süperspor toplayanlar ya da Audi sevenler için ideal..:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 05 Kas 2010, 01:06

Tam olarak çözemesemde R8 modeline karşı bir tutkum var ve bunu söndüremiyorum :)

Tutkularını bastırma abi.. Onların peşinden koş.. :y:
Kyosho çok güzel çalışmış bu modelde..
Güzel günlerde sergile.. :y:
Fotoğraflar teşekkür ve rep'i hak ediyor
:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 05 Kas 2010, 01:35

Abi R8 sevmesem de bu renk kombinasyonu mükemmel duruyor,ayrıca spyder da öyle :smile:

Çekimlerde çok güzel olmuş,

Güle güle sergile inşallah Abicim :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 05 Kas 2010, 01:41

Güzel bir model seçimi olmuş Devrim Bey . Fotoğrafların sonlarında modelin rengini çözdüm :lol: iyi seyirler dilerim :nazar:
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Kas 2010, 01:56

gearbox yazdı:Devrim abi bu ve benzeri renkleri ben de cok severim. Metalik simli kahverengi'ni Porsche Boxster'da da gördüm ve büyülendim resmen. PS3'te gran turismo oyunlarında renk seçeneklerindeki gibi yapay ve büyüleyici duruyordu. Buradaki "yapay"dan kastım, gerçek olduğuna inanamamaktan geliyor; masal gibiydi. Fotolardan çok anlaşılmıyor ama bu boyayı biliyorum müthiş ötesi birşey bu. Zemini beyaz renk kullanmasaydın daha fazla anlaşılırmış renk ama olsun.

Kusur bulamadım dedin de şöyle söyleyeyim; daha önce aldığım KY. R8'lerin özellikle ön akslarının herbiri hatalıydı; kimi çok yüksekti, kiminin sağı alçak solu yüksek, kimisinde de arabayı yerden kaldırınca teker aşağıya sarkıyordu. Ufak müdahalelerle halletmiştim ama sendeki bu Spyder'da bunlar aşılmış gibi görünüyor ve bu aracın seni bu kadar mutlul etmesine sevindim; beğenilmeyecek gibi de değil. Ayrıca R8'i "neden bilmiyorum ama seviyorum" demek, derriiinn bir LeMans tecrübesinin ürünü olmasından ileri geliyor. Audi, ölesine ya da kafasına göre değil, çok büyük motorsporları tecrübelerinden ve eşi benzeri olmayan quattro tecrübesinden yararlanarak bu aracı geliştirdi. Yani bu kadar çok sevmekte haklısın. İyi günlerde sergilemeni dilerim, teşekkürler paylaşım için...

Son yazdıkların doğru teşhis Kenan biraz önce yaptığım paylaşım bunu pekiştirecektir umarım. Bu tecrübe ve kalite sayesinde beğenmemek ekde değil ama dediğim gibi bende biraz aşırı olmasını tam çözemedim :lol: güzel yorumun için teşekkürler Kenan'cığım.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Kas 2010, 01:59

tankutati yazdı:En sevdiğim rengi R8 in :smile: Kyosho'nun da en beğendiğim modellerindendir. Başarılı bir model. İyi günlerde sergileyin. Bu arada elinize sağlık. Fotoğrafları çok beğendim :smile: :y:

Evet gerçekten mükemmel bir renk eğer sonrasında imkan olursa başka bir zemin veya dış çekimle bu rengi bilmeyen arkadaşlarda göstermiş olacağım.
Resimlerimi beğenmene sevindim teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Kas 2010, 02:01

srht yazdı:Devrim abi incelemen için teşekkürler.Güzel bir model R8;normal versiyonunu incelemiştim ben de..Ama süperspor toplayanlar ya da Audi sevenler için ideal..:)

Teşekkürler Sedat; çok eskiden bende normal versiyonunu paylaşmıştım halada çok beğendiğim bir modeldir.
viewtopic.php?f=161&t=3162
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Kas 2010, 02:08

sui_cast yazdı:

Tutkularını bastırma abi.. Onların peşinden koş.. :y:
Kyosho çok güzel çalışmış bu modelde..
Güzel günlerde sergile.. :y:
Fotoğraflar teşekkür ve rep'i hak ediyor
:+1:

Ben teşekkür ederim Bahadır; söndüremiyorum derken kendimi dizginleyemiyorum bu yüzden diğer paylaşımımda anlaşılacağı gibi maddi olarak zor oluyor :happy:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Kas 2010, 02:11

ArdaPerk yazdı:Abi R8 sevmesem de bu renk kombinasyonu mükemmel duruyor,ayrıca spyder da öyle :smile:

Çekimlerde çok güzel olmuş,

Güle güle sergile inşallah Abicim :nazar:

Evet gerçekten öyle Arda böyle değişiki renkli 3 arabamdan biri oldu. Aslında benim Dealer Edition takıntım yoktur beğendiğim rengi alırım ama çok değişik ve güzel bir renk olduğundan bu versiyonu almış oldum.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Kas 2010, 02:12

ozgurs82 yazdı:Güzel bir model seçimi olmuş Devrim Bey . Fotoğrafların sonlarında modelin rengini çözdüm :lol: iyi seyirler dilerim :nazar:

Teşekkür ederim Özgür; evet renk olayı biraz olmadı bu yüzden en kısa zamanda bir dış çekimle daha iyi göstereceğimi düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 05 Kas 2010, 08:55

Devrim Hocam, detaylı anlatımlarını özlemedim desem yalan olur. Gözümüz ekrana kitlenmiş bir şekilde senin başlıklarını arar oldum gerçekten... :coffee:
Akşam bakmaya fırsat bulamadığım bu iki paylaşımdan birini okurken ise, modeli elime alıp incelemiş kadar oldum.
Bu tip son model cadde versiyonları her ne kadar ilgimi çekmese de, detaylar oldukça güzel. Paylaşımın için teşekkürler. Hep REP hem teşekkür. :+1:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Sonraki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir