MOTORMAX: YAMAHA YZ250 + HONDA XR400R

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: MOTORMAX: YAMAHA YZ250 + HONDA XR400R

İletiYazar: Serdar Gökhan » 30 Ağu 2010, 15:31

toyzz da gördüm burda ben
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 95
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: VoldroY » 30 Ağu 2010, 15:34

Serdar Gökhan yazdı:toyzz da gördüm burda ben

Fiyatları aşırı pahalı değil ise 1 ay içinde aklımda olan bir plan için almam gerekiyor onlardan bir tane. :)

Abi bu arada senin 911 i göremedim?Konu açtı isen de kaçırdım.Çok merak ediyordum onu. :)
VoldroY
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 30 Ağu 2010, 15:37

yok daha koymadım siteye aslında iyi fikir ben şimdi koyim resimleri oğuzhan ile geçen çekim yapmıştık hepsini koyim siteye bari şimdi 1 saat beklersen :D görürsün sarı civcivimi :)
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 22
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 95
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: VoldroY » 30 Ağu 2010, 15:44

Serdar Gökhan yazdı:yok daha koymadım siteye aslında iyi fikir ben şimdi koyim resimleri oğuzhan ile geçen çekim yapmıştık hepsini koyim siteye bari şimdi 1 saat beklersen :D görürsün sarı civcivimi :)

Abi ben daha internette olabilirim. :) Fotoğraf çekimine gideceğim bende ona gitmeden bir görmek isterim tabi ki de. :)
VoldroY
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ArdaPerk » 30 Ağu 2010, 16:43

Emre Abim hayırlı olsun.
Bende 3 tane aldım ama Kocaeliye gidip geleceğim ev işi için ondan sonra paylaşım yapacağım inşallah :smile:
En yakın zamanda dış mekan çekimlerini görmek ümidimle :smile: :nazar:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 30 Ağu 2010, 19:12

ArdaPerk yazdı:Emre Abim hayırlı olsun.
Bende 3 tane aldım ama Kocaeliye gidip geleceğim ev işi için ondan sonra paylaşım yapacağım inşallah :smile:
En yakın zamanda dış mekan çekimlerini görmek ümidimle :smile: :nazar:

Teşekkürler Arda.
Senin çekimlerini de merakla bekliyorum... :good2:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: SUBARU » 30 Ağu 2010, 19:54

hayırlı olsun Emre abi, bende honda alacaktım nede olsa japon :D ancak kutusunu pert etmişlerdi bimde :)
Resim

impossible is nothing.

mesaj için SUBARU arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
SUBARU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kaan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 220
SUBARU rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 30 Ağu 2010, 20:13

Şu Honda'yı benim garaja alsak :lol:
Emre Abi güzel seçimler yapmışsın, keyifle seyret :nazar:
Hafta içi umarım koyu yeşil bomban gelirde hafta sonuna güzel bir göz banyosu yaparız :happy:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: srht » 31 Ağu 2010, 03:50

Abi hayırlı olsun.Doğrusu bahsedilen fiyatlara göre detaylar gayet güzel.Yanlız illa ki uğratacaksınız Bim'e bugün bizi.. :lol:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 31 Ağu 2010, 09:51

BuRaK-B yazdı:Şu Honda'yı benim garaja alsak :lol:
Emre Abi güzel seçimler yapmışsın, keyifle seyret :nazar:
Hafta içi umarım koyu yeşil bomban gelirde hafta sonuna güzel bir göz banyosu yaparız :happy:

Umarım Burak'cım. Daha ses çıkmıyor, bakalım. SW resitali geçiyim diyorum... :angel:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 31 Ağu 2010, 20:13

Güzel kroslar katmışsın abi koleksiyona... Detaylandırmak lazım bu güzellikleri... Bir ara off-road da kapışalım abi... :tey: Jeeplerin yanına iyi gitmiştir... Bu arada jeep dedim aklıma geldi geçenlerde otobanda Beyaz G serisini solladık... İçim gitii.... Modellerini iyi günlerde keyif ile seyireyle abi... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 01 Eyl 2010, 07:56

masato yazdı:Güzel kroslar katmışsın abi koleksiyona... Detaylandırmak lazım bu güzellikleri... Bir ara off-road da kapışalım abi... :tey: Jeeplerin yanına iyi gitmiştir... Bu arada jeep dedim aklıma geldi geçenlerde otobanda Beyaz G serisini solladık... İçim gitii.... Modellerini iyi günlerde keyif ile seyireyle abi... :tey:

Eyvallah Alper, bayramda Ankara'daysan yapalım bir güzellik. :angel:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Rallyci » 01 Eyl 2010, 16:14

GTA Vice cityden alıntı bir söz ile MMMM NİCE BİKE !
benimde yarış motorlarına ilgim var Emre abi.BMW leirnden alabilirimve diğer modellerden arabaların yanındna güzel duruyorlar
iyi gnlerde seyret Emre abi.
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 10 misafir