BMW E36 MAİSTO

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

BMW E36 MAİSTO

İletiYazar: tuningbg » 26 Eyl 2010, 17:11

herkese merhabalar :sapka: bu hafta ıcı nette gezinirken bulduğum ilan neticesinde stokta son kalan sıfır maisto üretimi bmw e36 modelini satın aldım.ilanda mor renk olarak belirtilmişti satıcıya sorduğumda sadece kırmızı renk kalmıs desede ben e36 olduğu için kaçırmak istemedim :lol: daha önce elimde bu modelin lacıvertı vardı ama 2.el almıştım bu sıfır modelde gözüme çarpan emnıyet kemerlerinın olması arkada başlıkların koruması ve motorda kablolar olmasıydı:)modelde tabi hemen ufak değişiklikler detaylandırmalar yaptım kendımce.beğenilerinize sunarım.fazla konuşmadan buyrun resimler :foto: :movie:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

tuningbg garage :)

mesaj için tuningbg arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1660
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

Re: BMW E36 MAİSTO

İletiYazar: Hardblack » 26 Eyl 2010, 17:15

Babamın her zaman hayal ettiği araba. :smile: Güle güle sergile,Burak abi. :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 26 Eyl 2010, 17:15

Darısı başımaaaa..... :lol: :+1:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 26 Eyl 2010, 17:19

Hardblack yazdı:Babamın her zaman hayal ettiği araba. :smile: Güle güle sergile,Burak abi. :nazar:

benimde çok hayal ettiğim bir araba :smile: teşekkür ederim kardeşim :handshake:

.alhas. yazdı:Darısı başımaaaa..... :lol: :+1:

:)inşallah Alhas ama sana m-tech gider :smile:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 26 Eyl 2010, 17:23

Arkadaşlarına hemen ısınmış Burak.
Hayırlı olsun modelin. :f:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 26 Eyl 2010, 17:54

Kırmızı çok yakışmış. Ayrıntılar çok hoş. Güle güle sergileyin.
Resim
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Orhan Özvatan
1/18 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 21
- / -- Model Sayısı: 10
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 350
vegawagon rep puani yokvegawagon rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 26 Eyl 2010, 18:24

Hem BMW hem Kırmızı daha ne olsun.. Teşekkürler :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 26 Eyl 2010, 18:29

Emre ERBASAR yazdı:Arkadaşlarına hemen ısınmış Burak.
Hayırlı olsun modelin. :f:

:) teşekkür ederim Emre abi :sapka:

vegawagon yazdı:Kırmızı çok yakışmış. Ayrıntılar çok hoş. Güle güle sergileyin.

teşekkür ederim kardeşim beğenmene sevindim :smile:

sui_cast yazdı:Hem BMW hem Kırmızı daha ne olsun..

:) 5kuruş fazla olsun kırmızı olsun :lol: teşekkür ederim Bahadır abi

bu arada modelin egsozuna kafa taktım burda paylaşım birde elimde olan resimde gözüken motorsport jantları takıcam bir ara ama uğraşmam gerekiyor :smile:

Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 26 Eyl 2010, 19:57

Maisto model konusunda üretim açısından övgüyü hakeden bir firma birçok firmanın yapmadığı modelleri yaparak diğerlerine yol göstermiştir bence,detay olarak zamanının çok ötesinde bir modeldir ve sanırım tentesininde kapanması gerekiyor Tankut kardeşiminde söylediği gibi.Hayırlı olsun kardeşim,plaka detayını çok sevdim. :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: sherpa » 26 Eyl 2010, 19:58

burak bunun uzerı acılıyor en kral ozellıgı bence bırde ben bu kasa olan bmwlerı begenıyorm hayırlı olsun ıyı gunlerde sergıle
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 26 Eyl 2010, 21:16

tankutati yazdı:Hayırlı olsun. Bende aynı modelin yeşili var. Alalı 10 seneyi geçmiştir heralde :smile: İlk Cabrio modelim olma özelliği yüzünden elden çıkartmadım. Arada bir üstünü kapatıp açar dururum :smile:

teşekkür ederim Tankut abi.evet bu modelın ustu açılıp kapanmıyor malesef bagaj açılıyor.ama bilmiyordum üstü kapanan versiyonun bagajının açılmadığını.bir gün inş benimde olur :smile:

MAKOSHARK yazdı:Maisto model konusunda üretim açısından övgüyü hakeden bir firma birçok firmanın yapmadığı modelleri yaparak diğerlerine yol göstermiştir bence,detay olarak zamanının çok ötesinde bir modeldir ve sanırım tentesininde kapanması gerekiyor Tankut kardeşiminde söylediği gibi.Hayırlı olsun kardeşim,plaka detayını çok sevdim. :smile: :smile: :smile:

gerçektende maisto öyle bir üretici bence Deniz abi.malesef bu modelde üstü kapanmıyor.teşekkür ederim güzel yorumunuz için :sapka:

sherpa yazdı:burak bunun uzerı acılıyor en kral ozellıgı bence bırde ben bu kasa olan bmwlerı begenıyorm hayırlı olsun ıyı gunlerde sergıle

Bilgi abi bu versiyonun malesef üstü kapanmıyor.genelde beyaz kırmızı nadir olarakta yeşil ve lacıvert renklerınde ustu kapanan versiyon çıkarmış.bencede en kral özelliği bu modelın ustu kapanan versıyonları.beğenmenize sevindim yorumunuz için teşekkür ederim:)

tankutati yazdı:Bazı renklerde üzeri açılmıyor. Onun yerine bagajı açılıyor. Bendeki yeşilin ise üzeri açılıyor, bagajı açılmıyor. Fotoğraftan doğru anladıysam eğer bu rengin üzeri açılmıyor. Deniz abininde dediği üzere zamanının ötesinde bir modeldir. Kyoshonun oturup incelesi ve üretim yılına bakarak ders çıkarması gerekir diye düşünüyorum.

aslında bazı renklerde değil ben çunku en cok kırmızı ve beyaz renklı modellerınde ustu kapama mekanızmalı gordum ama bunda koymayı unutmuşlar :smile: evet bencede zamanının ötesinde bir model ve gerçektende kyosho autoart gibi üreticilere örnek.abuk sabuk modeller çıkaracaklarına BMW nın en cok tutulan ve sevılen modelıne bır el atsalar çok güzel olcak :)
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Eyl 2010, 21:24

Kırmızı Cabrio dendi mi akan sular durur benim için!
BMW'nin bu çok sevdiğin kasasını fazla kurcalama derim Burak, çünkü sıfır olarak bukadar sene saklanmış bir modelin orjinalliği bozulmaz ve yıpratılmazsa emin ol okadar çok manevi değeri oluyor.
Keyifle seyret güzel garajında :nazar:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 26 Eyl 2010, 21:30

BuRaK-B yazdı:Kırmızı Cabrio dendi mi akan sular durur benim için!
BMW'nin bu çok sevdiğin kasasını fazla kurcalama derim Burak, çünkü sıfır olarak bukadar sene saklanmış bir modelin orjinalliği bozulmaz ve yıpratılmazsa emin ol okadar çok manevi değeri oluyor.
Keyifle seyret güzel garajında :nazar:

:) teşekkür ederim Burak abi.BMW,kırmızı,cabrıo ve E36 daha nolsun :smile: evet model senelerce stoklarda oralarda buralarda beklemiş en sonda bana geldı.orjinalliği bende bozmak istemiyorum yaptığım şeyler bukadar sadece jantlarda oynama yapcam:)
büyük bir keyifle seyrediyorum :smoke1: çok teşekkürler :sapka:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir