1:32 AMBULANS ve BİR PAZAR HİKAYESİ :))

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1:32 AMBULANS ve BİR PAZAR HİKAYESİ :))

İletiYazar: Emre E. » 30 Ağu 2010, 08:18

O kadar çok dikkat çekti ki, gidip almadan edemedim.
Hikayesi kısaca şöyle... Dün, yani Pazar, akşam iftar için Aile büyüklerimize doğru giderken, Çayyoluna yeni açılan BIM'e uğradım. Motormax iki motorsiklet ve meşhur ambulansımızı aldım.
Sizler için biraz da detaylı olarak fotoğrafladım. Umarım beğenirsiniz.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Giderken, Eskişehir yolunda durup sizlerin de görmesini istediğim bu manzarayı çektim. (30 Ağustos tebrik mesajına da eklemiştim.)

Balkonda fotoğrafları çekerken, iftara az bir süre kala, her çekimde mutlaka ziyaretimize gelen canlılardan birisi, beni ziyarete geldi. Bu masum Kumru o kadar güzel baktı ki, bir avuç buğdayı çoktan haketmişti.

Yoğun Pazar günün en keyifli dakikaları bunlardı... Beğenilerinize. :sapka:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, Onno, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: 1:32 AMBULANS ve BİR PAZAR HİKAYESİ :))

İletiYazar: S.CANKILIC » 30 Ağu 2010, 09:57

:+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

Kelimeler kifayetsiz sözlerin anlamı yok...
S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 30 Ağu 2010, 10:38

DASTOK yazdı::+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

Kelimeler kifayetsiz sözlerin anlamı yok...

Serhan'ım teşekkürler.
Öyle anlar geliyor ki, diecast'in bahane olup da, diğer yaşam öğelerinin ön plana geçtiği anlar. İşte dün akşam da onlardan birisiydi.
Yapılan her paylaşımda, yaşanan her anda, değerli forum üyelerini düşünmek, dostlarımızı arkadaşlarımızı telefonla da olsa aramak, en büyük desteğimiz... :sapka:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 30 Ağu 2010, 12:14

Kumruyu çok güzel fotoğraflamışsın abi tebrik ederim :handshake:

Ambulans için de yorumum : ambulans güzel ama ölçeği bozma :dikkat:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 30 Ağu 2010, 12:16

sui_cast yazdı:Kumruyu çok güzel fotoğraflamışsın abi tebrik ederim :handshake:

O Ambulans'ın hayatı büyük ihtimalle Mert Paşa'nın ellerinde son bulacak. "Benim benim" diyip durdu akşam boyu. :toivo:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Akın AYDIN » 30 Ağu 2010, 12:17

Hayırlı olsun abi. Değişik bi model. Dün bende Bimde baktım ama malesef tükenmiş. Şaşırttı beni çünkü biliyosunuz öncedende bime modeller gelmişti ben haftalarca onların orda durduğunu hatırlıyyorum ama bunlar bitmiş. :+1: repsizde olmaz hepsi süper kareler abi ellerine sağlık.
Akın AYDIN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: sui_cast » 30 Ağu 2010, 12:20

Emre ERBASAR yazdı:
sui_cast yazdı:Kumruyu çok güzel fotoğraflamışsın abi tebrik ederim :handshake:

O Ambulans'ın hayatı büyük ihtimalle Mert Paşa'nın ellerinde son bulacak. "Benim benim" diyip durdu akşam boyu. :toivo:

Tahmin ettim de işte model forumunda dillendirmek istemedim :lol: Malum herkesin derdi çocukların ellerinde heba olan modeller.. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: VoldroY » 30 Ağu 2010, 12:23

Arkasının açıldığını bilmiyordum. :) Bir tane bende edinebilriim belki. :)

Emre abi konu süper gerçekten. :) Güzel bir pazar günü olmuş belli ki.
VoldroY
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 30 Ağu 2010, 12:50

Akın AYDIN yazdı:Hayırlı olsun abi. Değişik bi model. Dün bende Bimde baktım ama malesef tükenmiş. Şaşırttı beni çünkü biliyosunuz öncedende bime modeller gelmişti ben haftalarca onların orda durduğunu hatırlıyyorum ama bunlar bitmiş. :+1: repsizde olmaz hepsi süper kareler abi ellerine sağlık.

Akın'cım teşekkür ederim REP için. Sağlık olsun diyelim. Hiç umulmadık bir yerde yine karşına çıkar bakarsın... :good2:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Onno » 30 Ağu 2010, 15:21

Abi süpersin :) bu ambulans beni şaşırttı gerçekten. :) bim spec. hehe diğer fotograflara da rep geldi benden ;)

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 30 Ağu 2010, 16:46

Abicim hayırlı olsun :smile:
Bende alayım mı almıyım derken kaldı öyle inşallah haftaya istediğim başka bir şey var onu alacağım :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 30 Ağu 2010, 17:48

Kalbi güzel vicdanı güzel arkadaşım benimmmm. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 30 Ağu 2010, 22:03

Emre abi,iyiki almışsın modeli.Kaçırılmaz valla.Canım sıkıldı mı basıyorum düğmesine eğleniyorum :grin:
Resim

mesaj için Hardblack arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/18 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14