1:16 KRONE OPTIMAT RÖMORK U.H

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1:16 KRONE OPTIMAT RÖMORK U.H

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 01 Kas 2010, 08:11

Yakın zaman önce aldığım Massey Ferguson 65 ime eşdeğer kalitede bir römork bulabilmek güzel oldu..Sağolsun Kenan linki attığı an alışı gerçekleştirdim..ikisi birlikte çok hoş ancak yine de isterdim ki arkadaki gübre saçma ekipmanı olmasaydı da sade olsaydı..iki artı yanyana olmuyor işte..Universal Hobbies adlı üretici hakkında hiç fikrim yoktu ama köpük kutu ve kutunun açılması ile ince işlenmiş detayları görmek beni rahatlattı..arkadaki dişlerin birbirine bağlı olması sayesinde teki çevrilse bile ikisi dönüyor..bir ara başka traktörlere de sulandım ama rafımda bu ekibin varlığı yeterli şimdilik..gerçeğinin ne iş yaptığı ile ilgilenen varsa bir link ekliyorum..sonra fotoğraflar..

traktörden aldığı şaft tahriki ile arkaya doğru hareket eden römork tabanı,saçmak istenilen şeyi dişlere doğru itiyor..
http://www.youtube.com/watch?v=6hRchbEU ... re=related

bu da kumandalısı..
http://www.youtube.com/watch?v=yhBNtIpq ... re=related

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, Kenan Şavklı, ozgurs82
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2794
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

Re: 1:16 KRONE OPTIMAT RÖMORK U.H

İletiYazar: Emre E. » 01 Kas 2010, 09:25

Of diyorum, daha da bir şey demiyorum. Tek kelime ile süper. MF Traktör ile beraber bir fotoğraf çekimini hakediyor bence.
Bülent, fena bulaştın sen bunlara, hayırlısı... :good2: :+1: REP
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 01 Kas 2010, 09:58

Emre ERBASAR yazdı:Of diyorum, daha da bir şey demiyorum. Tek kelime ile süper. MF Traktör ile beraber bir fotoğraf çekimini hakediyor bence.
Bülent, fena bulaştın sen bunlara, hayırlısı... :good2: :+1: REP

tamam Emre..birlikte toprak üzerinde fotoğraflanacaklar inşallah.. :)
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 01 Kas 2010, 16:21

Çok özel bir parça.Çok Beğendim.İyi günlerde sergile,Bülent abi. :nazar:
Resim

mesaj için Hardblack arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bülent Aydoğan
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/18 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 01 Kas 2010, 17:05

Şeytan azapta gerek dedikleri bu olsa gerek. :devil: :devil: :devil: Bu arada parmağa dikkat. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 01 Kas 2010, 17:28

MAKOSHARK yazdı:Şeytan azapta gerek dedikleri bu olsa gerek. :devil: :devil: :devil: Bu arada parmağa dikkat. :lol:

eyvallah Deniz abbim..hani hareketli bölgelere işaret ediyor o parmak..
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 01 Kas 2010, 20:01

Ali SAMANGÜL yazdı:Bülent ;
usta sen bu işi biliyorsun gerçekten :lol: 2 marka bu kadar olur işte :lol: Kaliteli model römörkü unıversial hobies 1/1 dorse lerdede piyasaya hatırı sayılı bir marka krone.2 si birleşince işte ortaya bu kadar güzel bir paylaşım çıkıyor ortaya.
Bülent römörk çok güzel ve kaliteli güzel detaylara sahip.Bende traktörle beraber foto isterim.İyi günlerde sseyirle. :y: :bye:

tamam..konulu gelecek.. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: atesoglu » 01 Kas 2010, 20:36

Ben hala traktör ,boğa ve polisle yapacağın artistik çekimleri bekliyorum. :lol:
:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 01 Kas 2010, 21:29

atesoglu yazdı:Ben hala traktör ,boğa ve polisle yapacağın artistik çekimleri bekliyorum. :lol:
:+1:

plan değişti :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 01 Kas 2010, 22:15

:tmi: Abi nerden linkini attım ben bunun sana! İnsanlık dışı bişey bu! :devil:
Şaka bir yana fotolar müthiş açıklayıcı olmuş ve ben 1/18 türü büyük ölçeklerin alımına bi son vereyim derken bunlar burnuma sokulmuş gibi oldu. Ama yok; zirai işlerden biraz uzaklaştım ve bu parça bile beni yolumdan şaşırtmayacak. Toprak üzerinde traktörlü fotolar (hele ki senin çekimlerle) nasıl olacak bilmiyorum. :tmi: Hayırlı uğurlu olsun bakalım; ama bir traktör daha eklersen balon patlar ve içindeki havanın sönüş hızı ile orantılı biçimde traktör vb. araçlar yağar :sweat: demedi deme... GMC kamyon, Massey Ferguson ve bu Krone yeter bence... Tebrikler. :devil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 01 Kas 2010, 22:24

gearbox yazdı::tmi: Abi nerden linkini attım ben bunun sana! İnsanlık dışı bişey bu! :devil:
Şaka bir yana fotolar müthiş açıklayıcı olmuş ve ben 1/18 türü büyük ölçeklerin alımına bi son vereyim derken bunlar burnuma sokulmuş gibi oldu. Ama yok; zirai işlerden biraz uzaklaştım ve bu parça bile beni yolumdan şaşırtmayacak. Toprak üzerinde traktörlü fotolar (hele ki senin çekimlerle) nasıl olacak bilmiyorum. :tmi: Hayırlı uğurlu olsun bakalım; ama bir traktör daha eklersen balon patlar ve içindeki havanın sönüş hızı ile orantılı biçimde traktör vb. araçlar yağar :sweat: demedi deme... GMC kamyon, Massey Ferguson ve bu Krone yeter bence... Tebrikler. :devil:

yeter bunlar yeter Kenan :) teşekkür ederim ilgin için..
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 02 Kas 2010, 01:34

Detaylar çok güzelmiş Bülent Abi, çok beğendim. Senin ziraî araçlara yöneleceğini düşünmemiştim hiç. Telefonda şu şu modelleri bekliyorum dediğinde çok şaşırmıştım açıkçası. Ama almakla iyi etmişsin; yemeğe katılan baharat tadında bir değişiklik vermiş koleksiyonuna :nazar:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 02 Kas 2010, 01:54

BuRaK-B yazdı:Detaylar çok güzelmiş Bülent Abi, çok beğendim. Senin ziraî araçlara yöneleceğini düşünmemiştim hiç. Telefonda şu şu modelleri bekliyorum dediğinde çok şaşırmıştım açıkçası. Ama almakla iyi etmişsin; yemeğe katılan baharat tadında bir değişiklik vermiş koleksiyonuna :nazar:

olsun olsun Burak bu da olsun.. :) çok arabam kalmamış olsa da traktöre yerim var..
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan / Diğer Ölçekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir