Bunlarda BORA TURAN'dan 1/43 auto art subaru ve polo :)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Bunlarda BORA TURAN'dan 1/43 auto art subaru ve polo :)

İletiYazar: Hardblack » 15 Ekm 2010, 22:29

İki modelde çok güzel,Ali abi.Hele poloya bayıldım :smile: Bora abinin kalbine sağlık diyorum yani böyle bir incelik...Helal olsun :bravo: İyi günlerde sergile,Ali abi. :nazar:
Resim

mesaj için Hardblack arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 15 Ekm 2010, 22:50

Ali abi hediyelerin hayırlı olsun. Polo ayrı bi güzel. Güle güle sergile abi.

Akın AYDIN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 16 Ekm 2010, 00:00

Adamın kalbide kalıbıyla doğru orantılı ne diyimki başka. :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth:

mesaj için MAKOSHARK teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, BuRaK-B, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 16 Ekm 2010, 00:06

MAKOSHARK yazdı:Adamın kalbide kalıbıyla doğru orantılı ne diyimki başka. :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth:

Çok güzel yorum.Aynen katılıyorum. :drinksb: :+1:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 16 Ekm 2010, 07:45

Vay vay vay..
Taşıyıcıya süper modeller gelmiş. Çok yakışmış Ali.
İnce düşüncesi için Bora'ya teşekkürler... :hearth:
--
Yalnız şu olay anlamadım ben... "Bora ile konuşurken 18 km yürümüşüm." Valla zorlasan inanırım, çünkü ben de konuşurken 25 km yol yapıyorum araçla, bir bakmışım gideceğim yere gelmişim. :yol:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: srht » 16 Ekm 2010, 20:30

Bora abiye bu ince jesti için teşekkürler.Ali abi hayırlı olsun ayrıca;Polo'nun bence en güzel rengi üretilen modelleri içinde.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Ekm 2010, 20:41

Ali Abi taşıyıcın dolmaya başlamış çok sevindim.
Bora da yine yapmış yapacağını, bu ince düşüncesi için tebrik ediyorum, sevgi dolu dileklerimi gönderiyorum kendisine... :friends:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Ekm 2010, 22:33

Bu tırdan almak istiyorum. :pool: :lol:
Hikayesi ile komik, sunumu ile harika bir paylaşım olmuş Ali' m... :lol:
Sanki model bana gelmiş gibi olayları yaşadım ve gözümün önünde canlandırdım 18 km. yürüdüğünü... :grin:
Bu arada, Deniz Hocam' ın da az ve öz yorumuna katılmamak elde değil. :y:
Bu vesile ile Bora kardeşime de teşekkürlerimi iletiyorum. :f:
NOT: Bir hediye konusu daha açarsan üyeliğini yasaklayacağım haberin olsun... :delii:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 18 Ekm 2010, 10:12

MAKOSHARK yazdı:Adamın kalbide kalıbıyla doğru orantılı ne diyimki başka. :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth: :hearth:

Sözün bittiği yer. :lol:

Görüşlerin için çok teşekkür ederim abicim. :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 18 Ekm 2010, 10:13

Emre ERBASAR yazdı:Vay vay vay..
Taşıyıcıya süper modeller gelmiş. Çok yakışmış Ali.
İnce düşüncesi için Bora'ya teşekkürler... :hearth:
--
Yalnız şu olay anlamadım ben... "Bora ile konuşurken 18 km yürümüşüm." Valla zorlasan inanırım, çünkü ben de konuşurken 25 km yol yapıyorum araçla, bir bakmışım gideceğim yere gelmişim. :yol:

Maksat gönüller bir olsun abicim. :lol: 18, 25 km değil 1300 KM birlikte yol alalım. :grin:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 18 Ekm 2010, 10:14

BuRaK-B yazdı:Ali Abi taşıyıcın dolmaya başlamış çok sevindim.
Bora da yine yapmış yapacağını, bu ince düşüncesi için tebrik ediyorum, sevgi dolu dileklerimi gönderiyorum kendisine... :friends:

Aynı şekilde bende sana gönderiyorum Burak'çığım. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 18 Ekm 2010, 10:22

Ali SAMANGÜL yazdı:Selam dostlarım ;
Bügün Artvin Hopa dönüşü şirkete döndüm.Bize ürün getiren tır'a bakarken depodaki arkadaş'larım Ali SAMANGÜllll diye bagarıyorlardı.Hiçde kulak asmıyordum bagaranlara :lol: Sonra kargo'cu geli verdi yanıma Ali SAMANGÜL senmisin.Buyrun benim dedim :happy: Kargonuz var :wasntme: Allah Allah ben kargo beklemiyordum ne iş ? yanlışın var usta dedim :wait: adam dedi sen deilmisin Ali SAMANGÜl evet benim.Ver bakem dedim kutuyu baktım yollayan BORA TURAN (dedim herhalde yediği tostları iade edecek :grin: ) Ala ala derken Bora ne yolladı acaba derken kargoyu aldım.Bi heyecanla kargo poşetini yırtı verdim.(içinde tost var herhalde acıktım :lol: ) sonra ne göreyim bu 2 minik şirin vay beahhh 2 mükemmel seçim subaru ve polo.Bir anda baktım millet başıma uçuçtu ne oluyor derken olay yerinden hemen uzaklaştım :lol: Yukarı çıktım.Bora'yı aradım :arrow: Alo Bora TURAN
:arrow: evet buyrun
:arrow: Sen olduguna eminmisin ? : :lol:
:arrow: evet ben kimle görüşüyorum ? derken tanışlık verdim ve uzun bi sohbete koyulduk.(18 km lik yolu Bora ile telefonla konuşurken yürümüşüm :lol: ) güzel sohbetin ardından kendisine teşekür ederek telefon konuşmamıza son verdim.

Bora kardeşimin bu güzel ince davranışı için çok teşekürler.Ne mutlu bana ki böyle güzel insan'ların bulundugu bir ortamdayım.

Emre ve Bora'ya tekrar çok teşekürler.
iyi seyirler :bye:

Taşıyıcıyı görünce aklıma gelmişti fakat Emre Abi benden önce davranmış. Neyse geç olsunda güç olmasın. :lol:

O kadar yol yapıp Ali Abi'nin sadece tost ile karşılama yapması üzerine bir nebze olsun kendisini utandırmak için yaptığımı kendisinede telefonda belirttim. Fakat hiç oralı olmadı. Sanki o adam değilmiş gibi birde pişkin pişkin güldü telefonda. :lol:

Telefon görüşmesi detaylarından bahsedecek olursak;

Çok gergin bir gün geçiriyordum ve tanımadığım bir numara beni arayıp kalın ve bir anlam veremedim ses tonu ile " Alooo. Bora Turan" dedi. Kısmen Ali Abi'm anlatmış ama bendeki etkilerinden bahsedeyim. Bir yandan konuşuyorum, diğer yandan da kim bu dengesiz benle kafa yapıyor diyorum. Sonrasında Ali Abi itiraf etti. Ben bir başladım. Ama ne başlamak. Küfür kıyamet. Hediyeleri gönderdiğime pişman oldum. Dedim hemen geri gönder. Ali Abi'de " Yok Bora'cığım. Özür dilerim kardeşim." vs vs vs. Neyse sonra tatlıya bağlandı. :lol:

Miniklerime iyi bak abi. Polo benim göz bebeğimdir. Hem onun ve bu vesile ile kendininde kıymetini bil. :syg:

Sen seneye İstanbul'a gel. Ben sana yapacağımı biliyorum. Nasıl utandıracağım seni bilemezsin. 3 gün 3 gece kebap, balık ve mangal sofralarında ağırlayacağım seni. :yab:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir