ESKİŞEHİR BULUŞTU :)) RALLİ ve DOĞA AŞKI...

Yetkili: G.HEPARSLAN

ESKİŞEHİR BULUŞTU :)) RALLİ ve DOĞA AŞKI...

İletiYazar: Emre E. » 19 Eyl 2010, 20:39

İyi akşamlar, keyifli Forumlar diyerek başlamak istiyorum. :f:
Hikaye tadında bir paylaşım yapmak istedim, biraz detaylı ve uzun olabilir, kusura bakmayın… :angel:
Bu sabah işyerinden arkadaşım, aynı zamanda sıkı bir “kaya tırmanıcısı” olan Hüseyin ile Eskişehir’e doğru yola koyulduk. Amaç Birincisi yapılan Eskişehir Rallisini izlemek, Akın, Ahmet ve Serhan’la buluşmak ve dönüşte Hüseyin’in tırmanacağı Karakaya’ya gitmekti. :yol:
Sabah bizi Ahmet Kardeşim karşıladı ve soluğu Espark’taki servis alanında Serhan’ın yanında aldık.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

İnsanın teknik kontrolde bir dostunun olması da ayrı bir gurur veriyor. Tebrikler Serhan, ileriki günlerde de başarılarının devamını dilerim. :good2:

Pit alanından bir kaç görüntü.

Daha sonra ufak bir bekleyişten sonra, Akın da aramıza katıldı ve Serhan’dan etaplara çıkışın tarifini aldıktan sonra, düştük yollara…

Ahmet önde, biz arkada… :yol: Aslanım R9. :nazar:

Konuşlandığımız yer çok güzeldi ve başladık beklemeye.

Beklerken dün elime ulaşan Ford Focus WRC’yi fotoğraflamayı ihmal etmedim. :angel: Detaylı fotoğraflar önümüzdeki günlerde bu sayfalarda olacak… :foto:

Sabırsız bekleyiş, telsizden gelen seslerle ve Volkan Işık’ın uğultulu gelişi ile son buldu. :drive: Buyrun fotoğraflara…

MK1 ve R12’ye özel ilgi. :inlove:

Etap’ın bitişi ile Şehir merkezinde Ahmet ve Akın’ın misafiri olarak sıcak bir çayla yorgunluğumuzu dindirmeye çalıştık ve tekrar düştük yollara. :yol:
İşte güzelim Şehir Merkezi... :f:

Bu seferki durak Karakaya idi. Yolu düşen herkesin mutlaka gidip, o muhteşem sessizliği dinlemesini isterim, ben hayran kadım. Hüseyin arkadaşımın yapmış olduğu “kaya tırmanışı” sporu ise -bana göre- yürek ister. :bravo: Birkaç kare de doğadan sizlere. İlk karede bana yol arkadaşı olan Dostum Hüseyin... :friends:
(Kayalara tırmananlara dikkat)

Sevgi ve saygılarımla... :sapka:
En son Emre E. tarafından, 19 Eyl 2010, 21:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 6:
Ahmet, Akın AYDIN, ArdaPerk, BuRaK-B, G.HEPARSLAN, Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: ESKİŞEHİR BULUŞTU :)) RALLİ ve DOĞA AŞKI...

İletiYazar: Ahmet » 19 Eyl 2010, 20:45

Çok güzel bir gündü abim ralli,model,buluşma kısacası herşey vardı bu güzel gün için teşekkürler abicim :drinksb: Seneye de aynı şekilde buluşmak üzere diyelim :f1: (tabi daha çok kişiyi bekleriz o ayrı :lol: ) Bu güzel paylaşıma kocaman bir REP :+1:
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Eyl 2010, 21:13

Öncelikle bu harika heyecanı bana telefondan ve saniyesi saniyesine yaşattığın için teşekkürler Emre' m...
Motor sesleri ve bulunduğun ortamı telefonda heyecanla anlatışın hala kulaklarımda çınlıyor ki; sizlerin oralarda neler hissettiniğinizi çok iyi anlayabiliyorum.
Ralli ve doğa aşkının yanı sıra; bir forum vasıtası ile elde edilebilen arkadaşlık, dostluk ve kardeşlik kavramları, ancak bu kadar iyi yansıtılabilirdi. :hearth:
Bugün Kamil, beni de aradı ve akşam görüştük... Seni aradığında ve "Tırmanıştayız!.." demişsin.
"Abi sende mi tırmanıyorsun?" dediğinde ki cevabına ise çok güldüm... :lol:
"Yok!.. Ben, izliyorum..." :handshake: :drinksb:

Klasik buluşmalarımızın ötesinde bir güzelliğe imza atmanızdan ötürü hepinizi kutluyorum.
Bu özel ve güzel yüreklere ne rep yeter, ne de teşekkür... :nazar: :sapka: :cicek:

İhmal etmeyip yanında götürdüğün model için ayrıca teşekkür ederken ve Serhan' a sattığım için peşinden hala ağladığım bir modelin pozu ve diğer beğendiklerimi ekliyorum... :lol: :smile:

:inlove: :cup1: :inlove:

:sapka:

Tekrar ve tekrar bu güzellikleri ve özellikleri yaşattığınız için, hepinize sonsuz teşekkürlerim ve sevgilerimle... :hearth: :f: :hearth:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 19 Eyl 2010, 21:29

Ben kendi adıma söyleyeyim çok keyifli bi gün geçirdim. Ahmetin planından dolayı bizim aklımızda etaba çıkma fikri yoktu o yüzden gidip beraber sttartı izleriz demiştik. Starttan sonra Ahmetin yarın Emre abi geliyomuş etaba gidicez demesi beni mutlu etti. Tabi benim evin Eşhrin öbür kısmında olması nedeniyle biraz beklettim. Geldiğimde herşey organizeydi bi tek ben eksiktim sanırım. Düştük yollara

Resim

Resim

Yol haritamız :)

Resim

Resim

Etaba ulaştık arkasından izlemek için daha iyi bi yer bulmaya çalıştık ama...

Resim

Çıkmaz yol geriye dön :)

Resim
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 19 Eyl 2010, 22:44

Çok güzel bir gün olmuş.Çok güzel fotograflar ve paylaşım için hepinize teşekkürler. :hearth: :hearth: :hearth:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Eyl 2010, 22:56

Yine Ford geçti...

Hemde Focus... :cry1:

Çok güzel ve eğlenceli bir gün geçirmişsiniz gerçekten. Bu özel fotoğraflarla yapılan paylaşımlar ise harika. Nice böylesine güzel organizasyonlara...
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 20 Eyl 2010, 08:01

BuRaK-B yazdı:Yine Ford geçti...

Hemde Focus... :cry1:

Çok güzel ve eğlenceli bir gün geçirmişsiniz gerçekten. Bu özel fotoğraflarla yapılan paylaşımlar ise harika. Nice böylesine güzel organizasyonlara...

Ralliye katılan Focus WRC olmayınca, biz götürelim dedik Burak. :lol:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Kamil GÖNEN » 20 Eyl 2010, 09:45

Ah ahh orda olmak vardı demekten ben yoruldum ama kalbim hala ahlıyor. :wasntme: Yinede siz değerli dostların bir araya gelip çok güzel bir gün geçirmiş olmanız içimi ferahlattı. Emre Üstadım yeni aldığın WRC de yakıyor. :yeah: Keyifle seyretmen dileği ile bir dahaki güzel dostlar ile buluşmalarda birlikte olabilmek dilerimle .... Gökhan Abim o kaya tırmanışı gördüğüm kadarı ile benide aşar zannımca :angel: yinede orada olup izlemek de ayrı bir haz verir mutlaka. Emre Üstadım bizide fotoğrafların sayesinde paylaştığınız güzel anlara ortak ettiğinizden dolayı teşekkür ederim hemde çok :drinksb:
Resim

mesaj için Kamil GÖNEN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Kamil GÖNEN
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kamil GÖNEN
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 40
1/43 Model Sayısı: 40
1/72 Model Sayısı: 10
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 135
Rep Puani: 60
Kamil GÖNEN rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 20 Eyl 2010, 10:33

Emre, Mk1 ve R12'ye bende özel bir ilgi ile baktım.. Çok güzel bir gün geçirmişsiniz.. Eskişehir'i özlemişim.. Fotoğraflar iyi oldu. Ellerinize sağlık.. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 20 Eyl 2010, 11:42

Dostum tozu dumana katmışsınız yüreğinize sağlık hepinizin diyorum. :smile: :smile: :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 20 Eyl 2010, 14:30

gokhan derli yazdı:Emre, Mk1 ve R12'ye bende özel bir ilgi ile baktım.. Çok güzel bir gün geçirmişsiniz.. Eskişehir'i özlemişim.. Fotoğraflar iyi oldu. Ellerinize sağlık.. :+1:

Çok güzellerdi Gökhan sorma... Onları en sona yerleştirmişler ki, herkes beklesin diye.. :lol:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: S.CANKILIC » 20 Eyl 2010, 17:24

Nereden başlamak gerekir bilmiyorum aslında Emre abinin gelmesi gerçekten çok onur verici oldu.

Bu ralli organizasyonunu maddi beklenti olmadan yaptığımız için manevi desteğin ne kadar önemli olduğunu ve bizi ayakta tutan en büyük etkenin bu olduğunu bilmenizi isterim.

Emre abiyi pazar sabahı servis alanında görmek bütün yorgunluğumu aldı,gerçekten ne söylemek gerekir bilemiyorum

Ayrıca Akın ve Ahmetle tanışmakta çok mutlu etti beni zaten yakında onları federasyonun lisanslı gözlemcisi yapmak istiyorum :D

Emre abinin iş arkadaşı Hüseyin abiyede teşekkürlerimi iletiyorum

Gökhan abiyede teşekkür etmeden olmaz sağolsun arayıp desteğini ve sohbetini eksik etmedi

Ayrıca Emre abinin,Hüseyin abinin,Akının,Ahmetin dağ etaplarına çıkması o kadar önemli ki spor komiserlerinin,federasyon gözlemcilerinin yarışın geleneksel hale yada ulusal yarış haline gelebilmesinde değerlendiği en önemli kriterlerden biri seyirci kriteridir bunun içinde hepsine saygılarımı sunuyorum...

S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: S.CANKILIC » 20 Eyl 2010, 17:39

Aslında bu yarış hayatımda birçok ilke sahne oldu;

Fotoğraflarını gördüğünüz 29 kapı numaralı araç olan Ford Escort Mk7 hayatımda her zaman ayrı bir yere sahip olacaktır.O araçla servis alanından çıkıp benzin almaya gittik ve ilk co-pilotluk deneyimimi yaşadım :D

Aracın pilotu Bülent Şimşek co-pilotu Ali Atay abiye buradan kelimelerle anlatılamayacak sevgi ve saygılarımı iletiyorum...

Eskişehir'in ilk rallisinde galip Mitsubishi Evo 9 ile Uğur Soylu – Fatih İnan ikilisi oldu finishte kupalarını aldıktan sonra aracın kapalı otoparka bir teknik kontrol görevlisi tarafından getirilmesi kuralı çok işe yaradı ve Evo 9 un co-pilot koltuğuna oturdum :D

:drive: :drive:
S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir