03.EKİM.2010 - BİR İSTANBUL MASALI :)) -sf.3 fotoğraf revize

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 03.EKİM.2010 - BİR İSTANBUL MASALI :))

İletiYazar: yabaroz » 04 Ekm 2010, 18:10

Çok keyifli bir buluşma oldu,hem yaşananlar hem de sohbetimiz çok iyiydi gerçekten :y:

Eğer uyanabilseydim kahvaltıya da gelecektim fakat ne yazık ki uyuya kalmışım.

Bora abinin diğer üyeler ile olan diyalogları gerçekten çok iyiydi hele hele Burak abini "Nazlı"sında yaşanan olaylar sırasında çok eğlendik :lol:

Ayrıca Mustafa abi bana gülümse diyip modelin resmini çekmiş ona da ayrıca kızdım :devil:

Gelen herkese teşekkürler,arayı fazla açmadan bir tane daha yapalım bence :grin:
Resim
berkeyabar.blogspot.com

mesaj için yabaroz teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: srht » 04 Ekm 2010, 18:30

Öncelikle bu buluşmaya vesile olan Emre abiye teşekkür ediyorum.Kendisi forumda sevip saydığım abilerimden birisi.Aranıza katılalı çok uzun zaman olmadı ama dün yaşananlar olsun;ondan önceki buluşmadaki muhabbetler olsun;sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz edasında.bu bakımdan hepimiz de şanslıyız.
Nitekim dün de aynı şeyler oldu.Hoş;her ne kadar ben sonradan katılmış olup Emre biyle az vakit geçirsem de yine de dün o kadar memnun ayrıldım ki..Yine saydığım birisi olan Deniz abiyle olsun;Bora abiyle olsun;Ozan'la olsun tanışma fırsatına da eriştim bu vesile ile..

Herkes gibi tadı damağımda kaldı diyebilirim.Ayrıca İstanbul ekibi(gönül herkesi istiyor ama illa ki aksaklıklar çıkıyor) bu sefer arayı açmadan eksiksiz bir şekilde tekrar bir araya gelmeli diye düşünüyorum.

Tekrardan bu konu aracılığıyla da Deniz abime;Emre abime;Bora abime;Burak kardeşime;Mustafa kardeşime;Kemal kardeşime;Ozan kardeşime teşekkür ederim.
Resim

mesaj için srht teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 04 Ekm 2010, 18:42

Böylesine güzel bir anlatım ile tekrar ve tekrar okuduğum konuda ve daha önceki "İSTANBUL' a gidiyorum" mesajında olan paylaşımlarımızla ve
İstanbul' daki güzel kalpler ile neler yaşayacağınızı tahmin ettiğim için mutlu olmuştum...
Hepiniz ve hepimiz (DIECASTR AİLESİ olarak) çok değerli ve bu aileye emek veren insanlardan oluşuyor...
Bunu arkadaşlıkları ve dostlukları görmemiz; hobimizin vesile olduğu, geceli/gündüzlü verdiğimiz emek ve paylaşımlardan geçiyor...
Yaşanan tüm bu samimiyet ve güzelliklere kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum... :f:

Bu sevgi; anlatılamaz!.. YAŞANIR!.. :sapka:

Antalya' dan ve bu özel paylaşıma şahit olduğum kadarı ile en başta alkışlamak istediğim bir fotoğraf... :hearth:
Budur arkadaşlar!.. :hearth:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:friends:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
atesoglu, Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 04 Ekm 2010, 21:11

Emre kardeşim;
Deniz üstadın koleksiyonunu gördüğün anı çok güzel anlatmışsın.Benzer şaşkınlığı bende yaşamıştım.Deniz üstat hala anlatırken gülüyor. :grin:
Fotograflar ve paylasımlardan anladıgım kadarı ile en keyifli buluşmalardan birini gerçekleştirmissiniz.Yüreğinize sağlık :drinksb:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 04 Ekm 2010, 21:49

Uzakları yakın edebilmek çok güzel bir duygu ve insanın sevdiği insanlarla beraber olmasınada paha biçilmez... :smile: :smile: :smile: Biz güzel bir aileyiz. :sun: :sun: :sun:

mesaj için MAKOSHARK teşekkür aldı- 2:
atesoglu, Emre E.
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 05 Ekm 2010, 00:05

:f1: 120 KM mi? :blush:

Emre Abi bu kısacık İstanbul gezinde bize de zaman ayırabilmene gerçekten çok sevindim. Sayende bir araya gelebildik. Yine imkan olursa görüşmek dileğiyle. Bu hevesle çok geçmeden Ankara organizasyonumuzu hızlandırmak için çalışmalara başlayalım... :drinksb:

Mustafa ile Bora'nın 'Tükenmez kalem-Receiver' diyaloğu kesinlikle günün bombasıydı, hala gülüyorum :laughing: :good2:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2010, 07:59

oguzhandincel yazdı:Sohbetin ve dostluğun ne kadar güzel olduğunu çok güzel açıklamış fotoğraflar.Paylaşım için teşekkürler Emre abi.Bu arada ahhh Bora abi ahhh diyorum.Rize'ye geçerken uğramadın bize :grin: Bir dahaki sefere kesinlikle bekliyoruz.Hamsi yidirecuğuz sana :grin: Tüm forum üyeleride aynı şekilde davetlidir :lol: İyi forumlar. :+1: Rep

Oğuzhan, söz veriyorum, mutlaka geleceğim. Hatta Rize'ye kadar mutlaka uzanacağım. Ama bu projemi gerçekleştirmek için "bir dostum"un Ankara'ya gelmesi lazım. :angel: Cümbürcemaat toplanıp geliriz olmadı. Hamsi bol değil mi oralarda... :lol:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2010, 08:01

tuningbg yazdı:çok güzel bir buluşma olmuş:) hoş sohbet yapıldığı belli samimi bir dostluk aile tablosu resimlerden çok güzel okunuyor.çok istiyordum gelmeyi ama olmadı.olup biteni çok güzel anlatmışsınız yaşamış kadar oldum :smile: paylaşım ve güzel anlatımınız için teşekkürler Emre abi :smile:

Bir dahaki sefer inşallah diyelim Burak. Biz de seninle tanışmayı çok isterdik inan... :bye: Modifiyeli bir BMW görmek isterdim doğrusu. :angel:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2010, 08:08

mustafacelebi yazdı:Abi gerçekten çok güzel bir gün geçti ben geldiğine gerçekten çok ama çok sevindim.Umarım kısa zamanda bizlerde bir Ankara çıkarması yaparız.Hatta gelirsek eğer Ankara'da en çok görmek istediğim yerlerden birisi Anıtkabir'e de gitmek istiyorum.

Aslında organize olursak Ankara ziyareti yaparsak harika olur...

İnşallah Mustafa, en kısa sürede bekliyorum Ankara'ya. (Havalar daha fazla bozulmadan)
Zaten Ankara'ya gelirseniz, kesin Anıtkabir'e götürücem sizi. :good2: :bayrak:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2010, 08:12

srht yazdı:Öncelikle bu buluşmaya vesile olan Emre abiye teşekkür ediyorum.Kendisi forumda sevip saydığım abilerimden birisi.Aranıza katılalı çok uzun zaman olmadı ama dün yaşananlar olsun;ondan önceki buluşmadaki muhabbetler olsun;sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz edasında.bu bakımdan hepimiz de şanslıyız.
Nitekim dün de aynı şeyler oldu.Hoş;her ne kadar ben sonradan katılmış olup Emre biyle az vakit geçirsem de yine de dün o kadar memnun ayrıldım ki..Yine saydığım birisi olan Deniz abiyle olsun;Bora abiyle olsun;Ozan'la olsun tanışma fırsatına da eriştim bu vesile ile..

Herkes gibi tadı damağımda kaldı diyebilirim.Ayrıca İstanbul ekibi(gönül herkesi istiyor ama illa ki aksaklıklar çıkıyor) bu sefer arayı açmadan eksiksiz bir şekilde tekrar bir araya gelmeli diye düşünüyorum.

Tekrardan bu konu aracılığıyla da Deniz abime;Emre abime;Bora abime;Burak kardeşime;Mustafa kardeşime;Kemal kardeşime;Ozan kardeşime teşekkür ederim.

Serhat, ben de sana teşekkür ederim. Kalkıp nerelerden geldin aramıza katıldın. O Pullman'ı da taşımak yürek ister, tekrar tekrar teşekkürler abim. :bravo:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2010, 08:14

Admin yazdı:Böylesine güzel bir anlatım ile tekrar ve tekrar okuduğum konuda ve daha önceki "İSTANBUL' a gidiyorum" mesajında olan paylaşımlarımızla ve
İstanbul' daki güzel kalpler ile neler yaşayacağınızı tahmin ettiğim için mutlu olmuştum...
Hepiniz ve hepimiz (DIECASTR AİLESİ olarak) çok değerli ve bu aileye emek veren insanlardan oluşuyor...
Bunu arkadaşlıkları ve dostlukları görmemiz; hobimizin vesile olduğu, geceli/gündüzlü verdiğimiz emek ve paylaşımlardan geçiyor...
Yaşanan tüm bu samimiyet ve güzelliklere kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum... :f:

Bu sevgi; anlatılamaz!.. YAŞANIR!.. :sapka:

Antalya' dan ve bu özel paylaşıma şahit olduğum kadarı ile en başta alkışlamak istediğim bir fotoğraf... :hearth:
Budur arkadaşlar!.. :hearth:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:friends:

Her harfine birebir katılıyorum Gökhan'ım. YAŞANIR!..

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2010, 08:18

atesoglu yazdı:Emre kardeşim;
Deniz üstadın koleksiyonunu gördüğün anı çok güzel anlatmışsın.Benzer şaşkınlığı bende yaşamıştım.Deniz üstat hala anlatırken gülüyor. :grin:
Fotograflar ve paylasımlardan anladıgım kadarı ile en keyifli buluşmalardan birini gerçekleştirmissiniz.Yüreğinize sağlık :drinksb:

Ah Abi sorma, tadı hala damağımda o odanın. Hiç çıkasım gelmedi ama ne yapalım. :lol:
Makinem yanımda olmadığı için, bir kaç fotoğraf cep telefonunda. Ama hala bu aktarma işini becerediğim için paylaşamadım.
Biraraya geleceğiz ki o zaman sen gör bizi. :friends: :drinksb:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2010, 08:20

Ali SAMANGÜL yazdı:Bu buluşmada emegi geçen herkese çok teşkürler.Hepinizin yüreğine sağlık.Pazar günü öğleye kadar yatdım (benim tabirimle geberene kadar) saat 12 gibiydi kahvaltıya oturdum ve o esnada telefon'um çaldı Arayan Bora kardeşimdi.Buluşmada öğle yemeklerini yiyorlardı ben ise sabah kahvaltısı yapıyordum.Bora ile görüşmemde olayın güzelliğini banada yansıtdıkları için teşekürler.Emre'ye ayrıca çok teşekürler zaman bulup forumdaşlarla buluşması gerçekdende çok hoş :y: Deniz abim,Emre ; Musatafa çelebi;burak balıkçı Serhat ve Ozan Berke ile ve diğer forumdaşlarla tanışmayı bende çok istiyorum.İnşallah seneye hep beraber İstanbulda büyük bir buluşma yaparız ve ailemizin samimiyetini en güzel şekilde ortaya koyarız.

Hepinize kocaman teşekürler süpersiniz. :sun: :inlove: :f: :bye:

Tam o anda bende Gökhan'la konuşuyordum. Pişti oldunuz.
Bora "Ali abi kahvaltı ediyormuş" diyince, şaşırdım zaten. Adam temiz havada ne yapsın, uyumasın da... :zzz:
Güzel özetin için teşekkürler Ali. :tey: :tey: :tey:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir