40 GÜNLÜK TATİL / 50 FOTOĞRAF VE ÖZET İLE SİZLERLE... :))

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

40 GÜNLÜK TATİL / 50 FOTOĞRAF VE ÖZET İLE SİZLERLE... :))

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 17 Ağu 2010, 21:37

40 günlük bir ayrılıktan sonra tekrardan merhaba değerli dostlarım... :f:
Değerli DIECASTR ailemle paylaşmak adına hazırladığım bu genel konu, aslında 4 kategori ile uyum sağlamakta...
Bu gezim sırasında ve paylaşacağım konu içinde bana göre DIECAST ağırlıklı geldiğinden, DIECAST GENEL bölümümüze açmayı uygun gördüm.
Buluşmalar ve aldığım modeller, yaptığım kilometrelere değdi çünkü... :emo:
Geçen sene de paylaşımlarında bulunduğum mangal keyifleri de, DIECAST HARİCİ ve vaz geçilmezlerden oldu konu içinde... :lol:

Bu tatil sürecinde imkanım oldukça ve interneti yakaladığımda forumumuzu ihmal etmemeye çalıştım, ancak insanın kendi evi gibisi yok elbette... :pool:
Tatile çıkmadan önce ve bazı konularda gezi planımı bildiğiniz üzere şöyle idi;

ANKARA - İSTANBUL - KAYSERİ - HATAY - ADANA - GAZİANTEP - MERSİN ve ANTALYA

Hayatta her şey, bazı durumlarda ve elbette planlandığı gibi gitmeyebiliyor... Malesef İSTANBUL BULUŞMA ziyaretimi ve GAZİANTEP duraklarını ihmal etmek durumunda kaldım.
Bu olumsuz durumu da, 18 TEMMUZ 2010 İSTANBUL BULUŞMASI' na katılacak olan çoğu üyemizle telefonda paylaştım...
Önümüzdeki sene bir aksilik olmaz ise İSTANBUL' a, bir haftalığına gelme düşüncem var ve o zaman doya doya buluşmaya katılabilen veya katılamayan herkesle görüşme imkanını yakalayacağımı umuyorum. :cicek:

Sözün özü; 40 günlük planı bazı aksaklıklarla tamamlayarak, dün gece geç saatlerde evime varmış bulunuyorum ve açacağım bu konuyu; "HOŞ GELDİN" mesajlarınızı görürcesine, beğenilerinize sunuyorum... :hearth:

HOŞ BULDUK... :inlove: :bye:

40 günlük ve benim adıma klasik geçen serüven, 9 TEMMUZ' da ANTALYA' dan hareket etmem ve ANKARA durağı ile başladı... :yol:
Saat 18:00 gibi Ankara' daydım ve değerli dostum Emre, eşi ve biricik Mert' i ile; "HOŞ GELDİN' e" geldiler.
Konu başlığından da anlaşılacağı üzere ve ÖZET FOTOĞRAFLARA yer vereceğimden bu, "Hoş Geldin' i" saymıyorum... :lol:
Ertesi gün akşam yemeğinde ağırladılar ve orada da, birbirimizi ne kadar özlediğimizin sebebi olsa gerek, fotoğraf çekmeyi bile unuttuk... :angel:

TATİL VE DIECAST FOTOĞRAFLAR BAŞLIYOR...

Emre' lerde kahvaltıdan sonra, 11 TEMMUZ ANKARA BULUŞMASI için hareket ettik ve saat 12:30' da, değerli kardeşimiz ALHAS' ı Ümitköy GALERIA' nın önünden aldık.
Buluşmadan önce, doooğru BİLKENT' e... :inlove:

Eşinin doğumu vesilesi ile ANKARA' da olan ve buluşma saatlerimizde ADANA' ya yola çıkacak olan sevgili ATEŞ ile BİLKENT' de buluştuk... :coffee:
Bizlere ayırdığı özel vakit ve aslında bizler ANKARA' lı iken misafir olduğu şehirde ısmarladığı kahvelere ve birlikteliğimiz adına tekrar teşekkür ediyorum... :f:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Gelelim ilk önemli güne ve 11 TEMMUZ, ANKARA BULUŞMASINA... :good2:

Bu keyifli geçen saatler ve buluşmaya katılan tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum... :f:

Bu güzel buluşmadan sonra iki araba dolusu hobici olarak sevgili Caner' den, PAZAR GÜNÜ randevusu aldık ve bizi kırmadı sağ olsun... :f:
Elbette ŞIMARIK OYUNCAK' taydık... :handshake:
Gönül isterdi ki; tüm dükkanı al!.. :lol: Ama yine de elim boş dönmedim tabi... :pool:
Forum Moderatörümüz Onur GÜNDÜZ' e sattığım ve asla unutamadığım 190 klasiğini, geri aldım öncelikle... :nod: :lol:

13 TEMMUZ doğum günümdü... Bu yaştan sonra ve bana göre pek de anlam ifade etmeyen pastanın mumlarını, 6 yıl aradan sonra ve tekrar ANKARA' da üflemiş oldum... :pasta1: :party: :pasta1:
Elbette hatırlanmak, hatırlatmak ve hayatı paylaşmak çok güzel... :drinksb:

ANKARA' da olurum da; Emre yalnız bırakır mı hiç?.. :friends:
Daha önce ANTALYA' ya gelirken getirdiği maskot kamyonetin serisine gitmiş, sağ olsun. :kamyon:

Forumda Emre' nin açtığı VİTRİN DÜZENLEMESİ 18.07.2010 :)) başlıklı konuda, söz verdiğim üzere;

Admin yazdı:İkimizde Ankara' dayız ama malesef ve bildiğin üzere erteleyemediğim dışarı işlerinden dolayı bu keyifli işte yanında olamadım... :angel:

Yeni düzen için iyi seyirler dilerim ve beğeni mesajlarını da erken erken kabul ettiğini gördüm ancak nafile!.. :grin: :happy:
Şimdilik ellerine sağlık diyelim ama değişecek bu düzen. :pidu2:
Çünkü, Ankara' dan ayrılmadan önce vitrinine bir düzen de ben yapacağım haberin olsun. :wait: :lol:
Sevgiler... :f:

Son Ankara Pazar' ımı kendisini ziyarete ayırarak, ufaklıkların vitrinine yeni bir düzenleme yaptım...
Umarım beğenirsiniz... :emo:
Bu arada vitrini düzenlememe/bozmama izin veren kardeşime tekrar teşekkürler... :lol:

Hazır model konusu açılmış iken ve yine ANKARA' dan aldığım diğer 1/18' leri de paylaşayım... :kamyon:
Buluşmada boy gösteren yakışıklım ile başlayayım;

ADA OYUNCAK' ta yıllardır uçuk fiyata alıcı bekleyen iki model benim kısmetimmiş... :fU: :bye:
Öncelikle sene 2004' de aldığım WELLY üretimi anten eksikli VW PASSAT' ı Forum Özel Üyemiz Arda PERK' e sattıktan sonra aynı modeli tekrar ve antenli olarak görüp, kapmam bir oldu... :friends: Ardından da RICKO üretimi ALFA, elbette tadından yenmez bir modeldi benim için...

Yine Ankara' dan aldığım diğer iki yakışıklının da keyfine diyecek yok hani... :emo:

Ankara modellerine son olarak, toplamda ulaştığım 3. RC eklendi...

MANGAL KEYİFLERİ BAŞLIYOR...

Bu arada paylaşımın başında da belirttiğim gibi, hatrı sayılır mangal günlerinin ilki de Ankara' daydı...
Önce Emre' leri konuk ettim ve ikinci magalda da çok değerli aile dostumuz, Bora Abi' min yanındaydım;

Bu güzelliklerle ANKARA durağını bitiriyor ve KAYSERİ' ye geçiyoruz... :yol:

Kayseri' de de mangalımızı yaptıktan sonra durağımız HATAY ve elbette aynı keyif devam ediyor; :lol:

HATAY' da keyifli geçen iki günün ardından ADANA' dayım ve yine dünyayı kurtardığımız günlerden biri olan akraba ziyareti ve sohbeti... :beer: :wink1:

Hemen ertesi gün özlediğim insan; Ateş ATEŞOĞLU...
Kendisine satmış olduğum Yatming üretimi Buıck ELECTRA' mı, eşinin doğum yapması vesilesi ile, ANKARA' da bulunduğu bir günde ve yoğun telaşesi içinde Ankara BİLKENT buluşmamızda teslim etmek durumunda kalmıştım... :angel:

Kendisi, konu başında belirttiğim ve Ankara' da olduğu gibi, yine en güzel şekli ile ağırlamak istemesine rağmen; o akşam Mersin' e gideceğimden ötürü 5 çayında buluştuk... Dünyaya yeni gelen bebekleri için tekrar ve tekrar; "Allah, analı-babalı büyütsün..." diyorum...
Değerli eşinin hazırladığı ikramlarla ve birbirimize doyamadığımız sohbetler ile kısıtlı vaktimiz bitti ve Adana' da tekrar buluşmak dileklerimiz ile ayrıldık.

Planım bir hafta ADANA' da kalmaktı ancak, günü birliğe dönüşen bu kısa ve güzel Adana durağından sonra üzülerek Mersin' e geçmek zorunda kaldım...
Mersin' de 15 gün kalmayı planlarken de son bir hafta ADANA' ya geri dönüp Ateş' le tekrar buluşlacağımı da düşünmemiştim...
Bahsettiğim gibi; her şey planlandığı gibi olmuyor... :sun:

Mersin' de, arabamın ikizini ve ertesi gün bu ikizlerin yanına Kayseri' den gelen bir Amerikan güzelliğini gördüm ve sizler için fotoğrafladım... :emo:
Amerikan' ın detayları ilerleyen günlerde gelecek... :cicek:

Bu arada mangal yakmaktan bıktığımdan ama yine de keyfini sürdürmek adına Mersin' de de elektriklisini tercih ettim... :grin:
Antalya' da ikamet eden biri olarak ve ilginç bir şekilde Mersin denizinde serinlemek durumunda kaldım. :grin:

Mersin' de geçen 1 hafta' dan sonra hastalık vesilesi ile ADANA' ya dönme kararı aldık ve sevgili Ateş ile belki bir yıl öteye erteldiğimiz buluşma dileğimizi,
bir hafta sonra yakalamış olduk...
:ok1: Sevgili Ateş yine çok güzel bir şekilde bizleri ağırladı ve Bülent AYDOĞAN ile de canlı bağlantımız gayet keyifli oldu...

Bu arada 8 Nisan 2010' da almış olduğum aracıma, hep aklımda olan ve kurmayı planladığım bir müzik sistemi için ancak fırsat bulabildim...
Hazır Media Market' te uğramış iken, REAL' in içinde bulunan Toyz Shop' a girmiş bulundum... :sun:
Adana Toyz Shop' da denk gelen ve tatilde son olarak aldığım 1/32 Signature ile itfaiye serisini de tamamlamış oldum... :pool:

Ateş ile keyifli geçen sohbetimizin bir konusu da; geçen sene olan tatil paylaşımımdı... :lol:
Paket bir şekilde yolculuğa çıkmam ile ilgili olarak baya bir gülüştük... :lol:
İşte ispatı ve tekrarı Ateş... :grin:

Kızımın da yol boyunca 2 kez uyumasını fırsat bilerek,
sahil yolundan sizler için çektiğim meşhur viraj ve manzara fotoğraflar ile,
40 gün boyunca yaşadıklarımı özet haline getirmiş ve evime ulaşmış bulunuyorum...
Hepinizi çok özlemişim ve tekrar HOŞ BULDUK... :kamyon:

SAMANGÜL' e telefonda bahsettiğim fotoğraflar ve Burak BALIKÇI' nın Ford aşkı yollarda... :lol:
Gazipaşa virajlarına gelmeden, şehitlerimiz adına yer alan fotoğraf da; görülmeye ve yanında olmaya değer... :cicek:

NOT: Konunun hazırlanması 40 gün ve 4 saat sürmüştür...
Replerinizi esirgemeyin... :grin: :+1: :grin:

Selam ve sevgilerle... :cicek:

:sapka:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16736
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: 40 GÜNLÜK TATİL 53 ÖZET FOTOĞRAF İLE SİZLERLE... :))

İletiYazar: Emre E. » 17 Ağu 2010, 21:39

Okumadan REP ve Teşekkür gelir bu paylaşıma. :bravo: :bravo: :bravo:
Okuyunca bir daha...

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 17 Ağu 2010, 22:06

Can Dostum, Kardeşim...
Öncelikle senin, HOŞBULDUK'larına karşılık, HOŞGELDİN demek istiyorum.
Yaz demek mangal keyfi demek, benzin almayacak bile olsan her benzinlikte durmak demek, güzel fotoğraf demek, diğer illerdeki dostları görmek demek.
Kısaca özetlemek gerekirse durum bu. :good2:
Minnoşların elinden Bruder anahtarlıkları az kalsın alamayacaktık. Tekrar mutlu yıllar Dostum. :pasta1: Umarım bir daha ki sene de Ankara'da kutlama yaparız.
Bora abilerdeki mangal keyfine kadar seninleydim. Ankara Buluşması tek kelime ile harikaydı. Bir çok anı bıraktı arkasında. Kayseriye seni uğurlarken -bildiğin gibi- biraz duygulandık ailecek. O akşam oldukça zor ayrıldık birbirimizden... Mert hala Defne sayıklayıp duruyor. :pool: :toivo:
Daha sonraki seyahatlerde telefonla sürekli dipdibeydik zaten. Kayseri, Adana, Hayat Dörtyol, Mersin, tekrar Adana ve sonuç olarak evin Antalya. Ne büyük şanssızlıktır ki, havalar çok sıcaktı ve sen de sıcak havaları en yoğun yaşayan illerdeydin. :sun: :sun: :sun: Gün içinde almış olduğun duşları anlatırken, telefondaki tepkileri dün gibi hatırlıyorum. Aile geniş olunca, gezip görülecek yerler -mecburen- çok oluyor değil mi... :lol:
Yollardaki çekmiş olduğun fotoğrafları :foto: alkışlıyorum. :bravo:
Defnoşu çok özlediğimi yineliyor, bir dahaki görüşeceğimiz günü iple çekiyor, (günler çabuk geçiyor) :lol: :x: Ankara'dan almış olduğun modellerin detaylı fotoğraflarını merakla beklediğimi belirtmek istiyorum.
Ayrıca Signature modelin hikayesini ayrıntılı olarak bir daha denemek isterim.
07 GH 162'ye aksesuarların çok yakıştığı aşikar. Bir dahaki binişimde Ace of Base dinleriz di mi... :nazar:
Koskoca bir yılı 40 güne sığdırarak herkesi, tüm aileni ve dostlarını mutlu etmeye çalıştığın için, kendi adıma sana teşekkür ediyorum Kardeşim.
İyi ki varsın. :f:
HOŞGELDİN

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 17 Ağu 2010, 22:13

Bu yılda süper tatil olmuş bence.(Bol modelli bol mangallı ve biralı )Çekimlere bayıldım.Tatil ihtiyacımı hatırladım.Darısı başıma :smile:

Diecastr Adana Temsilciliği olarak gelecek yıl yine bekleriz. :drinksb: :+1:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 17 Ağu 2010, 22:20

Gökahn abi yine dolu dolu bi tatil geçirmişsin. Hemde bol modelli bi son olmuş. Abi tatilin yarısı sanırım mangal başında geçmiş :lol: Modeller hayırlı olsun abi de şu amerikanı görelim meraklandım valla +1 bu arada
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

Re: 40 GÜNLÜK TATİL / 53 FOTOĞRAF VE ÖZET İLE SİZLERLE... :)

İletiYazar: .alhas. » 17 Ağu 2010, 23:26

Okurken ben yoruldum vay be abi :drinksb: tekrardan evine hoş geldin diyelim :smile: Şansa bak ki senin Hatay'da olduğun sıra ben de İskenderun'daydım keşke denk getirip bir ufak sohbet daha yapabilseymişiz :smile:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...

mesaj için .alhas. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 18 Ağu 2010, 00:06

Gökhan abi öncelikle bu güzel anlatım ve paylaşım için teşekkürler.Paylaşımınla birlikte bizleri de tatil yaptırdın :grin: :lol: Finlandiya'da bulunduğum süre içerisinde yaptığım paylaşımlardaki yorumların aklıma geldi ve gerçekten sizleri oraya götürmüşüm,senin bu paylaşımına bakarak.Buluşmanın güzelliği fotoğraflardan belli oluyor fazlasıyla.Orda olmayı çok isterdim ama zaman ve imkan meselesi.Mangal keyfinize de diyecek söz bulamadım. :syg: Bu arada birazda kızgınım sana abi.Bu kadar güne insan 2 günlük Samsun turuna da eklerdi.Hemde çok güzel olurdu.Umarım seneye buraya gelmeye zamanın olur.Gerçi benim Samsun'da olup olmayacağımda belli değil ama :grin: Abim paylaşım için tekrar tekrar teşekkürler.Yeni modellerin detaylı fotoğraflarını bekliyoruz.Özellikle Alfa 147 gözüme çok hoş göründür. :+1: Rep gelir tabi böyle bir paylaşımdan sonra.
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 18 Ağu 2010, 00:12

Gökhan abi ne diyeyim! Bilemedim gerçekten. Bu yıl dedim herhalde Gökhan abi yazlık seyahatini paylaşmayacak; ama durum tamamen farklıymış ve tümünü birden paylaşman mutlu bir şok etkisi yarattı. Başlığı görünce sevindim resmen ve geçen yıl aklıma geldi. Şükür; yine ağız tadıyla bir yazlık tur olmuş Gökhan abi ve ayaklarına sağlık diyorum. Hoşgeldin...

Amerikan'ın detaylı fotolarını merak edenlerdenim bu arada. Aynı zamanda senin aracının ikiziyle karşılaşman ve yanyana park durumu çok sempatik görünmüş, hoş bir tesadüf. Bu arada, çok sevdiğim Emre abimle de ailece hepberaber mangal keyfi de kim bilir ne güzel olmuştur; o sehbetlerin tadını tahmin edebiliyor ve imreniyorum. Unutmadan, buluşma fotoları da imrendirici seviyelerde... Sizin o minikler de -Allah nazarlardan saklasın- pek bir tatlılar ve ortmınızın imrendiriciliğini kat kat arttırıyorlar Gökhan abi, maaşallah; talihleri güzel olsun inşallah...

Edinilen modeller de pek hoş ve özellikle 190E'ne tekrar kavuşmana çok sevindim; ömürlük zira ve 1/32 itfaiyelere de harika bir parça daha eklenmiş... Gezinin duraklarından brii olan kayseriye 60 Km. kala çektiğin tabelanın çevresi enfes Gökhan abi. Biçilmiş bir tarla! Harika görünüyor; insan orda saatlerce uyur keyifler içerisinde... :zzz: Geçen yılki rotanın bire bir aynısı olmuş sanırım abim ve yorucu ama bir o kadar da çok büyük bir keyif tadında görünen gezmelerinin nicelerini dilerim. Tekrar hoşgeldin... :smile5:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: srht » 18 Ağu 2010, 00:17

Gökhan abi hoşgeldin.Gerçekten çok güzel bir 40 gün geçirmişsin.Yazını okurken ve fotolarına bakarken sanki kendimi de seninle beraber bu yolculuğa çıkmışım gibi hissettim.=) Ayrıca Emre abi'ye;Ateş abi'ye de buradan bir de ben selam vereyim bu vesileyle..
Aldığın modellerin ve 55 Bel Air'in paylaşımını da bir an önce yapman dileğiyle..:D
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Re: 40 GÜNLÜK TATİL / 50 FOTOĞRAF VE ÖZET İLE SİZLERLE... :)

İletiYazar: BuRaK-B » 18 Ağu 2010, 00:46

Çok keyifli bir tatil olduğu her kareden çok net belli oluyor. Her konaklanan ve vakit geçirilen yerde dolu dolu anılar yaşamak büyük önem taşıyor benim için. Gökhan Abi sende bu şekilde doya doya bir tatil süresi geçirmişsin, gerçekten hayran kaldım. Sağsalim Antalya'ya döndüğünüze de ayrıca çok sevindim. Tekrar aramızdasın ve nihayet hoşgeldin. Keyifli ve bol paylaşımlı forumlar abi... :friends:
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 18 Ağu 2010, 01:03

Gökhan Abim artık seni iyice özlemiştik ..
Her gün foruma girdiğimde Gökhan Abi bizi iyi boşladı diye kızıyordum :lol:
Şaka bir yana tekrar Hoşgeldin Abicim :handshake:

Tam acıktığım saatlerde bu mangal fotoğraflarını görmem iyi olmadı ama mangal ihtiyacımı artık karşılamam gerektiğini anladım :pidu2:
Ayrıca yeni modellerinde tekrardan hayırlı olsun Abicim bir kaç tanesini beraber aldık zaten seninde anlattığın gibi :smile:
Seneye İzmire de gelmen ümidimle Abicim,
Daha güzel tatillere inşallah :nazar:

Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 18 Ağu 2010, 01:30

Abi yediğin içtiğin senin olsun ben tek bir şey söyleyeceğim:

El insaf; 40 günlük tatil mi olur ya :quest: :tease1: :delii:

:laughing:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 18 Ağu 2010, 09:45

Abi inanılmaz özlettin kendini ama seni yakından takip eden biri olarak sene içerisinde ki yoğun tempondan sonra bu tatili fazlasıyla hak ettin.
Karelerde ki samimiyet ve paylaşım için yüreğine sağlık diyorum.

Mangal partileri,üyelerle olan buluşmalar,deniz,kum,güneş,iş ve hayatın koşuşturmacasında unuttuğumuz aile ziyaretleri..
Hepsi harika olmuş.

Modellerinde çok şık. :nazar:
Arabaya taktırdığın ses sistemi ile cıstak cıstak gezersin artık Antalya caddelerinde :lol:

Aramıza hoşgeldin tekrar.. :hearth:
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

Sonraki

Diecast Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir