1/18 YARIŞ EFSANELERİ (TOPLU ÖN PAYLAŞIM)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1/18 YARIŞ EFSANELERİ (TOPLU ÖN PAYLAŞIM)

İletiYazar: Kenan Şavklı » 18 Ekm 2010, 04:04

Herkese selamlar...

Yeni paylaşım yapmış olmanın verdiği gazla da, böyle bir ön paylaşım yapayım istedim. Benim bilinmeyen yönümü; ama aynı zamanda asıl çizgimi gösteren modellerimi toplu olarak bir ön paylaşımda sizlere aktarmak birden aklıma geldi ve "neden olmasın" dedim... Bu konudaki tanıtımım tamamen ayrıntısız ve 1/18 H.E. oalrak, elimde bulunanların neler olduğunu gösteren bir paylaşım. Hepsinden birer foto var ve daha önce paylaşmadığım yeni olanları da, incelemeli konularda irdeleyeceğim... Daha önce paylaşımları yapılmış olanları da ekledim; aynı zamanda o paylaşımların linklerini de, merak edenlere ekliyorum...

Evet... :yuppi: 1/18 olarak bu yarış efsanelerinin ağırlıkta olduğu temama eklenecek çok az model kaldı ve hedefe ulaşmaya az kaldığı için bu basit paylaşımın zamanının gelmiş olduğunu düşündüm... Yeni alacaklarım da sadece; "True Scale Miniatures: Tyrell Ford Heckhter Test Car", "CmC: Ferrari 500F2 (1953)" modelleri... Üretilmesini deli gibi beklediğim ve çıktığında mutlaka inşallah kesin olarak ekleyeceklerim de; "GMP: NART Ferrari F412P (beyaz)", "GMP: F330P4 Prototype (siyah)", "BBR: F458 Spider", ve "CmC Fiat Bartoletti Ferrari Race Car Transporter"... Muhakkak "-keşke model başı bir kaç foto olsaydı" diye yorumlayacaklar olacaktır ama; :devil: sıryala detaylı biçimde incelemeli paylaşım da yapacağım malum; o zamana kadar gizemini korusun. :whistle: İşte -çoğu- Mayıs 2010'dan beridir biriken ve paylaşılmayı bekleyen efsaneler...

BBR F430 Spider Titanium Silver Grey F458 Spider çıktığında (inşallah laciverti çıkar :sweat: ) yanlız kalmaması için yeni gelmiş bir araç...
Resim

BBR F430 Rosso Corsa
Resim

GMP F330 P4 Spider Daytona 24 Hr. #23 Paylaşımı: viewtopic.php?f=104&t=5124
Resim

Exoto Ferrari 500/642 F1 (1952) Epeydir paylaşılmayı bekliyor...
Resim

CMC Mercedes-Benz SSKL Mille Miglia (1931) Yeni gelen ve paylaşılmayı bekleyenlerden; aşırı ötesi inanılmaz detaylarından dolayı paylaşmaya üşendiğim model... :whew:
Resim

CMC Mercedes-Benz Mc Laren SLR (2003) Önceki paylaşımı: viewtopic.php?f=104&t=5194
Resim

CMC Auto Union Type D (1938 - 39) Soğuk bir kış günü, Yeşil Ferrari ile aynı gün geldiler...
Resim

Exoto Ferrari Tipo 156 "Sharknose" (Phıll Hill Italia GP. 1961 :cup1: BUGÜN GELDİİİ :cup1: İlk paylaşım bu olacak sanırım. Her anlamda rekor kırdığım bir model oldu... :yuppi:
Resim

Exoto Ferrari 641/2 #2 Niegel Mansell 1990 Bulup kavuşana kadar türlü buhranlar geçirdiğim çok nadir bir parça. :sad1: Tutar anlamında Sharknose ile beraber rekor kırma seviyesini paylaşıyorlar... :whew:
Resim

BBR Ferrari 458 ITALIA Paylaşımı:http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=104&t=6203
Resim

CMC Mercede-Benz w25 (1934)Rahmetli Babacığım'ın doğum yılı ile aynı yıla ait ve benim için -ayrıca- bu yüzden de özel... Paylaşımı, Mc Laren SLR ile aynı linktir...
Resim

Exoto Williams Renault FW 14/B #6 Ricardo Patrese, Germany GP. 1992 Her seferinde yinelediğim gibi, geçmişinden ve özellikle motorsporlarındaki inanılmaz başarılarından inanılmaz etkilendiğim ve gelmiş geçmiş en adından söz ettirdiği ve en ilginç rekorları kırdığı dönem olan 1992'nin F1-Renault'su... Niegel Mansell ile efsaneleşmişti ve Ayton Senna'nın, nispeten düşüşte olduğu dönemlerin inanılmaz şampiyonudur... :cup1: Exoto da detayları ile hakkını vermiştir.
Resim

Exoto Williams Renault Carbon Test Car 1992 Yukarıdaki yarış versiyonu ile ikili incelemeli konuda yer alacaklar...
Resim

CMC Porsche 901 Sportcoupe 1964/ Ivory Ördek yeşilinin daha makbul olduğunu düşünerek onu alan ama ardından da, bunu almadıklarına çok pişman ettiren rengi ile CMC'nin ödüllü modeli... Bence de en güzel iç/dış renk kombinasyonu... :smile5:
Resim

Exoto Porsche 935 Turbo Authentic Porsche Red Normalde Brumos dekalli olan beyaz 935'i paylaşmıştım ama o sessiz sedasız gitt ve yerine bu gelmişti. :fiskos:
Resim

Schuco VW T2a Porsche Renndients Paylaşımı:http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=104&t=3028 Cep telefonu ile çekilmiş fotolar doğal olarak nahoş... :sad1:
Resim

Geçenlerde Deniz abi ile (Makoshark) yaptığımız telefon görüşmesinde, 1/43'lerin, 1/18'lerinden daha fazla ise 1/43'cüsün demişti ve gerçekten O öyle diyene kadar hiç öyle olduğum aklıma gelmemişti! :shocked3: Gerçi bu paylaştığım 1/18 spor araç- binekler haricinde, -malum- 1/18 kamyon-traktör-Unimog vs. ler de var ama, gelecek olanlar dahi henüz gelmeden, şu an 1/43'ler, 1/18'lerimi çoktan geçmiş durumda ve ben evet; 1/43'cüyüm artık :shocked3: Yani tabi ki bu durumdan hoşnutum ama daha yakın zamana kadar 1/43'lere sıcak bakmazdım; şaşırmam ondan... 1/43' e de geçmemin ana sebebi, 1/18 olarak biriktirdiğim klasik avrupalıların bu H.E'lerden geri kalan yanlarının olmasıydı -açıkcası-... Ama temel sebep, yer probleminin çok büyük ölçüde azalması ve versiyonlara varan çeşitlilik, 1/43'ü kaçınılmaz hale getirdi ve 1/18 ile neredeyse aynı (Aa'ın 1/43'leri tamamen aynı) olan detaycılığı da cabası... Yeni incelemeli paylaşımlarda görüşmek üzere; herkese teşekkürler... :smile5:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 4:
BuRaK-B, Emre E., sui_cast, tuningbg
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Re: 1/18 YARIŞ EFSANELERİ (TOPLU ÖN PAYLAŞIM)

İletiYazar: srht » 18 Ekm 2010, 05:25

Kenan abi muhteşemsin!Doğrusu bu saatte bunlarla karşılacağım aklıma gelmezdi.Garip olan da nedir biliyor musun?Saat 02:40 gibi yattım ama şu kahrolası(!) model araçlar kafamda dolanmaya başladı.. :devil: Biraz birikim yapıp H.E. bir model alayım diye düşünüyorum(tabi uyumaya çalışıyorum bu arada.. :whistle: ) ve düşündüklerimin arasında Ferrari F430 Rosso Corsa,Mercedes-Benz 300 SLR,Mercedes-Benz SSKL Mille Miglia'da var..Kafa yoruyorum şimdi;Mercedes'mi almalı yoksa o tasarımını ve rengini çok sevdiğim F430'u mu..Tabi aklımda da daha önce nette gördüğüm fotolar var;sürekli bir foto geliyor diğeri gidiyor hafızamda..:)Velhasıl kelam;uyuyamadık tabi;üstüne sabah 9'da Ceza Özel Hukuku var 3 saat;açtım yine neti tamamen tesadüfen senin yine gece bombardımanına denk geldim.. :wasntme:

Ama iyi bir tesadüf oldu;düşündüğüm bazı araçları görünce yüzümde gülümseme olmadı değil.. :sun:

F430'u ve SSKL Mille Miglia paylaşımını ilgi ve merakla bekliyorum.Özellikle SSKL'nin detayları seni hakikaten yoracak cinsten.Takım sandığı bile yetiyor şu karede..

Hepsi de hayırlı olsun.Umarım hepsini de en güzel günlerde sergilersin..

Yanlız bizi de fazla merakta bırakma.. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 18 Ekm 2010, 07:48

gearbox yazdı:CMC Mercedes-Benz SSKL Mille Miglia (1931)
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

İşte bunun hastasıyım Kenan. Bir gün "mutlaka" diyorum...
Paylaşımın için teşekkürler. Ayrıca detaylı paylaşımları merakla bekliyor olacağım. Ellerine sağlık. :f:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Kamil GÖNEN » 18 Ekm 2010, 09:49

Çok güzel modeller var ama 1/43 modeller daha çok aklımda kaldı. Sayende bnede 1/43 toplamaya başlıcam sanırım :grin: Buradaki favorimde CMC Mercedes-Benz Mc Laren SLR (2003) :yeah: mükemmel bir model keyifli seyirler dilerim dostum :good2:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kamil GÖNEN
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kamil GÖNEN
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 40
1/43 Model Sayısı: 40
1/72 Model Sayısı: 10
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 135
Rep Puani: 60
Kamil GÖNEN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 18 Ekm 2010, 09:56

:arrow:

gearbox yazdı:CMC Porsche 901 Sportcoupe 1964/ Ivory Ördek yeşilinin daha makbul olduğunu düşünerek onu alan ama ardından da, bunu almadıklarına çok pişman ettiren rengi ile CMC'nin ödüllü modeli... Bence de en güzel iç/dış renk kombinasyonu... :smile5:
Resim

Bunu görünce diğerlerini unuttum hemen :y: :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: sherpa » 18 Ekm 2010, 10:33

kenan hayırlı olsun ozellıkle marlboro decallı mansell 641/2 ınanılmaz bır model fw14 te oyle
ölmeden mutlaka o ıkısını almak sart
Resim
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 18 Ekm 2010, 11:24

gearbox yazdı:
Schuco VW T2a Porsche Renndients Paylaşımı:http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=104&t=3028 Cep telefonu ile çekilmiş fotolar doğal olarak nahoş... :sad1:
Resim

Abi sen ne yaptın böyle yahu :shocked2:
Senin paylaşımlarını her zaman ki gibi ağzım açık izliyorum,

Ama özellikle şu T2 modeline bayıldım bende Emre Abi gibi bir gün mutlaka diyorum :lol:

Ellerine sağlık Abicim :+1: :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 18 Ekm 2010, 12:49

Tembellik yapmasakda paylaşsak arkadaşım. :bb: :bb: :bb: Ne dersin :lol:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 18 Ekm 2010, 12:55

Yok bu paylaşım sağlığımız için zararlı vallahi :devil: :lol:

Şaka bir yana her araba için 1/1 yorumumu biliyorsun abim tek tek tekrar yazmıyorum o yüzden gerçekten enfes ve eşsizler iyi günlerde sergile abicim darısı bir gün bizim başımıza inşallah :drinksb: :+1: :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 18 Ekm 2010, 14:09

Her bir model birbirinden güzel. :nazar: İyi günlerde sergile Kenan abi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: chrono » 18 Ekm 2010, 14:56

hepsi müthiş...
ancak mille miglia, auto union ve 1934 mercedes ayrı bir saygıyı hakediyorlar..
bu high endlerin sonu gelmez umarım, resimlerini görmek bu kadar keyifliyken bir insanın vitrininde durması nasıl bir histir kimbilir...
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 18 Ekm 2010, 17:13

T2'ye bayılıyorum hele hele o PORSCHE dekalleri yüzünden denk gelirsem alacağım bir model :inlove:

CMC 901'de renk konusunda kararsız kalmıştım çünkü her rengi birbirinden güzel gerçekten.Beyazın kombinasyonu da fevkalede :y:

Yeni gelenlerin de detaylı paylaşımlarını bekliyorum abi,hayırlı olsunlar :drinksb:
Resim
berkeyabar.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 18 Ekm 2010, 19:35

Büyük bir hevesle takipteyim Kenan... :doh2:
Mercedes-Benz SSKL Mille Miglia modeline ise hayranlığımı gizleyemeyeceğim, büyük bir merakla beklemedeyim :inlove:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir