Ankara'ya gidiyoruz... (Anket eklendi)

Yetkili: G.HEPARSLAN

Sizce hangisi?

Pazar günü günübirlik gidelim.
0
Oy yok
Hafta sonu gidelim. Gece ortamlara da akarız.
6
40%
Bana her türlü uyar. Maksat muhabbet olsun bea.
9
60%

Toplam oy : 15

Re: Ankara'ya gidiyoruz...

İletiYazar: Emre E. » 06 Ekm 2010, 08:28

DASTOK yazdı:
sui_cast yazdı:
DASTOK yazdı:Eskişehirden size destek :+1:

Kısa mesafeden destek kabul etmiyoruz :smile: Atla trene sen de gel
:y:

Uygun tarihse hızlı trenle yanınızdayım Bahadır abi

İşte bu çok güzel bir haber Serhan. :yol: :bravo:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 06 Ekm 2010, 10:46

Güncel Ötesi... :lol:

Şuan için son durum raporu veriyorum.

İstanbul tayfası;
Burak, Mustafa, Kemal, Deniz Abi ve ben.

Şimdilik durum böyle gözüküyor. Gün olarakta çok fazla uzatmayalım. Hatta ufak bir anket bile yapabiliriz.

Ben kendi düşüncemi paylaşıyorum. Cumartesi akşam üzeri yola çıkıp bir gece konaklayalım derim. Cumartesi akşamı hep birlikte şöyle güzel bir yemek yeriz.(Katılmak isteyenler güzel Ankara gecelerine de gelebilir.) :lol: Pazar sabahı tekrar toplanıp güzel bir kahvaltı ve ardından Anıtkabir ve diğer güzel yerleri görürüz. Öğlene doğru acıkan bünyemizi doyurur tekrar gezeriz. En son akşama doğru ufak bir atıştırmadan sonra yola çıkarız. :happy:

Gün ve katılan kişileri biran önce belirleyip yola koyulalım. :yol: :sapka:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

Re: Ankara'ya gidiyoruz... (Anket eklendi)

İletiYazar: Kamil GÖNEN » 06 Ekm 2010, 11:51

Harika olur ailecek olursa cok daha güzel olur diye düşünüyorum. Umarım bir kaç hafta sonra olur bu iki hafta sonu annemim göz ameliyatları var ondan sonra katılabilirim ama katılamasam da cok güzel olacağına eminim.. :f:
Resim

mesaj için Kamil GÖNEN arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Kamil GÖNEN
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kamil GÖNEN
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 40
1/43 Model Sayısı: 40
1/72 Model Sayısı: 10
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 135
Rep Puani: 60
Kamil GÖNEN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 06 Ekm 2010, 11:52

Bora TURAN yazdı:Güncel Ötesi... :lol:

İstanbul tayfası;

Şimdilik durum böyle gözüküyor. Gün olarakta çok fazla uzatmayalım. Hatta ufak bir anket bile yapabiliriz.

Ben kendi düşüncemi paylaşıyorum. Cumartesi akşam üzeri yola çıkıp bir gece konaklayalım derim. Cumartesi akşamı hep birlikte şöyle güzel bir yemek yeriz.(Katılmak isteyenler güzel Ankara gecelerine de gelebilir.) :lol: Pazar sabahı tekrar toplanıp güzel bir kahvaltı ve ardından Anıtkabir ve diğer güzel yerleri görürüz. Öğlene doğru acıkan bünyemizi doyurur tekrar gezeriz. En son akşama doğru ufak bir atıştırmadan sonra yola çıkarız. :happy:

O zaman önce yemek, sonra yemek ve daha sonra yine yemek... :lol:
Harika oldu bu. Bu haftasonundan bahsediyorsunuz değil mi? :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 06 Ekm 2010, 11:54

Emre ERBASAR yazdı:
Bora TURAN yazdı:Güncel Ötesi... :lol:

İstanbul tayfası;

O zaman önce yemek, sonra yemek ve daha sonra yine yemek... :lol:
Harika oldu bu. Bu haftasonundan bahsediyorsunuz değil mi? :good2:

Bana her türlü uyar abi. :lol:

Evet arkadaşlar. Bu pazar diyenler... :duyuru:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 06 Ekm 2010, 12:10

Bu pazar zor be Bora'cım gel şunu ay sonuna doğru yapalım.Şehir içi buluşma olayı pazar günü kolay ama ortaya cumartesi girince çalımam dolayısıyla sorun yaşarım.

Ben her türlü uyarım şıkkını işaretledim :y:

Bu arada yaşasın yemek yemek..

:nanik:
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: srht » 06 Ekm 2010, 17:02

Bu haftasonu düğün dolayısıyla memlekete dönüyorum.Dolayısıyla bu haftasonu olursa ben gelemem.Gelmeyi istiyorum.O yüzden güzel bir tarih belirleyelim derim.Cumartesi akşam-pazar tüm gün orada olmak bana uyar.Ama tarih önemli dediğim gibi..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 06 Ekm 2010, 18:25

Arkadaşlar, gelmeyi o kadar çok isterim ama, şimdilik çok zor.. Ama ahdım var, geleceğim bir gün buluşmalardan birine.. Siz boşverin Ankara'yı.. Antalya çok güzel şu sıralar :smile:
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 12 Ekm 2010, 17:54

Konuyu açıldığını gün gördüm ve otobüsü portalımıza eklemek adına bilgisayarıma kayıt etmiştim... :bb:
:lol:

Paylaşımı ve gelen cevapları bugün inceleme imkanım oldu ve yavaş yavaş netleşmeye başlayan kadroda verilen ARKA DÖRTLÜ kadrosu iyiymiş bu arada... :grin:

Siz yaparsınız bilirim... :delii: :laughing: :f:

Bu arada portalımıza bakmayı unutmayın... :bayrak:

:arrow: portal.php :friends: :ok1:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: SUBARU » 12 Ekm 2010, 18:00

İyi eğlenceler. Buluşma fotolarını bekliyorum.
Resim

impossible is nothing.
Kullanıcı avatarı
SUBARU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kaan
Rep Puani: 220
SUBARU rep puani yok

İletiYazar: masato » 14 Ekm 2010, 13:20

Yokmu gelen giden ?
Ankara'dan Alper....
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 14 Ekm 2010, 13:21

masato yazdı:Yokmu gelen giden ?
Ankara'dan Alper....

Ben tek geleceğim Alper. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: .alhas. » 14 Ekm 2010, 22:28

Cuma akşamından çıkarsanız beni de biriniz alabilirmi ki acaba ki? şarkı - türkü söylerim eğlendiririm sıkmam yani :grin: Otostop çekiyorum kimse umursamıyo napayım :D
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

ÖncekiSonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir