sürüngen e36 kulvarında TEK :)))

Model Araçlarınızda Yaptığınız Her Türlü Değişikliği Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: BuRaK-B

sürüngen e36 kulvarında TEK :)))

İletiYazar: tuningbg » 28 Ekm 2010, 13:41

Herkese merhabalar :sapka: tün forum üyelerinin bildiği ve benim en sevdiğim modelim e36 m3 coupede biraz modlama yapmak istedim.yaptığım uygulama istediğim zaman orjinal haline geri gelebilecek durumda.ön jantlardakı tekerleri söküp x-tuner modellerindeki ince yanak lastiklerı taktım birazda ufak bir işlemle çalışır duruma geldi tekerler.fazla konuşmadan bu yağmurlu günlerde yaptığım uygulamayı çekimlerle paylaşım :foto:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için tuningbg arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1660
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

Re: sürüngen e36 kulvarında TEK :)))

İletiYazar: .alhas. » 28 Ekm 2010, 13:48

Kesinlikle harika :drinksb: :+1: Bugün iptal etmeseydik bunu da uygulardık benim modele abi. Neyse bir sonraki buluşmaya artık :lol:
En son .alhas. tarafından, 28 Ekm 2010, 14:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 28 Ekm 2010, 13:55

Çok güzel bir çalışma olmuş Burak.

Çekimlerde gayet başarılı. Yağmur efektine bir önerim olacak. Bir çok arkadaşta kullanıyordur sanıyorum. Cam sil vb sprey ile uzaktan püskürtürsen daha gerçekçi ölçek ile damla elde etmiş olursun. Bu şekilde üzerine kova ile dökülmüş gibi duruyor.

Garajda yere daha sağlam basması dileği ile. :handshake: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 28 Ekm 2010, 14:05

Çok güzel bir modlama çalışması olmuş.Burak abi. :y: İyi günlerde sergile. :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: Freak » 28 Ekm 2010, 14:25

Arkalarada kesinlikle yapmalısın.Tam germany style olmuş çünkü.Israr ediyorum arkalarında değişimi için :).
Resim
Kullanıcı avatarı
Freak
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Freak
Rep Puani: 1380
Freak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yok

İletiYazar: Eran » 28 Ekm 2010, 15:38

Koray Malkoç yazdı:Arkalarada kesinlikle yapmalısın.Tam germany style olmuş çünkü.Israr ediyorum arkalarında değişimi için :).

Kesinlikle katılıyorum, bırak yere vursun dibi çapraz geçersin artık tümsekten, çeviren olursa ben varım :grin: :lol:

Şakası bi yana eline sağlık dostum çok zevkli bi çalışma olmuş, araba gerçekten kaldırıyo işlemleri, bi de orijinal kalınca daha da hoş olmuş, iyi günlerde sergile :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 28 Ekm 2010, 16:02

.alhas. yazdı:Kesinlikle harika :drinksb: :+1: Bugün iptal etmeseydik bunu da uygulardık benim modele abi. Neyse bir sonraki buluşmaya artık :lol:

teşekkürler dostum :drinksb: evet bugun güzel planlarımız vardı ama malum hava şartları engelledi.

Bora TURAN yazdı:Çok güzel bir çalışma olmuş Burak.

Çekimlerde gayet başarılı. Yağmur efektine bir önerim olacak. Bir çok arkadaşta kullanıyordur sanıyorum. Cam sil vb sprey ile uzaktan püskürtürsen daha gerçekçi ölçek ile damla elde etmiş olursun. Bu şekilde üzerine kova ile dökülmüş gibi duruyor.

Garajda yere daha sağlam basması dileği ile. :handshake: :+1:

teşekkür ederim Bora abi beğenmenize sevindim :sapka:
yağmur efekti istem dışı oldu çünkü yağmur yağarken çekim yaptım :lol: o yüzden iri damlarlar oldu:) sprey ile efek verildiğinde çok güzel oluyor daha önce yapmıştım.
yorumunuz için teşekkürler :sapka:

Hardblack yazdı:Çok güzel bir modlama çalışması olmuş.Burak abi. :y: İyi günlerde sergile. :nazar:

teşekkür ederim kardeşim beğenmene sevindim :pidu2:

Koray Malkoç yazdı:Arkalarada kesinlikle yapmalısın.Tam germany style olmuş çünkü.Israr ediyorum arkalarında değişimi için :).

:) uzun iş arkası ama 2 adet daha ince yanak küçük xtuner lastığı bulursam el atarım bu duruma :smile:

Eran yazdı:

Kesinlikle katılıyorum, bırak yere vursun dibi çapraz geçersin artık tümsekten, çeviren olursa ben varım :grin: :lol:

Şakası bi yana eline sağlık dostum çok zevkli bi çalışma olmuş, araba gerçekten kaldırıyo işlemleri, bi de orijinal kalınca daha da hoş olmuş, iyi günlerde sergile :smile:

gitmiyorki zaten :lol: evet orjinal olarak ileri geri sağa sola dönme olayı güzel oldu.arkalarıda basarsam bence hiç gitmez model diye düşünüyorum :smile: böyle arkası kalkık daha bi asi duruyor gibi :f1: yorumun için teşekkür ederim dostum :drinksb:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 28 Ekm 2010, 17:21

1o numara olmuş valla ya :pidu2:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Ekm 2010, 17:27

Koray' a katılıyorum ve ellerine sağlık diyorum... Özellikle ve geri dönüşebilirliği konusu gayet hoş... :y:
Paylaşım için teşekkürler... :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: chutluck » 28 Ekm 2010, 19:08

arkalarda düşük olsa deli olur ama güzel ((:
chutluck
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: tuningbg » 29 Ekm 2010, 00:48

ArdaPerk yazdı:1o numara olmuş valla ya :pidu2:

:) teşekkür ederim dostum :drinksb:

Admin yazdı:Koray' a katılıyorum ve ellerine sağlık diyorum... Özellikle ve geri dönüşebilirliği konusu gayet hoş... :y:
Paylaşım için teşekkürler... :f:

:) yorumunuz için teşekkür ederim Gökhan abi :sapka:

chutluck yazdı:arkalarda düşük olsa deli olur ama güzel ((:

evet ama ofsetli jantta daha çok yakışacağını düşünüyorum arkalar için.yorumun için teşekkürler :smile:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: tuningbg » 29 Ekm 2010, 11:58

KARKAS yazdı:Çok başarılı bi çalışma olmuş Burak,emeklerine sağlık. :nazar:

teşekkür ederim Ömer abi :smile:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Modifikasyon Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir