MAKOSHARK & BORA TURAN mini buluşma. =)

Kendi Düzenleyeceğiniz Organizasyonlarla Yapacağınız Buluşmaları Bu Başlık Altından Paylaşınız.

Yetkili: G.HEPARSLAN

MAKOSHARK & BORA TURAN mini buluşma. =)

İletiYazar: Bora TURAN » 27 Ekm 2010, 19:58

Merhabalar efendim.

Aslında bu tarz konuların medar-ı iftiharı Ali Samangül abimizdir fakat bende böyle bir konu açmak istedim. :lol:

Bugün öğlen saatlerinde kendime ait cep telefonum çok yüksek bir zil sesi ile çaldı. Ne oluyor derken telefonun ekranında "DENİZ ÇAĞLIYAN" yazdığını gördüm. Telefon gür bir sesle çalmaya devam ederken içimden acaba açsam mı? Kim bilir ne isteyecek? tarzı düşünceler geçti. Derken tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın sözünden yola çıkarak telefonu açtım. Açar açmaz "Merhaba" bile demeden "Moda'da Hilton nerede?" sorusuna maruz kaldım. Bilmiyorum dedim ve telefonu kapattım. :lol:

Deniz Abi'm bir iş dolayısı ile anadolu yakasına geçmiş. İşi bitincede beni görmek istemiş. Vay abim dedim. Gel hadi yemek yiyelim dedim. Cümleme daha nokta bile koymadan Kadıköy'den Feneryolu'na ışınlandı adeta. :lol:

Güzel saatler geçirdik kendisi ile. Hoş sohbet ve birazda geyik yaptık. Kendisine bu ince davranışı için ayrıca teşekkür ederim.

İyiki seni tanımışım abicim. Çok saol. :sapka:

Buluşmadan izlenimler.
:arrow: Muhabbetimiz sırasında 3 dakikada bir bende çok model var, bir rafa 13 adet model sığıyor. muhabbetleri. :lol:
:arrow: Deniz Abi geldiğinde arabamın lastiğinin biraz inik olması ve gidene kadar janta kadar inmesi.
:arrow: Emre Abi ile yaptığımı görüşme. (Önemli olan her aradığımda araç kullanıyor.Sanırım servis şöförlüğüne terfi etti.)
:arrow: Resim paylaşmıyorum. Daha sonra göreceksiniz. (78 kare fotoğraf çektik.) :lol:

Tekrar teşekkür ederim Deniz Abi. :drinksb: :syg:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 7:
.alhas., BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, MAKOSHARK, sui_cast, tuningbg
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

Re: MAKOSHARK & BORA TURAN mini buluşma. =)

İletiYazar: srht » 27 Ekm 2010, 20:28

Bir solukta okudum.. :ucak: Fotoları bekliyoruz.. :drinksb:
Resim

mesaj için srht teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 27 Ekm 2010, 21:04

Bu paylaşımın, 19:58' den önce 1/1 yapıldığına şahit olarak ve 16:30 sıralarında, biz de Emre Erbaşar ile konuşuyorduk telefonda; buluşmuşlar diye... :f:
Kuşlar, bu buluşmayı daha önceden uçurdu yani... :ucak: :cicek: :grin:
Seneye Ankara' ya geldiğimde, biz de aynısını yapıp; Deniz Hoca ve Bora' yı kıskandıralım şeklinde verdiğim telefondaki cevabımdan sonra da;
şu an, Ali SAMANGÜL ile msn' görüşmesindeyim; 10 kilo hamsi gönderecek bana... :pool:
Çatlayın orta yerinizden... :grin:

Ayrıca ve fotoğrafsız buluşma mı olur?... Söyleyin bakalım... :punish: :friends: :pool:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 27 Ekm 2010, 21:39

"Moda'da Hilton nerde?" sorusuna verilecek cevabı şu şekilde beklerdim:
-Deniz abi, köşede bir kebapçı var, ordan sağa dön...
-Evet Bora.
-Abi, karşına Mis sütlaç gelecek, onu geç dümdüz...
-Evet tamam.
-Ordan sola döndün mü Moda işkembecisinden, tam karşına gelir, büyük bina, Pideci'nin yanında...
-Hah tamam buldum.
:lol: :lol: :lol:
Yüreğinize sağlık diyorum, başka da birşey demiyorum.
Gökhan'la görüştüğümüzde, ağzımdan çıkan ilk cümle şöyle oldu:
Bak yine buluşmuşlar, gördün mü aynı şehirde olmanın faydalarını... Bunu Deniz Abi'ye de defalarca söyledim. Aramızdaki kilometreler aynı duyguyu hissetmemize engel değil...
Ben de fotoğraf isterim. :foto:
:+1: REP

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 27 Ekm 2010, 22:03

Benim içinde senin gibi güzel bir kardeşimi tanımak çok büyük bir mutluluk ve dostluk başlangıcı oldu gerçekten Allah bozmasın diyorum ve ekliyorum 1)Işınlanmadım zaten yakındım ve köftelerde hafif yanık patatesler yumuşaktı ama gerginlik yaratmak istemedim. :devil:
2)Bende çok model var bi rafa 13 tane sığıyor demedim hakkımı yeme!!!GMP'lerden ancak 12 tanesi sığıyor bunuda kamuoyuna belirtmek isterim. :devil:
3)Hımmmm şimdi baktımda bi konuda haklısın bende çok model varmış. :devil: :devil: :devil:
Anladın sen onu kardeşim :lol: :lol: :lol:
En kısa zamanda bekliyorum ziyaretini. :smile:
Resim

mesaj için MAKOSHARK teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: canomen » 27 Ekm 2010, 22:20

Yazıları okurken bile heycanladım doğrusu.bu hoby bana müthiş keyfi veriyor. :smoke1: Yüreğinize sağlık. :f: Resimleri merakla bekliyorum
Resim

mesaj için canomen teşekkür aldı- 3:
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

İletiYazar: donis » 27 Ekm 2010, 22:31

Mesajları okurken aklıma gelen bir konuyu paylaşmadan geçemeyeceğim;çünkü ben de aynı şeyi yapıyorum.Yer tarif ederkrn nedense hep lokanta restaurant ve pastaneden yardım alıyorum :)
Bir de adaşım Sayın Deniz Bey'in amma çok modeli varmış ,kıskandım yahu :)
Resim

mesaj için donis teşekkür aldı- 3:
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 28 Ekm 2010, 00:24

:knuppel:

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 28 Ekm 2010, 13:09

Admin yazdı:Bu paylaşımın, 19:58' den önce 1/1 yapıldığına şahit olarak ve 16:30 sıralarında, biz de Emre Erbaşar ile konuşuyorduk telefonda; buluşmuşlar diye... :f:
Kuşlar, bu buluşmayı daha önceden uçurdu yani... :ucak: :cicek: :grin:
Seneye Ankara' ya geldiğimde, biz de aynısını yapıp; Deniz Hoca ve Bora' yı kıskandıralım şekline verdiğim telefondaki cevabımdan sonra da;
şu an, Ali SAMANGÜL ile msn' görüşmesindeyim; 10 kilo hamsi gönderecek bana... :pool:
Çatlayın orta yerinizden... :grin:

Ayrıca ve fotoğrafsız buluşma mı olur?... Söyleyin bakalım... :punish: :friends: :pool:

Mesajını okuyunca orta yerimden çatladım abi. :lol:

Bizde hafta sonu İstanbul ekibi olarak mangal organizasyonu yapmayı planlıyoruz. Gelsin sucuklar, gitsin köfteler. :drinksb:

Fotoğrafları oldukça detaylı çekmeye çalışırız. Artık Emre abi ve sen ne duruma gelirsiniz bilemem. :syg:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 28 Ekm 2010, 13:13

Emre ERBASAR yazdı:"Moda'da Hilton nerde?" sorusuna verilecek cevabı şu şekilde beklerdim:
-Deniz abi, köşede bir kebapçı var, ordan sağa dön...
-Evet Bora.
-Abi, karşına Mis sütlaç gelecek, onu geç dümdüz...
-Evet tamam.
-Ordan sola döndün mü Moda işkembecisinden, tam karşına gelir, büyük bina, Pideci'nin yanında...
-Hah tamam buldum.
:lol: :lol: :lol:
Yüreğinize sağlık diyorum, başka da birşey demiyorum.
Gökhan'la görüştüğümüzde, ağzımdan çıkan ilk cümle şöyle oldu:
Bak yine buluşmuşlar, gördün mü aynı şehirde olmanın faydalarını... Bunu Deniz Abi'ye de defalarca söyledim. Aramızdaki kilometreler aynı duyguyu hissetmemize engel değil...
Ben de fotoğraf isterim. :foto:
:+1: REP

Aslında öyle tarif edecektim ama dediğim gibi telefonu açınca hemen sorunca afalladım. :lol:

Yoksa adres kolay. Rıhtımdaki noktaları takip et seni zaten götürecek derdim.

- Sol tarafına bak abi. Mado,Murat Muhallebicisi, biraz daha geç cigerchi , onuda geç solda Ciğerimin Köşesinin yanında. :lol:

İstanbul küçük yer. Biz sürekli buluşuruz. Çatlayında patlayın. :hearth: :rock2:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 28 Ekm 2010, 13:16

donis yazdı:Mesajları okurken aklıma gelen bir konuyu paylaşmadan geçemeyeceğim;çünkü ben de aynı şeyi yapıyorum.Yer tarif ederkrn nedense hep lokanta restaurant ve pastaneden yardım alıyorum :)
Bir de adaşım Sayın Deniz Bey'in amma çok modeli varmış ,kıskandım yahu :)

Asıl olay farklı Deniz Abi.

Birazcık kiloluyum ve genelde tarif yaparken ister istemez yemek yenecek yerlerden yola çıkıyorum.

Geçenlerde geçen bir dialog.

-Bora. Çiftehavuzlar'da TEB varmış nerde?
Benden gelen hızlı cevap.
-Flamingo var. Döneri nefis. Hemen onun karşısı. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 28 Ekm 2010, 13:17

BuRaK-B yazdı: :knuppel:

:yab:
En son Bora TURAN tarafından, 28 Ekm 2010, 13:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 28 Ekm 2010, 13:22

MAKOSHARK yazdı:Benim içinde senin gibi güzel bir kardeşimi tanımak çok büyük bir mutluluk ve dostluk başlangıcı oldu gerçekten Allah bozmasın diyorum ve ekliyorum 1)Işınlanmadım zaten yakındım ve köftelerde hafif yanık patatesler yumuşaktı ama gerginlik yaratmak istemedim. :devil:
2)Bende çok model var bi rafa 13 tane sığıyor demedim hakkımı yeme!!!GMP'lerden ancak 12 tanesi sığıyor bunuda kamuoyuna belirtmek isterim. :devil:
3)Hımmmm şimdi baktımda bi konuda haklısın bende çok model varmış. :devil: :devil: :devil:
Anladın sen onu kardeşim :lol: :lol: :lol:
En kısa zamanda bekliyorum ziyaretini. :smile:

Cevaplar...

1) Yemekleri ben hazırlamadım. Bir ara bana eve gel. Köftenin kralını yersin. :lol:

2) GMP ler hakkında birçok şey konuştuk. Evet biraz büyük ve ağırlar.

3) Evet sende çok model var. Dün akşam yaptığımız telefon görüşmesine istinaden 32 adet Mercedes, 42 adet Porsche ve diğer araçlar oldukça sinirimi bozdu. Telefon numaranı sildim, Facebook'tan ve MSN'den engelledim zaten. :lol:

En kısa zamanda evinde ve o modellerin arasında tekrar görüşmek dileği ile sayın abiciğim. :hearth: :syg:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Üyelerimiz & Buluşma & Diecastr Ailemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir