31.10.2010-Samsun Buluşma

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 31.10.2010-Samsun Buluşma

İletiYazar: Hardblack » 01 Kas 2010, 16:13

Çok güzel bir buluşma olmuş.Fotoğraflada çok güzel.Paylaşım için teşekkürler. :y:
Resim

mesaj için Hardblack teşekkür aldı- 2:
keremgurel, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 01 Kas 2010, 18:39

İlgi gösteren tüm arkadaşlar yürek dolusu bir teşekkür de benden.
Şimdi fark ettim, o kadar üşümüşüz ki (tabii bir de benim aceleyle toplantıyı sonlandırıp apar topar gidişimin etkisiyle) biraraya gelip kendimiz fotoğraf çekinmemişiz.
:think:
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 01 Kas 2010, 19:35

keremgurel yazdı:İlgi gösteren tüm arkadaşlar yürek dolusu bir teşekkür de benden.
Şimdi fark ettim, o kadar üşümüşüz ki (tabii bir de benim aceleyle toplantıyı sonlandırıp apar topar gidişimin etkisiyle) biraraya gelip kendimiz fotoğraf çekinmemişiz.
:think:

Kerem Hocam, biraraya gelişiniz ve fotoğraflarınız, dışardaki soğuğu tamamen unutturdu bana.
Sıcak ortam budur işte. :hearth:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Kas 2010, 23:38

Güzel fotoğraflar çekilmiş ve herhalinizden güzel bir buluşma geçtiği belli.
Benimde canım çekti kendilerini tahmin edecek arkadaşlar en kısa zamanda bir buluşma ayarlayalım :duyuru:
Paylaşım için teşekkürler :handshake:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 06 Kas 2010, 00:09

Ellerinize sağlık değerli kardeşlerim... :y:
Tüm fotoğraflar ve paylaşımdaki samimiyet mükemmel... :bow:

Bu arada ütülü pantolon konusuna çok güldüm Kerem. :lol:
Eklediğin fotoğrafları da Fotoğraf Ekleme Kuralına göre düzenledim ancak, karşıma çıkan kodlar tam bir kabus gibiydi. :devil:
Cımbızla fotoğraf ismi alarak, iğne ile kuyu kazdırdığın için teşekkürler... :tmi: :lol:
Tabiki şaka takılıyorum kardeşim. Sizler, bu güzel ve özel buluşmayı düzenlersinizde; ben, fotoğrafları düzenlemez miyim hiç? Elbette düzenlerim.
Tekrar ellerinize ve yüreklerinize sağlık. :handshake: :f: :sapka:
Herkese, benden rep... :coffee: :lol:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Kas 2010, 10:15

REVOLUTION yazdı:Güzel fotoğraflar çekilmiş ve herhalinizden güzel bir buluşma geçtiği belli.
Benimde canım çekti kendilerini tahmin edecek arkadaşlar en kısa zamanda bir buluşma ayarlayalım :duyuru:

Devrim abi teşekkürler.Bu buluşmayı Samsun'da yapmaya ne dersin? :lol: :grin: Bekleriz abi buralara. :yuppi:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Kas 2010, 10:16

Admin yazdı:Ellerinize sağlık değerli kardeşlerim... :y:

Eklediğin fotoğrafları da Fotoğraf Ekleme Kuralına göre düzenledim ancak, karşıma çıkan kodlar tam bir kabus gibiydi. :devil:
Cımbızla fotoğraf ismi alarak, iğne ile kuyu kazdırdığın için teşekkürler... :tmi: :lol:
Tabiki şaka takılıyorum kardeşim. Sizler, bu güzel ve özel buluşmayı düzenlersinizde; ben, fotoğrafları düzenlemez miyim hiç? Elbette düzenlerim.

Gökhan abi teşekkürler.Kerem abi bir sonraki buluşmaya muhtemelen eşofmanla gelir :grin: O gün sıkıntı oldu kendisine. :emo:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 06 Kas 2010, 23:10

oguzhandincel yazdı:
REVOLUTION yazdı:Güzel fotoğraflar çekilmiş ve herhalinizden güzel bir buluşma geçtiği belli.

Devrim abi teşekkürler.Bu buluşmayı Samsun'da yapmaya ne dersin? :lol: :grin: Bekleriz abi buralara. :yuppi:

Oğuzhan davetin için teşekkürler ve eğer Samsun'a gelicek olursam emin ol buluşuruz :drinksb:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 07 Kas 2010, 12:38

Admin yazdı:Ellerinize sağlık değerli kardeşlerim... :y:

Gökhan abicim, ilgi dolu mesajın için teşekkür ediyorum.Geç cevap için de özür diliyorum.
En kısa zamanda "Fotoğraf Ekleme Kuralları" başlığını derinlemesine incelemeliyim.Ortaya çıkan zahmet için kusura kalmayasın muhterem abicim. :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 08 Kas 2010, 18:29

Elinizse sağlık,modeller ve fotoğrafları çok beğendim :handshake:

300SL'i ben de fotoğraflama fırsatı bulmuştum,keşke biraz daha özenseydi diyorum Minichamps.Ama martı kanat serisi için vazgeçilmez bir model :y:
Resim
berkeyabar.blogspot.com

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir