Porsche 911 GT2 - NOREV 1/18 (Yeni resimler eklendi)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Porsche 911 GT2 - NOREV 1/18 (Yeni resimler eklendi)

İletiYazar: Serdar Gökhan » 22 Ekm 2010, 11:20

Kısa bir süre içinde yeni bir modeli paylaşmak istedim. Yorum yapmadan direk resimlere geçmek istiyorum;

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Yeni resimler eklenecek hele şu makinenin pili şarz olsun :smile7: 5 fotorafa bitiyor :lol:
En son Serdar Gökhan tarafından, 22 Ekm 2010, 12:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 93
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 147
Rep Puani: 3880
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Re: Porsche 911 GT2 - NOREV 1/18

İletiYazar: sui_cast » 22 Ekm 2010, 11:27

Güzel model.. Hayırlı olsun..
Fotoğraflarını gün ışığında ve flaşsız çekersen daha net görebiliriz sanırım modeli..
Teşekkürler paylaşım için..
:handshake:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 22 Ekm 2010, 11:31

Hayılı olsun Serdar. Yeni ve detaylı resimleri bekliyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Ekm 2010, 11:51

Bu kasaya füme rengini çok yakıştırıyorum ancak kırmızı da çok can alıcıymış.
Güzel seçim Serdar, gün ışığı altında fotoğraflar bekliyoruz senden :foto: Dış mekan da tercihimizdir... :smile:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 22 Ekm 2010, 12:33

Yeni resimler fakat hava kapalı burada güneş olsa idi daha güzel çekimler yapabilirdim. Makinem ışık konusunda çok kötü makineye ayak uydurmak zorunda kalıyorum anlıcanız. :lol: Ama yarın büyük gün nasip ise buluşma var o zaman detaylı kareler çekeceğim :happy:

Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Re: Porsche 911 GT2 - NOREV 1/18 (Yeni resimler eklendi)

İletiYazar: Hardblack » 22 Ekm 2010, 14:09

Harika bir model,Serdar abi.Çok beğendim.İyi günlerde sergile. :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 22 Ekm 2010, 14:13

Norev ön yargılı birisi olarak kalıbını beğendim. Renkte gayet yakışmış. Hayırlısı olsun Serdar. :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: RookieModelers » 22 Ekm 2010, 14:51

Kırmızı ve Porshe 911 iyi bir ikili oluyorlar :y: :y:
Hayırlı olsun güle güle sergileyin :nazar: :nazar: :nazar:
RookieModelers
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

Rep Puani: 40
RookieModelers rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 22 Ekm 2010, 14:59

Norev'in güzel örneklerinden,hayırlı olsun kardeşim. :smile: :smile: :smile: :+1:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 22 Ekm 2010, 14:59

Serdar Gökhan yazdı:Yeni resimler fakat hava kapalı burada güneş olsa idi daha güzel çekimler yapabilirdim. Makinem ışık konusunda çok kötü makineye ayak uydurmak zorunda kalıyorum anlıcanız. :lol: Ama yarın büyük gün nasip ise buluşma var o zaman detaylı kareler çekeceğim :happy:

Hocam çekinme koy camın önüne.. Alsın ışığı alabildiği kadar.. Biz mekan yadırgamayız.. Modelin güzel detaylarını görsek yeter..
Model çok güzel kırmızı da çok yakışmış..
Dış mekan çekimlerini de görmek isteriz..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 22 Ekm 2010, 16:14

sui_cast yazdı:
Serdar Gökhan yazdı:Yeni resimler fakat hava kapalı burada güneş olsa idi daha güzel çekimler yapabilirdim. Makinem ışık konusunda çok kötü makineye ayak uydurmak zorunda kalıyorum anlıcanız. :lol: Ama yarın büyük gün nasip ise buluşma var o zaman detaylı kareler çekeceğim :happy:

Hocam çekinme koy camın önüne.. Alsın ışığı alabildiği kadar.. Biz mekan yadırgamayız.. Modelin güzel detaylarını görsek yeter..
Model çok güzel kırmızı da çok yakışmış..
Dış mekan çekimlerini de görmek isteriz..

Odada attığım taklaların hattı hesabı yok. :lol: güzel ışık alması için modelin. Fakat odam karanlık elimde değil. :lol: Elimdeki makinede pek iyi birşey değil anlamadım, Gündüz lcdsinden baktığımda neden karanlık gösteriyor. :lol:

tankutati yazdı:Hayırlı olsun öncelikle. Model fena durmuyor. İlk fotoğraflar çok yakından ve flaşlı çekildiği için net olmamış ve pembe çıkmış :smile: 2. set fotoğraflar daha başarılı. Norev şu mercedes S serisindeki kalitesini korusa da ileride üreteceği Porscheler daha derli,toplu, özenli olsa :smile:

İnşallah Tankut birde eski kasalarada el atsa çok iyi olur sendeki 356 serisine bittim ben ilerki zamanlarda vitrine koymayı şiddetle düşündüğüm modeller. Tabi 550 spyder ve bazı yeni kasalarıda unutmadım bakalım zaman 2 model evde terör estirdi kargodan dolayı. :lol: Bu aralar ara vericem elimdeki 2 modeli satana kadar.

BU ARADA HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM :smile:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: sherpa » 22 Ekm 2010, 16:23

serdar hayırlı olsun bıraz daha net fotoları olsaydı keske gordugum kadarıyla guzel detayları var ben begendım
Resim
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 22 Ekm 2010, 16:53

sherpa yazdı:serdar hayırlı olsun bıraz daha net fotoları olsaydı keske gordugum kadarıyla guzel detayları var ben begendım

Sağol abi makinem iyi değil o kadar. Elimden geldiği kadar iyi çekmeye çalışıyorum şansa bugün havada kapalı evim güneş almıyor geçen gün aldığım araba güneşli havada çektim odamda ondan güzel çıktı bu seferki şansa artık. Yarın buluşma var inşallah güzel fotoraflar eklicem.

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
sherpa
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir