03.EKİM.2010 - BİR İSTANBUL MASALI :)) -sf.3 fotoğraf revize

Yetkili: G.HEPARSLAN

03.EKİM.2010 - BİR İSTANBUL MASALI :)) -sf.3 fotoğraf revize

İletiYazar: Emre E. » 04 Ekm 2010, 11:04

Arkadaşlar, Dostlar, Kardeşlerim, Abilerim…
Bir hafta öncesinden planladığım gibi, cumartesi sabah 05:00 sularında düştük yollara.. :yol:
Temiz bir TEM otobanı yolculuğundan sonra, İstanbul’a vardığımızda – Mustafa Çelebi’nin bir daha sizin orada kaldığınızı duyarsam, gidip rezervasyonunuzu iptal ettiririm dediği – :lol: Öğretmen evi’ne vardık. Daha sonra arkadaşlarımızın yeni doğan minnoşunu ziyarete gittik ve Eşim ile Mert’i orada bırakarak bastım navigasyonun tuşuna. Tarabya’ya sahil yolundan zevkli bir yolculukla ulaştım. Deniz abi’ye söz verdiğim saatlerde yanındaydım ve telefonla geldiğimi haber vermek için aradığımda, sesin yankılandığını duyunca ufak bir şaşkınlık yaşadım, çünkü Deniz abi, önünde durduğum evin balkonundan bana bakıyordu. :tey:
Yukarı çıkıp odaya girdiğimdeki şok görüntüyü anlatmak bile istemiyorum. Bunu yaşayan bilir… :pray1:
Ellemeye bile kıyamadığım modellerle dolu iki duvar, cennet misali, hala gözlerimin önünde. Birkaç güzel sohbetten sonra, yüne düştük yollara. (Antiparantez, Deniz abi’nin araba kullanışına bayıldım diyebilirim, İstanbul gibi bir trafikte bu şekilde pilotajlar görmek çok iyi geldi.) :f1:
Sanayi mahallesinde ve Eminönü’nde birkaç model mağazası ziyaretinden sonra, elimde modellerle dönmek ise beni ayrıca sevindirdi tabi ki. Akşama doğru yemek için yer ararken, aklımıza önce Mustafa geldi, aradık ama, en güzel seçeneklerin Bora’da olabileceğini söyleyince, Maltepe tarafına doğru yola koyulduk, Bora’dan haber beklerken, bir baktık arkadaş motorsikletiyle yanımıza bitiverdi. :moto: Teşekkürler Bora. Akşam ve geceye doğru beni, eşimi ve Mert’i en güzel şekilde ağırlayan Deniz Abi’me ve arkadaşına en içten sevgilerimi iletiyorum buradan. :f: :f:
Ve Pazar günü geldi. Ailemi IKEA’ya bırakıp, Mustafa ile buluştuktan sonra Kadıköy’e doğru yola çıktık. Hemen Bora ile buluştuk ve Bora’nın dediği gibi yanımızdan 120 km hızla geçen Nazlı’nın içindeki Burak geldi. Kahvaltı, sohbet derken, Kemal ve Deniz abi’nin katılımıyla bayağı şenlendik. Sonra Caddebostana doğru yola çıktık. Orada Ozan ve Serhat bize katıldı. Birden Burak çantasından 1:43 çıkarmaz mı. “Emre abi bu senin” dediğinde ise sevincimi anlatamam. Teşekkürler Burak. :bravo:
Sayılı zaman çabuk geçiyor ve ayrılma vakti geldi. Yoluz uzun, malum Ankara’ya döneceğiz… Arkadaşlardan izin alarak bastık marşa. IKEA ve Göztepe ziyaretinin ardından yoğun yağışta Ankara’ya ulaştık. :rain:
Modelci arkadaşlarımla muhabbete doyum olmazken, tadı hala damağımda. Hepsine, gelmek isteyip de gelemeyen herkese buradan teşekkürlerimi iletiyorum. :inlove: Umarım bir dahaki sefere onlarla da görüşeceğiz. :inlove:
Bu arada Bora'nın t-shirt'e dikkat. Kendisi gerçekten çok hoşsohbet ve yerinde-seviyeli espiri anlayışıyla oldukça renkli bir kişilik. Tanıştığımıza çok memnun oldum Bora. Serhat'ın Pullman'ı görülmeye değerdi. Ozan'ın sessiz duruşu altında ise çok olgun bir insan yatıyor.

Önceki başlığa eklediğim fotoğrafları da hemen ardından ekliyorum.
Sevgi ve saygılarımla. :sapka:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Soldan sağa...
Emre Erbaşar
Ozan Berke Yabar
Mustafa Çelebi
Serhat
Burak Balıkçı
Deniz Çağlıyan
Bora Turan
Kemal Taşçı

En son Emre E. tarafından, 06 Ekm 2010, 14:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 değişiklik yapıldı.

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 7:
Bora TURAN, BuRaK-B, G.HEPARSLAN, MAKOSHARK, REVOLUTION, srht, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: 03.EKİM.2010 - BİR İSTANBUL MASALI :))

İletiYazar: oguzhandincel » 04 Ekm 2010, 11:15

Sohbetin ve dostluğun ne kadar güzel olduğunu çok güzel açıklamış fotoğraflar.Paylaşım için teşekkürler Emre abi.Bu arada ahhh Bora abi ahhh diyorum.Rize'ye geçerken uğramadın bize :grin: Bir dahaki sefere kesinlikle bekliyoruz.Hamsi yidirecuğuz sana :grin: Tüm forum üyeleride aynı şekilde davetlidir :lol: İyi forumlar. :+1: Rep
Resim

mesaj için oguzhandincel teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 04 Ekm 2010, 11:22

Ailenin bi kısmı birarada.Abilerim hepsi birbirinden güzel kareler çıkmış yine ortaya. Ve çok güzel bi sohbetin döndüğü ortada. Keşke Emre gelirken toplayayıp getirseydin herkesi. Nası olsa burdan geçicektin. Bi saatte bizde oyalanırdık. :lol: Bu İstanbul ekibini ziyaret benimde aklımda var ama inşallah bi dahaki sefere. Ellerinize ayaklarınıza yüreklerinize sağlık.
Resim

mesaj için Akın AYDIN teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 04 Ekm 2010, 11:47

Emre, hatta diğer konu başlığında da belirttiğim gibi, Bora'nın tişörtü çok ilgimi çekti :lol: Ne güzel bir buluşma olmuş.. İnanın çok imrenerek izledim fotoğrafları. Birgün İnşallah hep birlikte forum olarak bir araya gelsek ne güzel olurdu.. Bu arada, elindeki Minichamps modeli nedir Emre? Ford gibi geldi ama, Mondeo'mu?, Scorpio'mu anlamadım..
Resim

mesaj için gokhan derli teşekkür aldı- 3:
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 04 Ekm 2010, 12:35

Ne kadar güzel bir buluşma olmuş ellerinize yüreklerinize sağlık :tey:
Resim

mesaj için Ahmet teşekkür aldı- 3:
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 04 Ekm 2010, 12:44

çok güzel bir buluşma olmuş:) hoş sohbet yapıldığı belli samimi bir dostluk aile tablosu resimlerden çok güzel okunuyor.çok istiyordum gelmeyi ama olmadı.olup biteni çok güzel anlatmışsınız yaşamış kadar oldum :smile: paylaşım ve güzel anlatımınız için teşekkürler Emre abi :smile:

mesaj için tuningbg teşekkür aldı- 3:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1650
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 04 Ekm 2010, 13:42

gokhan derli yazdı:Emre, hatta diğer konu başlığında da belirttiğim gibi, Bora'nın tişörtü çok ilgimi çekti :lol: Ne güzel bir buluşma olmuş.. İnanın çok imrenerek izledim fotoğrafları. Birgün İnşallah hep birlikte forum olarak bir araya gelsek ne güzel olurdu.. Bu arada, elindeki Minichamps modeli nedir Emre? Ford gibi geldi ama, Mondeo'mu?, Scorpio'mu anlamadım..

Scorpio. :lol:
Burak kardeşimin hediyesidir kendisi. :happy:
En son Emre E. tarafından, 10 Ekm 2010, 10:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 04 Ekm 2010, 14:57

Süper bir buluşma olmuş. Çok samimi bir ortam. Orda olmak isterdim doğrusu :)
Resim

mesaj için vegawagon teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Orhan Özvatan
1/18 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 21
- / -- Model Sayısı: 10
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 350
vegawagon rep puani yokvegawagon rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 04 Ekm 2010, 15:38

Emre ERBASAR yazdı: Akşama doğru yemek için yer ararken, aklımıza önce Mustafa geldi, aradık ama, en güzel seçeneklerin Bora’da olabileceğini söyleyince, Maltepe tarafına doğru yola koyulduk, Bora’dan haber beklerken, bir baktık arkadaş motorsikletiyle yanımıza bitiverdi. :moto: Teşekkürler Bora.

Bu arada Bora'nın t-shirt'e dikkat. Kendisi gerçekten çok hoşsohbet ve yerinde-seviyeli espiri anlayışıyla oldukça renkli bir kişilik. Tanıştığımıza çok memnun oldum Bora. ]

Ben size kır pidesi getirmiştim ama istemediniz. İlla kebap yiyelim dediniz abi. :lol:

Görüşlerin için teşekkür ederim.Bende seni tanıdığıma çok memnun oldum abi. Kısa süre içerisinde bir Ankara organizasyonu yapıp daha da uzun zaman geçiririz umarım. :syg:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 04 Ekm 2010, 16:16

kemal_053 yazdı:Emre abı resimler için ve güzel buluşma günü özetli ve güzel olarak anlattığın için teşekkür ederim en kısa zamanda tekrar dan beraber oluruz inşallah.

Sağol Kemal, inşallah.

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 04 Ekm 2010, 16:20

Bora TURAN yazdı:
Emre ERBASAR yazdı: Akşama doğru yemek için yer ararken, aklımıza önce Mustafa geldi, aradık ama, en güzel seçeneklerin Bora’da olabileceğini söyleyince, Maltepe tarafına doğru yola koyulduk, Bora’dan haber beklerken, bir baktık arkadaş motorsikletiyle yanımıza bitiverdi. :moto: Teşekkürler Bora.

Bu arada Bora'nın t-shirt'e dikkat. Kendisi gerçekten çok hoşsohbet ve yerinde-seviyeli espiri anlayışıyla oldukça renkli bir kişilik. Tanıştığımıza çok memnun oldum Bora. ]

Ben size kır pidesi getirmiştim ama istemediniz. İlla kebap yiyelim dediniz abi. :lol:

Görüşlerin için teşekkür ederim.Bende seni tanıdığıma çok memnun oldum abi. Kısa süre içerisinde bir Ankara organizasyonu yapıp daha da uzun zaman geçiririz umarım. :syg:

Kır pidesi kesmezdi bizi o anda. :lol:
--
Kısa bir Bora - Mustafa diyaloğu:
Bora: Mustafa yanında tükenmez kalem mi taşıyorsun. (Cebinden tükenmez kalem çıkarıp elinde tutan Mustafa'ya doğru söylüyor)
Mustafa: E muhasebeciyiz biz, kalemin nerede lazım olacağı belli olmaz... (Haklı olarak)
Bora: E Mustafa ben de uyducuyum, yanımda receiver mı taşıyım yani şimdi...
Bütün masa: :lol: :lol: :lol:
--
Harikaydı doğrusu... :good2:

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, BuRaK-B, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 04 Ekm 2010, 16:22

Emre ERBASAR yazdı:
Bora TURAN yazdı:

Kır pidesi kesmezdi bizi o anda. :lol:
--
Kısa bir Bora - Mustafa diyaloğu:
Bora: Mustafa yanında tükenmez kalem mi taşıyorsun. (Cebinden tükenmez kalem çıkarıp elinde tutan Mustafa'ya doğru söylüyor)
Mustafa: E muhasebeciyiz biz, kalemin nerede lazım olacağı belli olmaz... (Haklı olarak)
Bora: E Mustafa ben de uyducuyum, yanımda receiver mı taşıyım yani şimdi...
Bütün masa: :lol: :lol: :lol:
--
Harikaydı doğrusu... :good2:

Güzel bir bölüm paylaştın abi. Teşekkür ederim. :lol:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 3:
Emre E., G.HEPARSLAN, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 04 Ekm 2010, 18:10

Abi gerçekten çok güzel bir gün geçti ben gelidğine gerçekten çok ama çok sevindim.Umarım kısa zamanda bizlerde bir Ankara çıkarması yaparız.Hatta gelirsek eğer Ankara'da en çok görmek istediğim yerlerden birisi Anıtkabir'e de gitmek istiyorum.

Aslında organize olursak Ankara ziyareti yaparsak harika olur...
Resim

mesaj için mustafacelebi teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir