Samsun Buluşma-4 Ağustos 2010

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Samsun Buluşma-4 Ağustos 2010

İletiYazar: Emre Özdemir » 05 Ağu 2010, 14:09

Çok güzel bir buluşma olmuş. Herkesi tebrik ederim. Oğuzhan Abi şu X5'e hayranım ya. :hearth: :hearth: :hearth: Rengi harika. :pray1: :pray1: :pray1:
Resim

A.EMRE ÖZDEMİR DİECAST COLLECTİON: http://www.e-modelcars.tr.gg

mesaj için Emre Özdemir arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Emre Özdemir
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Abdussamed Emre
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 37
Rep Puani: 1130
Emre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 05 Ağu 2010, 14:40

Diecast komiks çok iyi olmuş :lol: Gökhan abinin kulakları çınlasın :grin:

Eline sağlık Oğuzhan abi,fotoğraflar çok güzel olmuş.Bu arada Mercedes E320 ile BMW E34'ün bu kadar uyumlu olacağını hiç tahmin etmemiştim :shocked3:
Resim

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 05 Ağu 2010, 20:30

Öncelikle bu buluşmayı ayarlayan Oğuzhan ve Serdar kardeşlerime teşekkür ederim.
Bilgisayarsız ve internetsiz bir hayatın dayanılmaz ağırlığında soluklanmaya çalışan ben, bir de arabamın serviste mahrum tutulmasıyla servis görevlileriyle cebelleşir oldum ki baba,eş olmanın getirdiği sorumluluklarla boğuşmalarıma hiç değinmiyorum bile.
Yukarıdaki Parçanın ana fikri şu ki bu yazı da yine istediğim kıvamda yaşayamadım. :smile: Bu nedenle her iki mesajdan birinde nükteli ve yakınma dolu sözlerine rastaldığım Kenan beyden özellikle özür diliyorum.
:angel:
Buluşma bu koşturmaca içinde nefes alma zorluğu çeken benim için çok çok iyi oldu.Modelci duygularım tekrar yorgun kalbimde hayat buldu :lol: , ruhum modelciliğin şulesi ile aydınlandı ve bu dünyada vakt-i zamanında edindiğim ruh dinlendirici uğraşlara da malik olduğumu hatırlayıverdim.
Vitrine koyup öylece kendi başlarına bıraktığım, populasyonlarını artırmak için herhangi bir bütçe ayırmayıp çaba da harcamadığım modellerim E320'yi temsilci olarak gönderdikleri toplantı sonrasında eve döndüğümde artık daha fazla ilgi beklediklerini haykırdılar suratıma adeta.

Nice toplantılarda görüşmek üzere.

Tüm çabası ve fotoğraflar için Oğuzhan kardeşime tekrardan teşekkürler.
Resim

mesaj için keremgurel arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 05 Ağu 2010, 20:59

Gerçekten harika bir buluşma olmuş :tey:
Bu fotoğrafları gördükten sonra hafta içi yapılacak olan İstanbul buluşmasına sabırsızlandım :dance2:
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 06 Ağu 2010, 09:24

Neşeniz ve Muhabbettiniz daim olsun..
Teşekkürler hepinize...
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:21

Serdar Gökhan yazdı:oğuzhan :D aynı resimden 2 tane var benim sil birini :D bu arada ayağın harbi uğurlu geldi :D z3 sahibi oldum birtane :D takasa girerek :D değdi aldığıma ama ben Porcshe toplucam :D gene söylüyorum :D

Evet abi yanlışıkla 2 tane koymuşum.Kaldırıyorum hemen :grin: Z3 çok iyi oldu bence.Biraz detaylandırmayla harika olur. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 06 Ağu 2010, 18:36

Oğuzhan' cığım, yüreğinize sağlık. Buluşmaya katılan arkadaşlara da tek tek teşekkürlerimi iletiyorum. :bye:
Bu arada DIECASTR COMICS çalışman harika olmuş. :lol:
Şu an tesadüfen bulduğum bir sinyal sayesinde internete bağlandım. Bu yüzden kısa geçiyorum.
Tatil dönüşü, değerlendirmelerim ve açacağımız YENİ BAŞLIK olan DIECASTR COMICS için güzel bir çalışma olduğunu yinelemek isterim.
Buluşmaya katılan / katılamayan, ayrıca bu güzel buluşmanıza, mesajları ile desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimle...
Sağlıcakla kalın. :f: :sun: :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 489
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1155
Rep Puani: 16706
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:41

gearbox yazdı:Selamlar... Aslında akşama doğru saat 17:00'dan sonra işteyken de baktım sık sık ama buluşmayla alakalı bir gelşme göremedim. Sonrasında da paylaşıma hazırlamak üzere -evde- bazı yeni model fotolar çektim ve yeni tamamlandı... :devil: :whistle:

Buluşmanın mekanı pek bir hoş geldi özelikle parkın o oturağını ilk başta terkedilmiş bir dozer paleti sandım. :smile7: Şaka değil, gerçekten öyle... :shocked2: Sohbet-muhabbet harika bir buluşma geçmişe benziyor. Özellikle Kerem bey efenm ile yakından tanışık olduğumuz için mizahi açıdan da hoş dakikalar geçmiştir diye tahmin ediyorum; ki o çöp kutusu üzerinde, içeri uçmayı bekleyen sağı-solu açık X5 de bunun göstergelerinden biri... :lol: Foto anlamında da çok zengin bir buluşma olmuş; modellerin fotoları harikalar. Hepsi ve mizansen için ellerinize ayaklarınıza sağlık Oğuzhan. Gönül isterdi ki, aynı üçlü, 10 Ağustos Salı günü, İstanbul Buluşması'na da gelebilsin. Bir gün umarım o da olur; olmasa bile benim bir Ankara, Samsun Turnem bir ara olacak gibi. :whistle: Kısmet, kısmet ve kısmet diyelim... Çok teşekkürler hepinize. :+1:

Kenan abi yorumun için teşekkürler.Buluşma muhabbeti ve fotoğrafları bol oldu.Abi keşke Salı günü gelebilsek ve sizlerle buluşabilsek.Seni de bekliyoruz buralara. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:43

Emre ERBASAR yazdı:Oğuzhan, Kerem ve Serdar... Hepinizin yüreğine sağlık. :hearth:
Çok hoş bir buluşmadan bu kadar hoş fotoğraların çıkması harika olmuş. Umarım bir gün 1:1 tanışma imkanımız da olur.
Paylaşım için teşekkür ve REP geliyor hemen.
:good2: :+1: :friends:

Emre abi teşekkürler.Tek makineyle sayıca bol fotoğraf çektik ve eğer albüme baktıysanız Photobucket ten 180 e yakın fotoğraf var :grin: Kerem abi ve Serdar abi'de de makine olsa sanırım 500 civarı fotoğraf olurdu :fU: Abi en kısa zamanda 1:1 tanışmak dileğiyle.Ankara'ya gelirsem ilk iş sizlere ulaşıcam.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:46

masato yazdı:Çok güzel ve keyifli bir bluşma olmuş... Mizsenler süper... Sabah sabah çok iyi geldi... Her buluşmada vazgeçilmezimiz olan meraklı gözler ve merakını gizleyemeyen kişiler her zaman olduğu gibi gene renk katmış buluşmaya... Nice buluşmalar olur devamında inşallah... :tey:

Alper abi teşekkürler.Tebessüm verebildiysek yüzüne ne mutlu bize. :hearth: Abi meraklı gözler çok fazla sıkıntı yaratmadı ve bu duruma çok sevindim ben kendi açımdan.Hafta içi yapmayı bu yüzden istemiştim buluşmayı özellikle ve iyi bir kararda vermişiz diye düşünüyorum.Sadece fotoğraflarda 2 kişi gelip baktı yakından.Diğer kişiler meraklı meraklı baktı ama yanımıza gelmediler. :yab:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:46

ArdaPerk yazdı:Gerçekten çok güzel bir buluşma olmuş yüreğinize sağlık :nazar:

Teşekkürler yorumun için Arda. :hearth:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:48

Serdar Gökhan yazdı:Herkese teşekkür ederim bu arada sitedeki herkese Oğuzhannnn'a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kerem Abiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!! DÜN SAATLERCE UĞRAŞTIĞIMIZ BENİM 1.18 HUMMER İN ALT TABAKASINI ÇIKARMAYI BAŞARDIM :yuppi: :yuppi: bundan sonraki fotorafları rahatlıkla çekebiliriz dağ ova demeden :tey: :tey: :fU: :fU:

Sonunda başardın demek abi :grin: Çok sevindim.Bir dahaki sefer Hummer'la daha güzel kareler çekeriz artık.Bu arada Sarışınım yola çıktı haberin olsun :grin: :dance7:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 06 Ağu 2010, 18:49

Emre Özdemir yazdı:Çok güzel bir buluşma olmuş. Herkesi tebrik ederim. Oğuzhan Abi şu X5'e hayranım ya. :hearth: :hearth: :hearth: Rengi harika. :pray1: :pray1: :pray1:

Teşekkürler Emre.X5'e ve rengine bende hayranım.Kerem abide aynı şekilde emin olabilirsin :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

ÖncekiSonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir