WHITE M POWER

Tema Oluşturduğunuz Modelleri Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

WHITE M POWER

İletiYazar: yabaroz » 21 Ağu 2010, 01:10

Uzun zamandır tatildi okul işleri derken model alımını durdurmuştum.Bu seriyi ne zamandır çekmek istiyordum,bugüne kısmet oldu.Fotoğraflar aceleye geldi biraz,kusuruma bakmayın :delii:

Modeller ;

BMW E92 M3 Coupe Pearl White Hobby Edition
BMW E93 M3 Convertible Alpine White Dealer Edition
BMW E60 M5 Sedan Alpine White Hobby Edition
BMW E63 M6 Coupe Alpine White Hobby Edition

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

Bastırın replere :lol:

Daha fazlası için ;

http://www.yabaroz.tr.gg
En son yabaroz tarafından, 21 Ağu 2010, 02:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için yabaroz teşekkür aldı- 3:
galengo, REVOLUTION, sui_cast
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

Re: WHITE M POWER

İletiYazar: srht » 21 Ağu 2010, 01:13

Eline sağlık Ozan.Güzel bir seri;ama favorim E93 M3'tür heralde.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 21 Ağu 2010, 02:41

srht yazdı:Eline sağlık Ozan.Güzel bir seri;ama favorim E93 M3'tür heralde.

Teşekkür ederim Serhat abi.Açıkcası benim favorim E60 M5 :lol: Nedense beyazı ona çok yakıştırıyorum.Dealer E92 M3'ü de ekibe katabilirsem tadından yenmeyecek :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 21 Ağu 2010, 08:15

Başlıktaki gibi, tam bir beyaz güç çıkmış ortaya. İyisin Ozan, çekimler aceleye geldi demişsin, bir de geniş zamanda çektikerini görmek isterim gerçekten...
Ellerine sağlık. REP :+1: gelir.
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 21 Ağu 2010, 10:23

Emre ERBASAR yazdı:Başlıktaki gibi, tam bir beyaz güç çıkmış ortaya. İyisin Ozan, çekimler aceleye geldi demişsin, bir de geniş zamanda çektikerini görmek isterim gerçekten...
Ellerine sağlık. REP :+1: gelir.

Teşekkür ederim Emre abi.Seriye katmayı istediğim yaklaşık 10 model daha var.Ama dikkat ettiyseniz bunlar güncel M Powerlar :smile: O yüzden ayrı bir önem taşıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 21 Ağu 2010, 18:41

Bu güzel kareler rep'i hakediyor ellerine sağlık Ozan. :smile: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 21 Ağu 2010, 21:49

Kesinlikle harikalar. Çok güzel bir sunum olmuş Ozan, modelleri çok iyi fotoğraflamışsın tebrik ederim :good2: :+1:
Bu arada sana acilen güzel bir diorama yapmak lâzım sanki :happy:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 21 Ağu 2010, 21:56

Ozan zaten bende beyaz hastalığı var sende bunları böyle yanyana çekip koymuşsun fena oldum valla :y:
Ama benim favorim M6 harika görünüyor! İyi sergilemeler dilerim.
Paylaşım için ayrıca teşekkürler :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: static_x07 » 22 Ağu 2010, 01:13

m5 ve m3 favorim Ozan . Ama diğerlerine de diyecek laf yok tabi ki. :) Harika bir seri. Kutluyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 22 Ağu 2010, 01:25

MAKOSHARK yazdı:Bu güzel kareler rep'i hakediyor ellerine sağlık Ozan. :smile: :+1:

Teşekkür ederim Deniz abi.Aslında füme fonda çekmek istiyordum ama kısmet olmadı :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: yabaroz » 22 Ağu 2010, 01:26

BuRaK-B yazdı:Kesinlikle harikalar. Çok güzel bir sunum olmuş Ozan, modelleri çok iyi fotoğraflamışsın tebrik ederim :good2: :+1:

Aslında Ağustos başında bir cadde dioraması yapmak için plan çizmiştim ama çim bulamadığım için erteledim.Bakalım temeli ne zaman atacağım belli olmaz :sun:
Resim
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Ağu 2010, 01:39

yabaroz yazdı:
BuRaK-B yazdı:Kesinlikle harikalar. Çok güzel bir sunum olmuş Ozan, modelleri çok iyi fotoğraflamışsın tebrik ederim :good2: :+1:

Aslında Ağustos başında bir cadde dioraması yapmak için plan çizmiştim ama çim bulamadığım için erteledim.Bakalım temeli ne zaman atacağım belli olmaz :sun:

Cadde dioraması çok güzel fikir ve en kısa zamanda bekliyorum mutlaka.
Bu arada çim buldum ben, sana ÖM atacaktım ama yeni partiyi bekliyordum. Kadıköy'de Nezih'in sokağında GÜVEN Kırtasiye var. Oranın ikinci katında diorama ile ilgili bolca malzeme bulabilirsin. Çimleri ben sorduğumda çok yeni tükenmiş ve yenilerinin siparişini vermişler. İsteyene Metre metre kocaman rulolar halinde isteyene ise A4 kağıtı ebatında satıyorlar. Ara ara tekrar uğrayacağım çünkü bende arıyordum. Geldiğinde haber veririm sana.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 22 Ağu 2010, 11:56

REVOLUTION yazdı:Ozan zaten bende beyaz hastalığı var sende bunları böyle yanyana çekip koymuşsun fena oldum valla :y:
Ama benim favorim M6 harika görünüyor! İyi sergilemeler dilerim.
Paylaşım için ayrıca teşekkürler :handshake:

Teşekkür ederim Devrim abi.Benim de beyazlara zaafım var biraz :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

Temalı Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir