10 AĞUSTOS BULUŞMASI/BİZLERDEN FOTOLAR...

Yetkili: G.HEPARSLAN

10 AĞUSTOS BULUŞMASI/BİZLERDEN FOTOLAR...

İletiYazar: Kenan Şavklı » 12 Ağu 2010, 04:57

Herkese selamlar,

Ne buluşmaymış ki; üçüncü değişik konu açılarak fotoları paylaşılan bir buluşma oldu. Ama genç arkadaşların birbirinden güzel fotolarını paylaşmaları çok iyi olmuş; iyi ki de konuları açıp paylaşımlarını yapmışlar... Ben dün çok yorgun geldim ve Cyg'den, buluşma dönüşü aldığım iki adet 1/43 modeli incelerken vakit geçti ve paylaşamadım. Özür dilerim. Çoğu beklenen fotolardı çünkü... :blush: Ama genel olarak buluşmaya gelemeyen ya da merak edenlerin en çok beklediği fotolar bunlardır diye düşünüyorum, çünkü bizler varız... Güzel ama aşırı sıcak bir günde çok zevkli ve mini denmesi mümkün olmayan kocaman bir buluşma oldu. İşte o günün, çoğu bizleri içeren fotoları...

Genç arkadaşlar, afiyetle yenen yemeklerin hemen arkasşından, masada modelleri çıkartıp paylaştılar bile. Kyosho'nun beyaz külçeleri müthiştiler...
Resim

Resim

BİLAL (BİLOBEK)
Resim

DEVRİM ABİ (REVOLUTİON)
Resim

DENİZ ABİ (MAKOSHARK)
Resim

Soldan sağa; BARLAS, OZAN ve TANKUT ATİLLA...
Resim

İLKE ABİ (CLİO RSI) Kendisi gün boyu, muhtelif konularda; son derece yararlı olan teknik-methodik açıklamalarda bulundu. Keşke daha uzun sohbet edebilseydik; tanıştığıma çok memnun oldum...
Resim

MEHMET (mehmet_20) Uzun süredir msn'de yazışıyor olmamıza rağmen ilk defa birebir görüştük kendisiyle... :smile5:
Resim

BURAK BALIKÇI (BurakB) Kendisi bizi Nazlı'la beraber (Focus) CYG'ye bırakırken zahmet çektiler. Geldikleri için kendisine ve Nazlı'ya çok teşekkürler... :smile5:
Resim

Şimdi de; buluşmaların ana aktivitelerinden biri olan model paylaşımlarının fotoları. Herzamanki meşhur model fotoğraflama seti; deniz kenarındaki yer... Yemek yediğimiz yerden 40-50 adım sonra oradaydık...

Resim

Resim

Burak'ın getirdiği Thunderbird, ve Mustang'leri yaktı ortalığı... Özellikle detayları ile '80's Mustang Convertible harikaydı. En uzun da o incelenedi zaten...
Resim

Resim

Resim

Resim

Bilal ışıkçılık yaparken... :smile5:
Resim

Resim

Benden inciler... :whistle:
Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Bunlar da bizlerin toplu fotoları... :drinksb: :pidu2: :friends:

Resim

Resim

Resim

Resim

Konunun başlarında herkesin tekli fotosunu, alta ismini de ekleyerek tanıttım; ama benim tekli fotom olmadığı için aşağıdan lendimi tanıtayım... :sapka: Elinde bardak, başında kırmızı şapka olanım. :rock2:
Resim

Resim

Gördüğünüz gibimodel çekimi yerine, daha çok gelemeyenlerin meraklandığı anları ve bizleri fotolamaya çalıştım. Paylşımı bizden önce açan arkadaşlara tkrar teşekkür ediyorum; çünkü bana kalsaydı, bekleyenlere çok ayıp olacaktı ki yine de oldu. Konunun başında da dediğim gibi; aynı akşam çok yorgundum ve erken yattım ve ondan önce de daha sonra hepsini toplu paylaşmayı düşündüğüm 1/43'lerimden ikisini dönüşte Cyg'den aldığım için (1/43 AutoArt beyaz 190E ve autoArt siyah E30 M3) onlarla oyalanmıştım... Bugün de bu saate kadar neden paylaşmadığımı sorabilirsiniz ki bugünkü meşguliyetim aşağıdaki fotodaki gibiydi...Kendisi bir gün rotarla geldiği için buluşmaya gelemedi ama detaylı paylaşımını pek yakında yapacağım.

Resim

Buluşmalar, forum üyesi olmanın en güzel yanlarından biri kesinlikle ve en somut göstergesi de aynı zamanda... Aynı zevki faklı yönleriyle yaşayan minyatürcü insanların dilinden yine minyatürcüler anlar ve yaptığımız işin doğru olduğunu, kendi içimizde yinelemek ve modelcilik aşkını tazelemek için bu tip buluşmaların sık olması -az kişili gruplarla dahi olsa- kesinlikle çok keyifli, yararlı ve gerekli diye düşünüyorum. Gelen herkesin ayaklarına sağlık. Nice buluşmalara :cup1:
Resim

Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Re: 10 AĞUSTOS BULUŞMASI/BİZLERDEN FOTOLAR...

İletiYazar: Emre E. » 12 Ağu 2010, 08:03

Çok güzel hareketler bunlar, yüreğinize sağlık dostlar. Her zaman diyoruz ya, model bahane dostluk şahane.
Geçen seneki buluşmaya iyi ki katılmışım ve sizleri 1:1 olarak tanımışım. Deniz abi, Kenan, Burak ve Bilal ile tanışıklığımız var zaten. Hatta Burak'ın Nazlı'sı ile yapmış olduğum ufak şehir içi ziyaretlerinden ben de çok keyif almıştım. Ne de olsa Ford, 6 da taşır, 7 de. :lol:
Bundan önceki ve bu buluşmada da aranızda olmayı -herzamanki gibi- çok istedim. Ufak bir telefon görüşmesi ile Devrim Hocamı aradım ve duygularımı belirttim.
Kenan'cım, çok güzel bir anlatımla bize buluşmayı aktardığın için teşekkür ediyorum. Tanışmadıklarım haricindeki arkadaşları görmek çok iyi oldu.
Umarım bundan sonraki bir pazar buluşmasında aranızda olacağım. Tekrar tekrar teşekkürler. Sevgiyle kalın... :inlove:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 12 Ağu 2010, 09:40

Kenan'cım, fotoğraflar için teşekkür ederim. Bende modelleri merak ettiğim kadar sizleri de çok merak ediyordum.. Yalnız, İstanbul'un mini(!) buluşması bile bizim normal buluşmalarımızdan fazla olmuş.. :lol: Teşekkürler bu güzel paylaşım için..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 12 Ağu 2010, 09:46

Buluşmaya ve fotolara ve modellere :+1:

Teşekkürler.. :good2:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8000
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 12 Ağu 2010, 11:44

Çok güzel bir paylaşım olmuş abim öncelikle ellerine sağlık :syg:

Buluşmaya gelince tek kelime ile enfes bir buluşma olmuş hepinizin emeğine yüreğine sağlık keşke imkan olabilsede bende yanınızda olabilse idim artık bir dahaki buluşmalara diyelim :tey:

Dipnot: :lol: Kenan abim 458 konusundaki yorumumu 1/1 verdim tek kelime "ŞAHANE" :emo:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: srht » 12 Ağu 2010, 13:51

Kenan abi bu paylaşım gayet güzel oldu.Sitenin ağır toplarını görebilmek gerçekten çok güzel.Çok güzel bir buluşma yapmışsınız.İnşallah yakın bir zamanda yinelenir ve bu grup dahil diğer gelemeyen arkadaşlar da hep beraber hoşça vakit geçirebiliriz.
Modellere diyecek laf yok zaten.Birkaç araç hariç safkan alman'ların buluşması gibi olmuş..=)

F458'in ultra detaylı paylaşımını merakla bekliyorum.Modelin birkaç paylaşımını gördüm ama senden görmek daha iyi olacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 12 Ağu 2010, 19:14

Abi harika bir buluşmaydı özellikle bu buluşma bana yaradı ( cyg ) :lol: :grin: arasam bulamam valla....tekrar teşekkürler ve tekrar buluşmak üzere saygılar sevgiler efendim :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: srht » 12 Ağu 2010, 19:57

bilobek yazdı:Abi harika bir buluşmaydı özellikle bu buluşma bana yaradı ( cyg ) :lol: :grin: arasam bulamam valla....tekrar teşekkürler ve tekrar buluşmak üzere saygılar sevgiler efendim :sapka:

Cyg'yi mi bulamazsın? Çok basit;Kadıköy merkezde.. :lol:

Ara sokakta hanın birindeydi ama.. :angel:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: masato » 12 Ağu 2010, 20:09

Güzel insanların buluşmasından çıkan güzel kareler... Nice güzel buluşmalara... Niceleri olur inşallah... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 12 Ağu 2010, 20:29

Eline sağlık Kenan abi,bu çıkan fotoğraflardan sonra makinemi iyice yenilemek istiyorum :lol:

İlk fotoğraf ve bezsiz sokağa çıkmıyorsun lafın gerçekten çok iyiydi :grin:

Gelen herkese teşekkürler :drinksb:

srht yazdı:
bilobek yazdı:Abi harika bir buluşmaydı özellikle bu buluşma bana yaradı ( cyg ) :lol: :grin: arasam bulamam valla....tekrar teşekkürler ve tekrar buluşmak üzere saygılar sevgiler efendim :sapka:

Cyg'yi mi bulamazsın? Çok basit;Kadıköy merkezde.. :lol:

Ara sokakta hanın birindeydi ama.. :angel:

Serhat abi,Bilal abinin bulamamdan kastı o gün aldığı modeldi :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 12 Ağu 2010, 22:31

Kenancım ellerine sağlık, harika kareler bunlar. Nazlı'mdan da selamlar herkese, hepinizi çok sevmiş :smile:
Çok keyifli bir buluşma oldu diyebilirim. Hafta içi olsada ufak bir kaçamakla yanınızda olmam çok rahatlattı beni.
Benim objektifime takılan fotoğrafları ekliyorum:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Bunlarda bonus:

Resim

Resim

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 5:
BaRlas, Kenan Şavklı, MAKOSHARK, Mehmet Babacan, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: masato » 12 Ağu 2010, 23:14

Güzel kareler Burak.... Tunderbird bir ayrı gzel bakıyor... :tey: Ellerine sağlık... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 12 Ağu 2010, 23:26

Valahi süper fotoğraflar daha.Bilal'inkiler bana darbeyi vurdu zaten üzüldüm şimdi bu fotoğrafları görünce gelemediğime. :@
Bu arada Kenan abi kızma ama biraz kilo almışsın hani :grin:
Ayrıca 458 Italia süper ya çoğu kişi beğenmesede ben F430dan daha çok sevdim bu kasayı.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan