3 Ekim Buluşma Fotoları

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 3 Ekim Buluşma Fotoları

İletiYazar: atesoglu » 04 Ekm 2010, 21:03

Çok güzel bir buluşma olmuş.Bora'nın t-shirt'i benimde hoşuma gitti doğrusu.Deniz hocamın yeni imajı ise oldukça şaşırttı beni.Katılan tüm arkadaşların yüreğine sağlık :drinksb:
Resim

mesaj için atesoglu teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, Emre E.
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 05 Ekm 2010, 11:27

Çok güzel bi buluşma olmuş.Ailemle beraberdim gelemedim , kısmet değilmiş....Fotoğraflar çok güzel çıkmış modellerde bi o kadar güzel.....
Resim

mesaj için bilobek teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, Emre E.
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Ekm 2010, 11:51

Evet; Emre kardeşimin fotoğraflarda da olsa görmüş oldum o gün orda olmayı çok isterdim telefonda muhabbet etsekte yüzyüze görüşmek bir başka oluyor umarım bir dahaki sefere görüşmek kısmet olur.

Bora'nın tshirt'ü benimde hoşuma gitti (göbekli birisi olarak) bunu nerden temin ettiğini söylersin sevirim Bora ?
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, Emre E.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 05 Ekm 2010, 14:47

REVOLUTION yazdı:Evet; Emre kardeşimin fotoğraflarda da olsa görmüş oldum o gün orda olmayı çok isterdim telefonda muhabbet etsekte yüzyüze görüşmek bir başka oluyor umarım bir dahaki sefere görüşmek kısmet olur.

Bora'nın tshirt'ü benimde hoşuma gitti (göbekli birisi olarak) bunu nerden temin ettiğini söylersin sevirim Bora ?

Devrim Abi sen bedenini bildir bana. Ben özel yaptırıyorum bunları. :lol:

İthalatı, ihracatı yeri geliyor imalatını yapıyorum. :grin:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir