İKİ MODEL BİRDEN VE... DETAY RESİMLERİ EKLENDİ

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

İKİ MODEL BİRDEN VE... DETAY RESİMLERİ EKLENDİ

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 22 Ekm 2010, 21:41

FORD MUSTANG FR 500 C GRAND-AM CUP BEYAZ #05 SARI#55

iki modelinde başlığını yazmaya kalksam çok uzun olacaktı bende böyle bir başlık seçtim affınıza sığınarak. Hiç hesapta olmayan bir geçici ev taşıma olayına girdik bu yüzden modelleri sadece ön izleme olarak veriyorum. Aslında paylaşımı bugün yapmayacaktım ama aşağıda yazdığım bende şişkinlik yaratan olaylar neticesinde içimi döküp rahatlama isteği ağır bastığından bugüne bir ön paylaşım yapayım dedim. Daha sonra benim karelerimle de detaylı bir paylaşım yapmaya çalışacağım. Bu modelleri incelemiş ve önümüzdeki aylarda ki alım listeme bir tanesini eklemiştim ancak Deniz abimizin yapmış olduğu 05 kapı nolu beyaz model paylaşımında bana verdiği tavsiyeyi dinledim ancak sarı mı beyaz mı? deken her ikisini de aldım. Bu vesileyle de Deniz Abi ye tekrardan teşekkür ederim
MAKOSHARK yazdı:
goldmember yazdı:Model benimde inceleyip almaya karar verdiğim ve film temalı modelleri tamamlama çabam yüzünden bu aydan gelecek aya ertelediğim modellerden biri... :lol: Hayırlı olsun Deniz abi güzel günlerde sergilemen dileğiyle... :f:

Teşekkürler Sertan kardeşim,ertelemeni tavsiye etmem çünkü fiyatı çok uygun o yüzden kalmayabilir... :smile:

Bu arada kargoyu yarına kalmasın diye şahsen gidip şubeden aldım gittiğimde kargo aracı zamanından geç geldiği için beklemek zorunda kaldım beklerkende kargolarımızın nasıl özenle!!!! ve itinayla!!!! :x: indirildiklerine şahit oldum. :@ uzun süren indirme ve indirilenler arasında kargomu bulmaya çalışmalarını hayranlıkla izledim. en sonda bulup kargoyu banko üstüne çarpma şiddetiyle koymalarıyla son buldu bu eziyet. :dash1: Sonuç olarak gelen 4 modelden 1 tanesi yapıştırmaya ayrıldı diğerleri gevşemiş kaput ve yırtık kutuyla kurtuldu... of şişmişim vallahi çok uzadı biliyorum neyse ben resimleri sunayım size detaylı fotoğrafları daha sonra ekleyeceğim.
ResimResimResim
En son Sertan ÖKTEM tarafından, 11 Kas 2010, 19:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için Sertan ÖKTEM teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, Emre E., sui_cast
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

Re: İKİ MODEL BİRDEN VE ......

İletiYazar: sherpa » 22 Ekm 2010, 22:25

neler yaptıklarını tahmın edıyorum ben her kargo yapmaya gıttıgımde (model araba yolladıgımı bılıyorlar) bır oncekınde sorun olmusmuydu dıye soruyorlar allahtan bugune kadar olmadı ama tahmınımce oradan oraya fırlatıyolardır aracın ıcınde kargoların tepesınde gezınıp tepısıyorlardır.gecmıs olsun ve hayırlı olsun
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Ekm 2010, 22:27

Kargo'da yaşananlar için geçmiş olsun, maalesef bu tarz mesleklerde gördüğüm kadarıyla insanoğlu artık çalışma hayatını ve yaptığı işleri önemsememeye başladı. Bu da sizin gibi bizlerinde yaşadığı kötü sonuçların doğmasına neden oluyor, tekrardan geçmiş olsun.

İki modele de sahip biri olarak çok güzel bir seçim yaptığınızı üstüne basa basa söylemek istiyorum. Modellerin detay ve dekal kaliteleri kesinlikle çok iyi. Keyifle seyredin. Merak edenler içinse ufak bir ipucu fotoğrafı koyayım:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 22 Ekm 2010, 23:57

KARKAS yazdı:Gerçekten şişilmeyecek gibi değiliben okurken sinir oldum sabırlı insanmışsın vallaha ben olsam kesin kavga çıkardı orada.Ama modelleri görünce geçmiştir bütün sıkıntı.

Eskiden olsa bende kavga çıkarırdım... :angry: :lol: Ama yaşlandık herhalde :lol: zamanla bu tür olaylar karşısında kızsanda kızmasanda sonucun değişmeyeceğini öğrendim. Bu yüzden kavga yerine adam olana iki çift laf söyleyip dönüp arkamı çıkıyorum. (Ne yazık tır ki bu trafikte olmuyor :lol: )
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 23 Ekm 2010, 00:01

sherpa yazdı:neler yaptıklarını tahmın edıyorum ben her kargo yapmaya gıttıgımde (model araba yolladıgımı bılıyorlar) bır oncekınde sorun olmusmuydu dıye soruyorlar allahtan bugune kadar olmadı ama tahmınımce oradan oraya fırlatıyolardır aracın ıcınde kargoların tepesınde gezınıp tepısıyorlardır.gecmıs olsun ve hayırlı olsun

Teşekkür ederim Bilgicim. Söylediğin ve tahminlerin birebir görüp izlediğim şeyler. (modelleri yollarken ek önlem almayı unutnma :lol: )
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 23 Ekm 2010, 00:09

BuRaK-B yazdı:Kargo'da yaşananlar için geçmiş olsun, maalesef bu tarz mesleklerde gördüğüm kadarıyla insanoğlu artık çalışma hayatını ve yaptığı işleri önemsememeye başladı. Bu da sizin gibi bizlerinde yaşadığı kötü sonuçların doğmasına neden oluyor, tekrardan geçmiş olsun.

İki modele de sahip biri olarak çok güzel bir seçim yaptığınızı üstüne basa basa söylemek istiyorum. Modellerin detay ve dekal kaliteleri kesinlikle çok iyi. Keyifle seyredin. Merak edenler içinse ufak bir ipucu fotoğrafı koyayım:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Teşekkür ederim Burak. Herkezin yaptığı işe hatta önce kendine saygısı olması gerekir, bunuda ilk yaşlardan ailesinin verdiği sonra da aldığı eğitimle kazanacağını belirtmek isterim. Yani eğitim şart yoksa tüm söylenenler uyarılar hatta kavgalar boş...
Modelin dekal kalitesini ipucu fotoğrafınla çok iyi göstermişsin. İnanmayacaksınız belki ama model elimde olmasına karşın daha inceleyemedim ve senin fotoğrafından fark edip baktım :lol: .... Tekrardan teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 23 Ekm 2010, 00:19

Hayırlı olsun Sertan gerçekten ikisinide almakla çok iyi yapmışsın ben sarısını bulamadığım için alamadım,ikisini yanyana koyunca hafif bir 555 Subaru tadı yakalayabilir insan. :lol: :lol: :lol:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 23 Ekm 2010, 00:25

MAKOSHARK yazdı:Hayırlı olsun Sertan gerçekten ikisinide almakla çok iyi yapmışsın ben sarısını bulamadığım için alamadım,ikisini yanyana koyunca hafif bir 555 Subaru tadı yakalayabilir insan. :lol: :lol: :lol:

Tavsiyenle alımımı hızlandırdığın için iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Sen bu işi biliyorsun Deniz abi :lol: :lol:
Resim

mesaj için Sertan ÖKTEM arkadaşımıza teşekkür edenler:
MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 23 Ekm 2010, 07:44

Modeller harika Sertan Hocam. Tek kelime ile mükemmeller, hele ki 55 kapı numaralısını çok seviyorum. Keyifli seyirler dileklerimi iletirken, yanyana fotoğraflar için sabırsızlandığımı da belirtmek isterim. Kargo konusunda çok haklısınız, ne desek boş. Sımsıkı sarmalayıp, üzerine uyarı bile koysan, malesef her tür problem geliyor modellerin başına. Sabırınız için tebrik ederim valla. :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Freak » 23 Ekm 2010, 13:16

Jantlarına bitiyorum bu modelin.Bi tane parçalıyıcam 190 E için :).
Resim

mesaj için Freak arkadaşımıza teşekkür edenler:
Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
Freak
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Freak
Rep Puani: 1380
Freak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yok

İletiYazar: srht » 23 Ekm 2010, 13:33

Hayırlı olsun abi modellerin.Detaylı paylaşımını bekliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 23 Ekm 2010, 21:17

Sertan abi,Çok güzel modellere benziyor. :nazar: Detay fotoğraflarını bekliyoruz. :smile5:
Resim

mesaj için Hardblack arkadaşımıza teşekkür edenler:
Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 23 Ekm 2010, 23:41

Emre ERBASAR yazdı:Modeller harika Sertan Hocam. Tek kelime ile mükemmeller, hele ki 55 kapı numaralısını çok seviyorum. Keyifli seyirler dileklerimi iletirken, yanyana fotoğraflar için sabırsızlandığımı da belirtmek isterim. Kargo konusunda çok haklısınız, ne desek boş. Sımsıkı sarmalayıp, üzerine uyarı bile koysan, malesef her tür problem geliyor modellerin başına. Sabırınız için tebrik ederim valla. :good2:

Emre Hocam iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. :smile: Gerçektende çok güzeller, içime sinerek ve iyiki ikisini de almışım, dediğim acabası olmayan modeller. Yılan hikayesine dönen taşınma maceram biter bitmez detaylı ve yanyana fotoğrafları paylaşacağım...
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir