Samsun Buluşma-4 Ağustos 2010

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Samsun Buluşma-4 Ağustos 2010

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:52

yabaroz yazdı:Diecast komiks çok iyi olmuş :lol: Gökhan abinin kulakları çınlasın :grin:

Eline sağlık Oğuzhan abi,fotoğraflar çok güzel olmuş.Bu arada Mercedes E320 ile BMW E34'ün bu kadar uyumlu olacağını hiç tahmin etmemiştim :shocked3:

Ozan teşekkürler.Gökhan abi mizansen konusunda öncümüz ve fikir babamız.O'nu geçemeyiz tabiki ama kendimce bişeyler yapmaya çalıştım.E320 ve 535i çok mükemmel bir uyumluluk gösterdi ama öncelikle E320 benim değil (Kerem abiye ulaşır inşallah mesajım) :grin: sonrasında E320'nin siyah rengi olsa sen o zaman gör uyumu diyorum :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:55

keremgurel yazdı:Öncelikle bu buluşmayı ayarlayan Oğuzhan ve Serdar kardeşlerime teşekkür ederim.
Bilgisayarsız ve internetsiz bir hayatın dayanılmaz ağırlığında soluklanmaya çalışan ben, bir de arabamın serviste mahrum tutulmasıyla servis görevlileriyle cebelleşir oldum ki baba,eş olmanın getirdiği sorumluluklarla boğuşmalarıma hiç değinmiyorum bile.
Yukarıdaki Parçanın ana fikri şu ki bu yazı da yine istediğim kıvamda yaşayamadım. :smile: Bu nedenle her iki mesajdan birinde nükteli ve yakınma dolu sözlerine rastaldığım Kenan beyden özellikle özür diliyorum.
:angel:
Buluşma bu koşturmaca içinde nefes alma zorluğu çeken benim için çok çok iyi oldu.Modelci duygularım tekrar yorgun kalbimde hayat buldu :lol: , ruhum modelciliğin şulesi ile aydınlandı ve bu dünyada vakt-i zamanında edindiğim ruh dinlendirici uğraşlara da malik olduğumu hatırlayıverdim.
Vitrine koyup öylece kendi başlarına bıraktığım, populasyonlarını artırmak için herhangi bir bütçe ayırmayıp çaba da harcamadığım modellerim E320'yi temsilci olarak gönderdikleri toplantı sonrasında eve döndüğümde artık daha fazla ilgi beklediklerini haykırdılar suratıma adeta.

Nice toplantılarda görüşmek üzere.

Tüm çabası ve fotoğraflar için Oğuzhan kardeşime tekrardan teşekkürler.

Kerem abi buluşma konusunda katıldığın için ben teşekkür ederim.Sıkıntılarından en yakın zamanda kurtulursun umarım.Modeller de haksız sayılmaz abi.Ben en az 2 model bekliyordum ama uzak yoldan ve araçsız geldiğin için bu seferlik affedildin :grin: Bir dahaki sefere yoklama alıcaz artık :wait: :grin: Buluşmaları en geç 2 ayda bir yapmalıyız bence.Kışında olsa güzel kareler yakalayacağımıza inanıyorum ve en azından birbirimizi görmüş oluruz. :foto: :drinksb: Nice buluşmalarda görüşmek üzere abi.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:56

BuRaK-B yazdı:Gerçekten harika bir buluşma olmuş :tey:
Bu fotoğrafları gördükten sonra hafta içi yapılacak olan İstanbul buluşmasına sabırsızlandım :dance2:

Teşekkürler Burak abi.İstanbul buluşmasının fotoğraflarını da büyük merakla beklemedeyim. :drinksb: :foto:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:57

sui_cast yazdı:Neşeniz ve Muhabbettiniz daim olsun..
Teşekkürler hepinize...

Teşekkürler Bahadır abi.Bir sonraki buluşmaya seni ve tüm Ankara ekibini bekliyoruz :grin:
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 19:00

Admin yazdı:Oğuzhan' cığım, yüreğinize sağlık. Buluşmaya katılan arkadaşlara da tek tek teşekkürlerimi iletiyorum. :bye:
Bu arada DIECASTR COMICS çalışman harika olmuş. :lol:
Şu an tesadüfen bulduğum bir sinyal sayesinde internete bağlandım. Bu yüzden kısa geçiyorum.
Tatil dönüşü, değerlendirmelerim ve açacağımız YENİ BAŞLIK olan DIECASTR COMICS için güzel bir çalışma olduğunu yinelemek isterim.
Buluşmaya katılan / katılamayan, ayrıca bu güzel buluşmanıza, mesajları ile desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimle...
Sağlıcakla kalın. :f: :sun: :f:

Gökhan abi teşekkürler.Her ne kadar seninkiler kadar güzel olmasada DIECASTR COMICS çalışmamı beğenmiş olmana sevindim.Açılacak olan yeni başlık için çok mutlu oldum ve eminim bir çok üyemizi bu konuda çalışma yapmaya yöneltecektir. :hearth: :f:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: sui_cast » 06 Ağu 2010, 22:23

oguzhandincel yazdı:
sui_cast yazdı:Neşeniz ve Muhabbettiniz daim olsun..
Teşekkürler hepinize...

Teşekkürler Bahadır abi.Bir sonraki buluşmaya seni ve tüm Ankara ekibini bekliyoruz :grin:

İnşallah! Neden olmasın? :wink1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 06 Ağu 2010, 23:20

Normalde bir sitede fazla duramam ama işin içine buluşma paylaşımlar girdikçe insan manevi olarak mutlu oluyor farklı farklı şehirlerden yeni güzel insanları tanımak bulunduğum şehirde die cast konusunda zor denk gelirim derken 2 güzel insanlada tanıştım inşallah kişi sayısı daha çok artar. :) Herkese teşekkür ediyorum. ;)
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 07 Ağu 2010, 22:37

Ali SAMANGÜL yazdı:Oguzhan;kerem, serdar;
Hepinizin yüreğine sağlık.Güzel bir buluşma olmuş.Oguzhan mizahen paylaşımın içinde teşekürler.İnşallah seneye bir İstanbul ve samsun ziyereti gerçekleşecek ciddi bir aksilik çıkmaz ise.İstanbul'da ve Samsun da güzell bir buluşma ayarlarız seneye inşallah.Hepinizin kocaman yüreklerine sağlık arkadaşlar.Paylaşım için teşekürler.

Ali abi teşekkürler.Seni de çok bekledik ve katılmanı gönülden arzu ettik ama imkan ve zaman meselesi tabiki.İnşallah ilerleyen zamanlarda bir buluşmada görüşürüz. :hearth: :f:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 07 Ağu 2010, 22:41

Serdar Gökhan yazdı:Normalde bir sitede fazla duramam ama işin içine buluşma paylaşımlar girdikçe insan manevi olarak mutlu oluyor farklı farklı şehirlerden yeni güzel insanları tanımak bulunduğum şehirde die cast konusunda zor denk gelirim derken 2 güzel insanlada tanıştım inşallah kişi sayısı daha çok artar. :) Herkese teşekkür ediyorum. ;)

Serdar abi genel olarak en çok takip ettiğim forum Diecastr ve forumda geçirdiğim her dakika bir zevk benim için.Kerem abiyle bu seneye kadar yüz-yüze tanışamamıştık ama sürekli iletişimdeydik.Kerem abi ve seninle bir buluşmada görüştüğüm için çok mutlu oldum bende.Umarım daha fazla koleksiyoncu bulabiliriz Samsun'dan ve daha güzel buluşmalar yapabiliriz. :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Cankaraca » 07 Ağu 2010, 23:16

Güzel bir bulusma olmus , Yüreginize Saglık :nazar:
Resim

mesaj için Cankaraca arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Cankaraca
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 166
Cankaraca rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 08 Ağu 2010, 21:03

Cankaraca yazdı:Güzel bir bulusma olmus , Yüreginize Saglık :nazar:

Teşekkürler Can.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Önceki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir