GÖKHAN HEPARSLAN & EMRE ERBAŞAR BULUŞTU - 29 EKİM 2010

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: GÖKHAN HEPARSLAN & EMRE ERBAŞAR BULUŞTU - 29 EKİM 2010

İletiYazar: tuningbg » 31 Ekm 2010, 03:08

:f: Buluşma üzücü olsada bu güzel sıcak samimi dostluk görüntüsü forum üyelerininde içini ısıtmıştır diye düşünüyorum :coffee: dostluk sadece mutlu anlarda değil esas bu zamanlarda aratıyor kendini.yüreğinize sağlık abilerim..

mesaj için tuningbg teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1660
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 31 Ekm 2010, 18:45

Yorum yazan, yazmayan ve konuyu okuyan herkese teşekkürler. Sizlerle sevincimi paylaşmak istedim sadece.
Çok çok teşekkürler. Bu arada Gökhan Antalya'ya döndü, biraz önce telefonlaştık...
:hearth:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 31 Ekm 2010, 18:48

Bora TURAN yazdı:Gökhan Abi'ciğim;

Tekrar başın sağ olsun.

Emre Abi sana da bu davranışından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Gerçi İstanbul'da yapmış olduğumuz mini buluşmalar için nispet yapmış olsanda her türlü ağırlığımı ortaya koyduğumu belirtmek isterim. :lol: Abilerim yüreklerinize sağlık. Böyle günlerde birbirimize destek olmak ve her zaman yanımızda bir dost olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor. Her seferinde ne kadar birbirine bağlı bir aile olduğumuzu daha da iyi anlıyorum. İyiki varsınız. :hearth:

Gökhan Abi;

Bu not senden Emre Abi'ye gelsin. :lol:

Admin yazdı:NOT/TAVSİYE: Fotoğraf çekerken makineyi yan çevirip boydan almayın. Forum kuralına göre fotoğraf ekleyince bastıbacak gibi çıkıyorsunuz... :grin: :diecastasi: :drinksb:

Bora Bey,
1. Fotoğrafı ben çektim. Tek elimle devasa makineyi yan tutamadım malesef. :foto:
2. Gökhan'ın sana yazdığı iletide, "bastıbacak" tabiri var, ben fotoğafta "bacak" göremiyorum. :grin: :grin: :grin:
3. Yorumun için teşekkür ediyorum, canım. :knuppel:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 01 Kas 2010, 00:19

Çay için teşekkürler Emre' m...

Acımı paylaşan ve beni bu konuda yalnız bırakmayan tüm dostlara da teşekkür eder, saygılarımı sunarım...

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 01 Kas 2010, 22:12

Ali SAMANGÜL yazdı:Yüreğinize sağlık dostlar.Dostlugunuz ve dostlugumuz daim olsun .Paylaşım için teşekürler.

Teşekkürler Ali, hepimizin dostluğu daim olacak... :inlove: :f:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 06 Kas 2010, 00:06

Benim burda gördüğüm arkadaşlık değil harika bir dostluk görüntüsüydü :drinksb:
İkinizde harika insanlarsınız iyiki bu foruma üye olmuşunda sizlerle tanışmışım!
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 3:
Emre E., G.HEPARSLAN, Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 06 Kas 2010, 00:27

REVOLUTION yazdı:Benim burda gördüğüm arkadaşlık değil harika bir dostluk görüntüsüydü :drinksb:
İkinizde harika insanlarsınız iyiki bu foruma üye olmuşunda sizlerle tanışmışım!

Bu güzel yorum karşısında ne denir bilmem ki Devrim... :f:

Ayrıca, yeni yeni kendime geliyorum ve yaklaşık 6-7 gün aradan sonra foruma bugün mesaj yazmaya başladım.

Ankara' dan döndüğümde de gelen mesajları dahi okuyacak durumum yoktu ve tek bir mesaj yazarak teşekkür etmekle yetinmiştim.

Konuya bugün tekrar baktım ve tüm değerli dostların mesajlarını tek tek okuyarak çok duygulandım. :f:

Duygularımız her daim karşılıklı ve insan böyle günlerde bir mesaj ile bile olsa destek arıyor.

Bunu da siz değerli Diecastr ailemden gördüğüm için çok mutluyum arkadaşlar.

Hepinize ve tekrar kucak dolusu sevgilerimle... :hearth: :bow:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 06 Kas 2010, 01:38

REVOLUTION yazdı:Benim burda gördüğüm arkadaşlık değil harika bir dostluk görüntüsüydü :drinksb:

Devrim Hocam son bir kaç mesajımda senden alıntı yapıyorum. Çünki bende bir süredir forumda aktif değildim ve bazı bunun gibi özel konuları kaçırmışım ve sayende görme fırsatım oluyor. Akabinde yazdıklarınızda benim duygularıma tercuman olduğundan aynı cümleleri yazmayayım istedim ve alıntı yaptım. Teşekkür ederim. :handshake: :hearth: :f:
Gökhan Hocam başınız sağolsun. Emre Hocam dostunuza, dostluğa verdiğiniz değer için sizede teşekkür ederim. :hearth: :f:
Resim

mesaj için Sertan ÖKTEM arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir