1/128 Bruder İş Makinaları

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1/128 Bruder İş Makinaları

İletiYazar: Onur GÜNEY » 31 Ekm 2010, 11:24

gearbox yazdı:Bence Kinder'le alakası yok; keşke Kinder'dekiler de böyle olsa. Saçma sapan şeyler çıkıyor onun içinden. Ben bu kadar ufak ölçekteki modellerin, böylsei jant-lastik detayına sahip olduğunu tahmin etmezdim. Actros, o boyuta göre çok güzel modellenmiş ki metal olması işi daha da zorlaştırıcı bir etken olmasına rağmen güzel işlemişler. Kum yığıcı Bulldozer de öyle. Serisi yapılacak müthiş birer parçalar, tebrikler Onur hocam. Ama mümkünse devamı da gelir umarım; bunların kalabalık olması müthiş olurdu. İyi seyirler dilerim...

öncelikle teşekkür ederim devamı bana bağlı olsa keşke bu seriyi tamamlamam için getirmeleri gerekiyor. Maalesef Ankarada model araba çok bulunmuyor.Çoğu mağazada bburago,motormax,maisto,welly,autoartlari görebiliyoruz buda aslında benim keyfimi kaçırmıyor degil.Üstelik saydığım markaların ürünlerinide hep aynıları geliyor.Ankaradaki mağazaları sık sık dolaşıp bakan birisi olarak imkanın olursa sizin dediğiniz gibi bruderlerin serisini yapmayı düşünüyorum.
İyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 31 Ekm 2010, 18:34

Nezih ziyaret edilmiş. :lol:
Bunlar çok şık, hatta şeker gibiler... :+1: :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 31 Ekm 2010, 18:46

Emre ERBASAR yazdı:Nezih ziyaret edilmiş. :lol:
Bunlar çok şık, hatta şeker gibiler... :+1: :good2:

aynen dediğin gibi nezih uğradım bunu görünce dayanamadım .Kepçe vardı onu alamadım kalmamış :))
teşekkürler
iyi forumlar...
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 01 Kas 2010, 09:18

Ali SAMANGÜL yazdı:Onur;
İşin açıkçası böyle bir ölçek duymadım :lol: Ölçegin küçük olmasına ragmen detaylar bence tatmin edici.Bi ricam olacakÖlçekli modeller yanında mesela 1/43 lerin yanına koyarak fotograflamanı istiyecegim.Paylaşım için teşekürşer.İyi günlerde seyirle.

teşekkürler
evet bende ilk gördüğümde şaşırmıştım ;ama dediğiniz gibi detaylar güzel bu küçüklüğe rağmen...
iyi forumlar birazdan fotoğrafları paylaşacam.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Onur GÜNEY » 01 Kas 2010, 09:47

İsteğiniz gibi fotoladım.
1:87 iveco tır
1:43 volkswagen
ve yanında 1:128 kamyon....

Resim Resim Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Yeni Alınan / Diğer Ölçekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir