BMW X6 Welly (1:18)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

BMW X6 Welly (1:18)

İletiYazar: sui_cast » 01 Ekm 2010, 12:32

Arkadaşlar merhaba...
Model takas sonucu elime geçti..
Jadı BMW E60 530i ile bu modeli takasladım...
Herhangi bir fotoğrafçılık kaygım olmadan fotoğrafları çektim.. Öncelikle bunu belirtmek isterim..
Onun dışında model gayet iri bir model olduğu için cep telefonuyla fotoğraflamak gayet zor :lol: Evet gördüğünüz fotoğraflar cep telefonu ile çekilmiştir.
Bunun yanında şunu da deneyimle öğrenmiş bulunuyorum ki fotoğraflara paint ile isim yazmak az da olsa netliğinden kaybettiriyor..
Bu tarz pek paylaşım yapmıyorum..
Maksadım bu modeli alacaklara fikir vermeye çalışmak..
Umarım beğenirsiniz..
Sorularınız olursa zevkle yanıtlarım;
Her türlü yorumunuz için şimdiden teşekkürler..
:handshake:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, SUBARU
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Re: BMW X6 Welly (1:18)

İletiYazar: Emre E. » 01 Ekm 2010, 12:38

Çok sevdim Bahadır. Fon, fotoğraf, model. Tam bir üçlü oluşturmuşlar. Ellerine sağlık. :good2:
Şu yazı yazma işi de fena olmamış, ama dediğin gibi çözünürlükler bozulmuş gibi.
Uzun aradan sonra yapılan bu paylaşıma, kocaman bir REP gelir. :+1:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 01 Ekm 2010, 12:44

Bahadır hayırlı olsun güle güle sergile. Jadi 5.30 un da güzel bir model olduğunu düşünüyorum ama bazen değişim ferahlık kazandırabiliyor koleksiyona...
Resim

mesaj için maranello550 arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: brsgzl » 01 Ekm 2010, 13:17

Ben bu arabanın çizgilerine bayılıyorum adamım :ok1: güle güle sergile. Son Ankara buluşmasında Emre Abi'nin beyaz X6 sını bolca taciz etmiştim güzel fotoğraflarını çekmiştim. Artık senin modeli de neon ışıkları altında fotoğraflarız bir ara. Bir ara geleyim de parmak izlerimi bırakayım üzerinde :grin: Görüşmek üzere selamlar.
Resim

mesaj için brsgzl arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
brsgzl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Baris GUZEL
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 8
Rep Puani: 475
brsgzl rep puani yokbrsgzl rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 01 Ekm 2010, 13:20

Detaylı fotoğraflarını merak ettiğim bir modeldi. Çok iyi oldu bu resimler. Model çok güzel. Welly zaten bu modelde hünerini sergilemiş. Güle güle izleyin.
Resim

mesaj için vegawagon arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Orhan Özvatan
1/18 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 21
- / -- Model Sayısı: 10
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 350
vegawagon rep puani yokvegawagon rep puani yok

İletiYazar: RookieModelers » 01 Ekm 2010, 14:18

:yeah: Çok Güzel
HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE SERGİLEYİN :nazar: :nazar: :nazar:

mesaj için RookieModelers arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
RookieModelers
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 40
RookieModelers rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 01 Ekm 2010, 16:11

Emre ERBASAR yazdı:Çok sevdim Bahadır. Fon, fotoğraf, model. Tam bir üçlü oluşturmuşlar. Ellerine sağlık. :good2:
Şu yazı yazma işi de fena olmamış, ama dediğin gibi çözünürlükler bozulmuş gibi.
Uzun aradan sonra yapılan bu paylaşıma, kocaman bir REP gelir. :+1:

Teşekkür ederim :friends:
Beğenmene sevindim abi..

maranello550 yazdı:Bahadır hayırlı olsun güle güle sergile. Jadi 5.30 un da güzel bir model olduğunu düşünüyorum ama bazen değişim ferahlık kazandırabiliyor koleksiyona...

Evet haklısın o da gayet güzel bir modeldi.. Gittiğine üzelmedim değil açıkçası.. Ama bazı sebepler yüzünden elden çıkarmak zorunda kaldık.. Belki tekrar katarım başka rengini koleksiyona..
Teşekkür ederim..
:handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre Özdemir » 01 Ekm 2010, 17:51

Hayırlı olsun Bahadır Abi bu modelin bordo rengi de bende var Welly'nin başarılı modellerinden bir tanesi. İyi günlerde sergile...
Resim

A.EMRE ÖZDEMİR DİECAST COLLECTİON: http://www.e-modelcars.tr.gg

mesaj için Emre Özdemir arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre Özdemir
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Abdussamed Emre
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 37
Rep Puani: 1130
Emre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 01 Ekm 2010, 18:26

Ben modelin kalıbını çok beğendim.Welly biraz daha uğraşsa bi gömlek yukarı çıkacak.Ellerine sağlık.
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 01 Ekm 2010, 19:07

bu aralar bende düşünüyorum bundan almayı fakat norev in 1975 model porcshe ağır basıyor iki arada bir derede kaldım birtane x6 istiyorum güzel duruyor welly güzel yapmış tabi aa nın yerini alamaz ama en azından tatminkar x6 sevenler için napsam bekleyip porcshe yi mi alsam daha dün karar vermiştim porcshe diye :lol: :D fakat bunu gördüm şimdi off off napsam :sweat: :lol:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 92
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 146
Rep Puani: 3865
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: srht » 01 Ekm 2010, 19:47

Bahadır abi hayırlı olsun.Welly'nin başarılı bir üretimi;tatminkar bir modeli.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.
En son srht tarafından, 01 Ekm 2010, 20:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 01 Ekm 2010, 19:50

brsgzl yazdı:Ben bu arabanın çizgilerine bayılıyorum adamım :ok1: güle güle sergile. Son Ankara buluşmasında Emre Abi'nin beyaz X6 sını bolca taciz etmiştim güzel fotoğraflarını çekmiştim. Artık senin modeli de neon ışıkları altında fotoğraflarız bir ara. Bir ara geleyim de parmak izlerimi bırakayım üzerinde :grin: Görüşmek üzere selamlar.

Bir gün yanyana getiririz ikisini fotoğraflarız.. Teşekkürler kardeş.. :friends:

vegawagon yazdı:Detaylı fotoğraflarını merak ettiğim bir modeldi. Çok iyi oldu bu resimler. Model çok güzel. Welly zaten bu modelde hünerini sergilemiş. Güle güle izleyin.

Benim gibi SUV'lara çok ilgisi olmayan ve bu yüzden de çok detaylı incelemeyen biri için gayet tatminkar bir model.. Alırsan pişman olmazsın.. Öneririm.. Ben sevdim bu modeli izlemeyi.. Teşekkürler.. :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: BuRaK-B » 01 Ekm 2010, 20:21

Bunun beyazı da fena :ok1:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir