R12'de modifiye olur muymuş demeyin?

1 / 1 Araçların Fotoğraflarını Veya Özelliklerini Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

R12'de modifiye olur muymuş demeyin?

İletiYazar: sui_cast » 09 Eyl 2010, 16:38

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

(ç)alıntıdır.. İlgili forumdan izin alınmıştır..
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 3:
atesoglu, Emre E., MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Re: R12'de modifiye olur muymuş demeyin?

İletiYazar: Akın AYDIN » 09 Eyl 2010, 16:41

bu aracın yapılışının videosunu izlemiştim zevk meselesi. Fean olmamış değişik bi tasarım olmuş.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 09 Eyl 2010, 17:03

facebook ta videosu dolanıyordu bu arabayada fazlası olmaz heralde.
Model otomobil bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 09 Eyl 2010, 18:08

Dıştan görünüm süper. (Bence)
İçini görünce şok oldum. :music: :dance: :music: :dance:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 09 Eyl 2010, 20:21

Vallahi R12 bu ve herşey olur bundan... Aracın önden bakışı Eleanor'a benziyor; bu yerli versiyon olduğu için "Elanur" diyebiliriz sanırım. Ben olsam tabiki bu tarz bir işleme girmezdim ve tastamam ilk üretilmiş halini yaratmaya çalışarak kullanmak isterdim ama açıkcası çamurluk genişletme işlermleri ve entegre tampon işçilikleri gerçekten ustaca olmuş.

Ancak bu vatandaşların "tesisat" diye tabir ettikleri ses sistemi mevzuu tamamen seviye belirleyici. Otomobilin içindeyken kaliteli ses almak istemenin ötesine geçip, dinlemeye yeltendiği eroinman apaçi şarkılarını, o bas gümbürtüsüyle millete de duyurmaktan keyif alan, ama yediği küfürün haddi hesabı olmayan insan silüetli bu varlıklardan çok rahatsız oluyorum. Ben şehir stresi içinde yaşayan milyonlarcda insandan biri olarak, genç olmama rağmen içimin rahatsız olduğunu ve daraldığımı hissediyorum bu hayvani gürültüyle ki; yaşça büyük olan vatandaşların -özellikle kalp rahatsızlığı olanların- rahatsızlığını tahmin etmek bile istemiyorum. Deşarj olma ve kendini kanıtlama biçimi bu şekilde olan insanların nasıl birer aileden yetiştiklerini düşünmek bile istemiyorum; maalesef onlar da T.C vatandaşılar ve utanç duyuyorum. Bu yazdıklarım, yukarıda resimleri yeralan R12 sahibi için değil; bu tür gürültü soytarılıklarını yapan argodilliler için...

Maalesef tüm toplumlarda bu tarz düşük tabaka davranışları olanlar da var ve Amerika'da da pick-up kamyonetlerin kasasına olduğu gibi hoparlör döşemiş ve aynı bizim canlılar gibi etrafa baka baka yavaş yavaş dolaşanlar vardı. Bakınmalarının ana sebebi, bizdeki soytarılar gibi hanımlara rahatsızlık vermek değil; daha çok bisikletli polislerin tutuklamasından korktukları içindi! Evet! Orada bu tarz gürültü yapanları tutukluyorlar, ceza da kesmiyorlar ve ne kadar güzel ki, kaçarsa ateş edip yaralayarak/öldürerek durdurma yetkileri var...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
KemalAkel
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 10 Eyl 2010, 00:30

Bence de araca uygulanan işçilik başarılı.. Daha iyisi olmazdı sanırım.. :y:
Ama ses sistemindeki fiber uygulamalar için aynısını söyleyemeceğim :n: Kötü görünüyor..
Böyle bir araca kızmaya da gerek yok.. Sokak arasında apache muzikleri çalarak gezmez bence.. Çünkü belli ki ses sistemleri yapan bir şirketin gösteri aracı.. Hemen her ses sitemcisi hazırlar böyle bir araç.. Yarışmalarda derecesini alır, fuarlarda reklamını yapar ve daha sonra da parçalar..

Not: Apache araçları gibi Pioneer ve JBL kullanmadıkları için ayrıca takdiri hak ediyorlar bence..
Cadence iyidir :good2: Kendi aracımdan biliyorum :happy:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 10 Eyl 2010, 02:01

Bahadır dediklerinize tamamen zaten katılıoyrum ve yazdığım yazıda da belirttiğim gibi bahsini ettiğim tek bir araç; yani yukarıdaki R12 değil genel olarak etrafa rahatsızlık veren insanlardı. Yoksa benim de bu işlerle ciddi biçimde uğraşan ve inanılmaz ses kalitesi elde ederek mest olan ve sadece kendi zevki için bu profesyonle işlere girişen arkadaşlarım da var. Dediğin gibi fuar aktiviteleri var vs... Ama yaşadığım yerin bir cadde olması ve bu gibilerin -nedense- kendi yerlerinden gelip buraları mesken tutması ve defalarca tur atması; bir de bu yetmezmiş gibi kaliteli bir 1/18 Diecast parasına satılan patlak egsozlu motosikletlerle de beraber -inanılmaz egsoz gürültüsüyle- turlamaları :lol: artık kızmaktan da öte güldürüyor. Yani başka ülkelerde de bu gibi şeyleri yapan var ama hafta sonları toplanıyorlar ya da organizsyonlarla vs vs. Herşeyin bir yeri, saati ve şekli var. Bu tarz şeylerin en pejmurde şekilde yapıldığı bir toplum olduk!
Konu ses sisteminden (tesisat yani :lol: ) sosyal bir yaraya geliyor ama; kendileri adam olamadıkları gibi Dünya'ya getirdikleri çocuklarına da gelecek vadedemeyen insanların etrafa böcek gibi saldıkalrı çocukları şimdi büyüdüler ve herşeyi yapmaya haklarının olduğunu sanacak şekilde rahatlar ve yabaniler; en komik olanı da idollerinin de Polat Alemdar falan olması. :yellen: :yellen: :yellen: :yellen: :yellen: Özellikle '90 doğumluların ve sonrasının, evlat yetiştirmekte her anlamda yetersiz ebeveynlerin elinden çıkmış olanları şu an topluma en çok zararı veren grubu oluşturuyor. Düzgün bir semtte olmama rağmen başımın belaya girmesinden korkuyorum çünkü kanunlar onları da adam yerine koyuyor... Ben yabani vs. vs. gibi aşağılayıcı kelimeleri kendimi üstün gördüğüm vs. için sıralamıyorum; bilakis çok hümanist ve halkçı bir düşünce yapısına sahibim ve tek istediğim bu toplumun daha BİLİNÇLİ, ZEVKİ VE BEĞENİLERİ YÜKSEK, HAKKINI ARAYACAK KADAR AKILLI, DUYARLI, ŞAHSİYETLİ, GÖRGÜLÜ olmasını istiyorum. Benim hayalini kurduğum halk yapısı, ülkesini kendi yönetecek kadar otokontrolü olan bir yapı; kendini elin firmalarında üç kuruşa mal gibi kullandıracak bir toplum değil. İşte bu ikinci yazdığım gibi olunca, toplumun dışarıdan görünüşü de futbol hastası, sigara içen, gürültü çıkaran ve eğlence anlayışı terbiyesizlik olan ve en büyük keyfi de "tesisatlı" arabayla dolaşmak olan bir toplum görünüşü oluyor. Hangisi daha güzel? Yüksek eğitimli, yönetici pozisyonunda, vasıflı ve otokontrolllü bir toplum mu, yoksa yada on paraya şükredip haftasonları gürültülü arabalarıyla turlayanlar mı?

Bahadır bu düşüncelerim sana, açtığın konuya ya da fotodaki aracın sahibine vs. vs. değil. Hepimiz, Discovery Channel'daki otomobil ya da motosiklet toplayan/modifiye eden/imal eden Amerikan tayfasını biliriz, izleriz... İşte benim hayal ettiğim, o adamları izleyip izleyip, onları komik şekilde taklit eden değil, tıpkı onlar kadar geniş ve neredeyse sonsuz imkanlara ve kültüre sahip olan bir toplum olmak. Bu da toplumun bunu istemesiyle olacak bir şey ve imkansız değil; zaman alır ama illa ki olur... Adım gibi eminim ki sen de ve diğer herkes de böyle olmamızı ister. O yüzden ne senin ne de başkasının gereksiz alınmasını ve kavga mahiyetinde bir tartışmaya girmeyi istemem. Çünkü iş çığrından çıktı ve artık kendini küçük düşüren tipler değil, aynı zamanda etrafa tehlike, kin ve gürültü saçanlar da türedi ve gidişatı hiç iyi değil. Gerçi bu kadar yazının yine kimse tarafından okunacağını sanmıyorum ama :smile7: ben hassasiyetlerimi ve rahatsızlıklarımı yine de aktarayım...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 2:
KemalAkel, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 10 Eyl 2010, 03:19

Güzel yazı.. Alınmış değlim.. Cevap vermek zorunda hissetmiyorum kendimi.. Ne seninkini cevap olarak algıladım, ne de benim yazdığım cevap niteliğindeydi.. Ne güzel konuşuyoruz işte.. Sorun yok .. Her şey normal.. :smile:
Teşekkürler..
:handshake:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: ///Okan » 10 Eyl 2010, 03:56

Bana görede çok kötü bir araç fakat o kadarda kötü değil aslında yani ilk hali zaten orjinal bir şey değildi çürük dökük bir şeydir diye umuyorum toplayıp böyle bir şey yapmakta bir emek ve zevk meselesi he banada uymuyor o ayrı konu :) Yani açtırtmayın bana BMW işkence arşivimi :D
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 11 Eyl 2010, 01:18

Fuar için hazırlanan bir araç :smile:

Paylaşım için teşekkürler Abi :y:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 13 Eyl 2010, 00:28

Herkesin zevkine saygı duymak lazım,bu arabayı çok severim ama böylesi banada pek hitap etmez,bu araç ticari bir amaçla üretilmiş mutlaka ve emek harcanmış belli ama benim hiç haz etmediğim bagaja ne var ne yok doldurup ses kirliliği yapanlar...Ha bu arada bende bazılarının araba müziği dediği benimde buna katıldığım R&B tarzını severim kendi başıma sesi açarım ama mahalleye geldiğimde direk ses kısılır taviz verilmez. :smile: :smile: :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: srht » 13 Eyl 2010, 00:48

Yürüyen disko..!:D
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

1 / 1 Araçlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir