Ve Sonunda Geldi

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Ve Sonunda Geldi

İletiYazar: Onur GÜNEY » 23 Ekm 2010, 13:57

Ve Uzun zamandır beklediğim modeller geldi daha sonra fotoğrafları paylaşacağım 1:43 modellerimden ilk kareler

Resim Resim Resim
Resim

mesaj için Onur GÜNEY teşekkür aldı- 2:
.alhas., sui_cast
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

Re: Ve Sonunda Geldi

İletiYazar: Onur GÜNEY » 23 Ekm 2010, 14:16

KARKAS yazdı:Onur çok güzel gözüküyorlar,detaylı fotoları merakla bekliyorum.

ilk fırsatta çekecem fotolarını..
teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 23 Ekm 2010, 15:08

İşte beklenen mutlu son... Merakla detay fotoğraflarını bekliyoruz... Nasıl ama tam 17 gün. :lol:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: srht » 23 Ekm 2010, 15:54

Hayırlı olsun Onur abi.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 23 Ekm 2010, 16:46

Onur, bende birden heyecanlandım:) Kargoyu ilk aldığım zamanlar, o paketi bir türlü açamam, ve sinir olurum:) Modeller arasında yeni Opel Corsa ile Renault 11 dikkatimi çekti. Ama diğerleri de çok güzeller. Hayırlı olsunlar. Güzel günlerde sergileyin.. Detaylı fotoğraflarını merakla bekliyoruz..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 23 Ekm 2010, 17:19

Emre ERBASAR yazdı:İşte beklenen mutlu son... Merakla detay fotoğraflarını bekliyoruz... Nasıl ama tam 17 gün. :lol:

sorma 17 gün beklemek uzun oldu. Türkiye dışı alışveriş ilk defa yaptığım için beklemek zordu. Eskiden 2 günde gelirdi türkiye içi kargolar :))
Gerçi zamanın çogunu işimin gereği yollarda geçirdim aralarda devamlı telefon ettim eve geldi mi kargom diye :)). Detaylı fotoğraf çekecem ama benden seninki gibi kaliteli çekimler bekleme :)) amatörce çekerim. İyi forumlar.

srht yazdı:Hayırlı olsun Onur abi.

Teşekkürler ,iyi forumlar.

gokhan derli yazdı:Onur, bende birden heyecanlandım:) Kargoyu ilk aldığım zamanlar, o paketi bir türlü açamam, ve sinir olurum:) Modeller arasında yeni Opel Corsa ile Renault 11 dikkatimi çekti. Ama diğerleri de çok güzeller. Hayırlı olsunlar. Güzel günlerde sergileyin.. Detaylı fotoğraflarını merakla bekliyoruz..

Teşekkürler Bende uzun zamandır arıyordum opel corsa d kasayı.Birde istedigim füme Rengini bulabilseydim çok daha iyi olacaktı, ama bunada şükür. Emre hocam sayesinde bulduğum internet sitesinden alıverdim. Hazır kargo ücretide veriyorum dayanamayıp epeyi aldım. Aslında daha çok alacak model vardı ama bu seferlik bu kadar yeter dedim.
ticari zaten bende bir tutku oldu :)) son gelenlere 25 adet 1:43 ticari modele ulaştım.
Renault 11den bahsetmeye gerek yok o bir klasik
iyi forumlar teşekkürler.
Resim

mesaj için Onur GÜNEY arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 23 Ekm 2010, 18:14

onurgny yazdı:sorma 17 gün beklemek uzun oldu. Türkiye dışı alışveriş ilk defa yaptığım için beklemek zordu. Eskiden 2 günde gelirdi türkiye içi kargolar :))
Gerçi zamanın çogunu işimin gereği yollarda geçirdim aralarda devamlı telefon ettim eve geldi mi kargom diye :)). Detaylı fotoğraf çekecem ama benden seninki gibi kaliteli çekimler bekleme :)) amatörce çekerim. İyi forumlar.

Dert ettiğin şeye bak, gelirsin beraber çekeriz... :foto:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 23 Ekm 2010, 19:13

Orada mükemmel şeyler görüyorum :sun:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 23 Ekm 2010, 19:18

Sol üstteki Transit muhteşem duruyor. Ayrıntılı fotoları çok merak ediyorum. Hepsi muhteşem araçlar. Güle güle sergileyin.
Resim

mesaj için vegawagon arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Orhan Özvatan
1/18 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 21
- / -- Model Sayısı: 10
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 350
vegawagon rep puani yokvegawagon rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 23 Ekm 2010, 21:01

Çok güzel görünüyolar,Onur abi.İyi günlerde sergile. :nazar:
Resim

mesaj için Hardblack arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: Genckaptan » 24 Ekm 2010, 18:36

Hayırlı Olsun güzel günlerde sergile...
Benimde bir zamanlar resimdeki citröenden vardı komşunun çocukları sağolsun nasıl kırdılarsa kırdılar arabamı ya :(

Genckaptan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: donis » 24 Ekm 2010, 18:39

vooovvv...çok güzeller gerçekten...benim de gözüm sol üstteki ford a takıldı...detay fotoları dört gözle bekliyorum...
Resim

mesaj için donis arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 24 Ekm 2010, 21:11

donis yazdı:vooovvv...çok güzeller gerçekten...benim de gözüm sol üstteki ford a takıldı...detay fotoları dört gözle bekliyorum...

Ali SAMANGÜL yazdı:Onur'cum ;
Gene hafif ticarilerde güzel şeçimler yapmışsın kardeşim.Hayırlı olsunlar iyi günlerde seyirle. :y: :bye:

teşekkürler
Yoğunum bu aralar En kısa zamanda çekecem fotolarını...
iyi forumlar
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir