MODEL CENNETİNE ZİYARET

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

MODEL CENNETİNE ZİYARET

İletiYazar: canomen » 23 Ekm 2010, 00:05

Akşam iş çıkışında canım eve gitmek istemedi :shake: ,iş yerime yakın olan bir oyuncak mağazına doğru yol aldım, :yol: amacım model almak değil vakit geçirmek model ve üreticiler hakkında bilgi kazanmak modelleri karşılaştırmaktı.Tabi ben rahat dururmuyum :rock2: model almadan fakat bu seferki modelim benim Bmw ailem için bir ilk oldu.Maisto üretim Bmw marka bir motosiklet aldım.Rengi ve kaslı yapısı beni cezbetti.Mağazada en çok ilgimi çeken üretici ise Maisto oldu.hemen hemen her ölçekten,kit olarak ve motosiklet olarak mağazada geniş bir ürün yelpazesine sahipti.satt 18:30 gibi girdiğim mağazadan 20:55 te çıktım :grin: fotograf makinemde yanımdayken elim boş çıkmak istemedim :lol:

Buyrun resimler :foto:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son canomen tarafından, 23 Ekm 2010, 01:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

Re: MODEL CENNETİNE ZİYARET

İletiYazar: BuRaK-B » 23 Ekm 2010, 00:14

Harika bir yer. Dickie dirmasının ürünlerinin satılması ise şaşırttı. Güzel paylaşım Can, mağazanın yeri konusunda ÖM'den yardımcı olursan sevinirim. :wink1:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 23 Ekm 2010, 00:17

o cennet eleman arıyor mu? :lol: girip orada çalışsam :lol:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 23 Ekm 2010, 00:23

Tam bir cennet :) Maistolar almış başını gitmiş :)

Maistoların fiyat aralığı kaçla kaç arasındaydı ? Aşağı yukarı bir bilgi verebilirmisiniz?
Resim

mesaj için vegawagon arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Orhan Özvatan
1/18 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 21
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 10
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 350
vegawagon rep puani yokvegawagon rep puani yok

İletiYazar: donis » 23 Ekm 2010, 00:35

gözüm döndü yahu...bi yerden sonra bakamadım fotograflara...çok güzel ve çok tehlikeli bir yer...
Resim

mesaj için donis arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 23 Ekm 2010, 00:46

Zevkten dört köşe olmamak imkansız gibi kardeşim. :lol: :lol: :lol:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: AgREgA » 23 Ekm 2010, 01:10

işte aradığım yer burası!! :) bu mağzanın adres bilgilerini bende alabilir miyim?? :)
Resim

mesaj için AgREgA arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
AgREgA
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Hakan
1/18 Model Sayısı: 26
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
1/72 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 30
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 20
AgREgA rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 23 Ekm 2010, 01:14

Askerliğimi İstanbul'da yapmıştım ve hafta sonları izine çıktığımda zaman geçirecek yer bulamazdım (33 yaşında yaptığım için kafelerde parklarda diğer genç asker aktivitelerini yapamıyordum :lol: :lol: ) O zamanlar diecast tutkusu hatta bilgisi olmadığı için Koç müzesini gezmek alışkanlıklarım arasına girmişti... Ah!! ozamanlara dönsem de bu mağazaları gezmek mümkün olsa... Paylaşımın için teşekkürler.
Resim

mesaj için Sertan ÖKTEM arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 23 Ekm 2010, 02:22

Elinize sağlık,az bile durmuşsunuz
Resim

mesaj için malikaltindis arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 23 Ekm 2010, 07:54

Başlığı görünce, dedim ki, biri Deniz abi'yi ziyarete gitmiş. :lol: :nazar:
--
Gerçekten tam bir model cenneti.
Yaşanılan her anda birbirimizi düşünüp, paylaşımlar yapmamız ne kadar da güzel değil mi...
Teşekkürler Can. :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 23 Ekm 2010, 11:28

Emre ERBASAR yazdı:Başlığı görünce, dedim ki, biri Deniz abi'yi ziyarete gitmiş. :lol: :nazar:
--
Yaşanılan her anda birbirimizi düşünüp, paylaşımlar yapmamız ne kadar da güzel değil mi...

:grin: :grin: Emre, çok güldüm valla.. Şaka, maka bayağı fotoğraf var, Ve gitmiş kadar oldum neredeyse. 1/18'ler oldukça fazla. Çok teşekkürler bu güzel paylaşım için. Ve verdiğiniz emekler için benden rep.. :+1:
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
canomen
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: canomen » 23 Ekm 2010, 11:48

goldmember yazdı:Askerliğimi İstanbul'da yapmıştım ve hafta sonları izine çıktığımda zaman geçirecek yer bulamazdım (33 yaşında yaptığım için kafelerde parklarda diğer genç asker aktivitelerini yapamıyordum :lol: :lol: ) O zamanlar diecast tutkusu hatta bilgisi olmadığı için Koç müzesini gezmek alışkanlıklarım arasına girmişti... Ah!! ozamanlara dönsem de bu mağazaları gezmek mümkün olsa... Paylaşımın için teşekkürler.

Sertan bey uygun bir zamanınızda İstanbul'a bekleriz :yol: beraber gezeriz.Büyük keyif duyarım :smoke1:
Resim
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

İletiYazar: canomen » 23 Ekm 2010, 11:53

Emre ERBASAR yazdı:Başlığı görünce, dedim ki, biri Deniz abi'yi ziyarete gitmiş. :lol: :nazar:
--

Teşekkür ederim Emre abi.bu hobynin en sevdiğim yanıda paylaşım, fikir alışverişi,yardımlaşma, samimiyet.Forumun bir üyesi olmaktan büyük keyif alıyorum gerçekten iyiki varsıznız :handshake: :cry1: ben biraz duygusalımdır maneviyat saygı insana verilen değer dürüstlük benim en büyük ilkelerimdir.saçmaladım kusura bakmayın duygu işte :lol:
En son canomen tarafından, 23 Ekm 2010, 11:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için canomen teşekkür aldı- 2:
Emre E., gokhan derli
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

Diecast Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir