NOREV: FIAT 124 BERLINA :))

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: NOREV: FIAT 124 BERLINA :))

İletiYazar: Ahmet » 10 Ekm 2010, 20:17

İşte Efsane :f: Kim unutabildiki iyi gülerde sergile abim :+1:
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 10 Ekm 2010, 20:37

Kasım' da Antalya' ya geldiğinde anlatırım sana hikayesini...
Burası, anı forumu değil, hayırlı olsun forumu... :grin:
Karıştırdın galiba... :wait: :lol:
HAYIRLI OLSUN... :lol: :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
ArdaPerk, Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 10 Ekm 2010, 21:03

Emre abi herkesin anısının olacağı kesin bir model bu dediğin gibi...
Benim anım da çok küçük yaşıma dayanır; sanırım yıl 1986 ya da1987 idi ve inanılmaz derecede uzun süren bir kar yağışı olmuştu. O zaman bizim arabamız yokmuş ama benden yaşça hayli büyük olan ablam ehliyetini yeni aldığı için O'na, bir tanıdıktan, çok temiz bir Murat 124 almışlardı. "Muro" diye bir filmin afişinde de görmüştüm. İşte tam o; yani en türk bakışlı olan... İstanbul içindeki akraba ve eş-dost ziyaretlerine o araçla kaya kaya gittiğimizi dün gibi hatırlıyorum; rahmetli amcam bizi kapısından uğurlarken kayıp düşmüştü, sonra kalkıp hala uğurlamaya çalışıyor, el sallıyorken bir daha düşmüştü... :smile5: Ne günlermiş...
Ailem beni dünyaya getirdiğinde ablam da abim de neredeyse evlenecek yaşa gelmişlerdi; bu yüzden bir cocuk için çok önemli olan akrabalarımı, dedemi, amcamı hatta babamı çok az gördüğüm düşüncesindeyim. Bu yüzden onlarla alakalı bir mevzu açıldığında, hatırladıklarımı olabildiğince taze tutmaya çalışıyorum ve çok ufaklığımda geçen şeyleri dahi net hatırladığım oluyor...
Çok teşekkürler Emre abim; harika bir modeli paylaştığın ve anıları tazelettiğin için... Güle güle izle. :smile5:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 3:
Emre E., G.HEPARSLAN, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 10 Ekm 2010, 22:39

Ahhh Ahhh anı dedin aklıma geldi Emre abi. Dedemde var bi 124 Çok severdim onu. Renigini hele. GEce mavisi diye boyamışlardı arabayı ama deniz mavisi olmuştu rengi. Uzun bi süre kullanıldı. Sonra biz Hyundaiyi alacağımız zaman ÖTV den düştüler hurdaya çıktı. Bi dahada kendisinden haber alamadım. Neyseee...
Güle güle sergile abicim. Hayırlı olsun.
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 10 Ekm 2010, 22:50

Çok güzel bir model almışsın kardeşim ve hepimizin bir anısı mutlaka vardır Türk 124 ile. :smile: :smile: :smile: :+1:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: srht » 10 Ekm 2010, 23:36

Tofaş'ın 1971 yılında üretimine başladığı;1972 yılında babamın yetkili servis olduğu ve bizim de bugünlere gelmemizi sağlayan;her ailede bir anısı olan;çoğu insanın ilk arabası olan;babamın zamanında 124'ler rampada çekmiyor diye gelen şikayetler üzerine aracın silindirlerinde oynama yapıp;1500-1600 cc hacmine çıkartıp;her türlü rampada "bana mısın" demesini sağlayan ve bunu da Tofaş'a belirttiği araçtır 124.
124 ülkemizde henüz daha ortalarında kabul edebileceğimiz otomobil sanayisinin önemli kilometre taşlarından birisidir.

Model güzel.Hoşuma gitmeyen tek yanı yanaklı lastikleri;çünkü 124'lerde babamdan da teyit ettirdiğim üzere hiç orijinal yanaklı lastik çıkmamış.Ama ik çıkan modeller yarı suni deri koltukluymuş.

1:18'i için geçen sene bir fuar fotosunda çıkacak diye rastlamıştım.Onu bekliyorum ben.O çıkmazsa ben de 43 kervanına katılacağım.

Hayırlı olsun abi.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 11 Ekm 2010, 08:10

Admin yazdı:Kasım' da Antalya' ya geldiğinde anlatırım sana hikayesini...
Burası, anı forumu değil, hayırlı olsun forumu... :grin:
Karıştırdın galiba... :wait: :lol:
HAYIRLI OLSUN... :lol: :handshake:

Öyle boş hikaye istemem ben, mangal başında olsun mümkünse... :lol:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: chrono » 11 Ekm 2010, 09:26

her halde Türkiye'de olup da bu arabanın 1:1ini görmeyen yoktur...
model güzel ancak beyaz yanaklı lastikler ayrıca güzel:)

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 11 Ekm 2010, 11:09

Çok eskiden babamda vardı bir tane. Amcamla beraber, yanılmıyorsam Milpa'dan almışlar. Ehliyet alırken, 131 ve 124 kullanarak yollara çıktım. İlkokulda kursa giderdim. Servisimiz aynı renk bir 124'tü.. Şimdi bakıyorum da, Sprinter'ler, Crafter'ler..:)Herkes gibi bende anıları büyüktür Emre. Çok güzel bir konu olmuş. Zevkle okudum. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 11 Ekm 2010, 15:22

Çok güzel abi.. İyi seyirler dilerim :nazar:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 12 Ekm 2010, 20:51

gokhan derli yazdı:Çok eskiden babamda vardı bir tane. Amcamla beraber, yanılmıyorsam Milpa'dan almışlar. Ehliyet alırken, 131 ve 124 kullanarak yollara çıktım. İlkokulda kursa giderdim. Servisimiz aynı renk bir 124'tü.. Şimdi bakıyorum da, Sprinter'ler, Crafter'ler..:)Herkes gibi bende anıları büyüktür Emre. Çok güzel bir konu olmuş. Zevkle okudum. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.

Gökhan, o kadar güzel anılar çıktı ki...
Benim de Eniştemde vardı. Üzerinde sürekli bir bagaj ile dolaşır, tatil zamanı geldiğinde Antalya İncekum'a giderdi. Orjinal mavi renkti.
---
Servis diyince, ufak birşey paylaşmak istiyorum:
Şimdiki zamanlarda kullanılan Crafter Volt'un yanındaki bir yazı, Ankara'da bir tur şirketinin araçların üzerinde.
İlk gördüğümde yadırgamıştım, hala da öyle. SCHOOL BUS, LÜTFEN DİKKAT. Bu iki kelime yan yana... :dikkat:
Bence bu Türkçe'yi korumak değil, hele ki bir okul taşıtında... :n:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 14 Ekm 2010, 13:03

Çok güzel... :tey: Gitt mi desem, hacı murat mı desem... :tey: Güzel bir anı ve model... Bir ufak anı olarak payşaıyım... Ortaokulda iken bir gün basketbol maçımız vardı o maça giderken gelen hoca fazla olunca bizde 4 basketçi bizim koçun serçesine bindik... Bu model kadar eski olmamsına rağmen enteresan bir özelliği vardı aracın kapısını emniyet kemeri tutuyordu !!! :tey: Tırs tırs gitmiştik maça... Hiç unutamadığım bir anıdır bu siz değerli arkadaşlarım ile paylaşmak istedim... :tey: Modelini iyi günlerde keyif ile seyireyle Emre abi...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 14 Ekm 2010, 13:48

Emre ERBASAR yazdı:
gokhan derli yazdı:Çok eskiden babamda vardı bir tane. Amcamla beraber, yanılmıyorsam Milpa'dan almışlar. Ehliyet alırken, 131 ve 124 kullanarak yollara çıktım. İlkokulda kursa giderdim. Servisimiz aynı renk bir 124'tü.. Şimdi bakıyorum da, Sprinter'ler, Crafter'ler..:)Herkes gibi bende anıları büyüktür Emre. Çok güzel bir konu olmuş. Zevkle okudum. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.

Gökhan, o kadar güzel anılar çıktı ki...
Benim de Eniştemde vardı. Üzerinde sürekli bir bagaj ile dolaşır, tatil zamanı geldiğinde Antalya İncekum'a giderdi. Orjinal mavi renkti.
---
Servis diyince, ufak birşey paylaşmak istiyorum:
Şimdiki zamanlarda kullanılan Crafter Volt'un yanındaki bir yazı, Ankara'da bir tur şirketinin araçların üzerinde.
İlk gördüğümde yadırgamıştım, hala da öyle. SCHOOL BUS, LÜTFEN DİKKAT. Bu iki kelime yan yana... :dikkat:
Bence bu Türkçe'yi korumak değil, hele ki bir okul taşıtında... :n:

Emre, o kadar kızıyorum ki anlatamam.. Ondan sonra bir kaza. Allah korusun;
'Abi, okul servisi olduğunu anlayamadım. İngilizcem yok ta!' :devil:
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir