Samsun Buluşma-4 Ağustos 2010

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Samsun Buluşma-4 Ağustos 2010

İletiYazar: Kenan Şavklı » 03 Ağu 2010, 20:26

Ben de merakla bekliyorum Oğuzhan! Bizim tam bir hafta sonra oalcak olan buluşmamıza da daha da bir isteklendirecek bu buluşma! Gelecek olanların onayı vermesi de iyi olmuş; hadi bakalım... :yuppi:

Benden; adada rakı-balık için söz alan ve ona rağmen bu yaz da beni eken, pek muhterem Kerem beye de selamlarımı aynen bu şekilde ilet Oğuzhan... Tabi şaka bir yana, O'nun da ilgilenmesi gereken bir ailesi var ve Allah bağışlayasıca miniği var; böyle buralardan taş atmak kolay tabi... :punish: (bana bu) :lol: Bunu da aynen bu şekilde zahmet olmazsa ilet Oğuzhan. :smile7: Sevgiler...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 03 Ağu 2010, 21:47

Kenan abi öncelikle yorumun için teşekkürler.Kerem abiye ileticem yazdıklarını :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 03 Ağu 2010, 23:47

yarın ola hayır ola :yol:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 148
Rep Puani: 3885
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 04 Ağu 2010, 23:17

Herkese tekrar merhabalar.Buluşmayı bugün gerçekleştirdik.Serdar abiyle ben daha önceden buluşup,zaman geçirdik beraber.Kerem abiyi beklerken model satan bi yer bulduk ve Serdar abinin bir modelini Bbrago Bmw Z3 le değiştirdik. :grin: Güzel bir gün ve buluşma oldu benim için.Toplam 6 modelimiz vardı.İlginç şeyler de oldu.Serdar abinin Hummer'ının kaput tutacağını Kerem abi buldu,tam bu olduktan sonra Kerem abinin E320'nin kaput tutacağını da ben buldum. :yuppi:

Fotoğraflar sadece benim kameramdan.Sayısı biraz fazla.Yorumlarınızı bekliyoruz.Mizahsenler bana ait :grin:

Soldan sağa,Ben,Kerem abi,Serdar abi.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

Fotoğrafların hepsine linkten bakabilirsiniz.

http://s509.photobucket.com/albums/s340 ... un%20Meet/
En son oguzhandincel tarafından, 04 Ağu 2010, 23:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için oguzhandincel teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, Emre E., sui_cast
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: S.CANKILIC » 04 Ağu 2010, 23:21

Güzel bir buluşma olmuş Oğuzhan ama ilk fotoğrafı koymasanda olurmuş :D :D

S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 04 Ağu 2010, 23:24

Mizansen...

O kadar bağırırsak olacağı budur :yab:

Asıl bomba da burda :)
En son oguzhandincel tarafından, 06 Ağu 2010, 18:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için oguzhandincel teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 04 Ağu 2010, 23:25

DASTOK yazdı:Güzel bir buluşma olmuş Oğuzhan ama ilk fotoğrafı koymasanda olurmuş :D :D

Teşekkürler Serhan abi.Güneş çok geldi gözümüze,ancak o kadar çıktı fotoğrafta :grin:
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 04 Ağu 2010, 23:51

oğuzhan :D aynı resimden 2 tane var benim sil birini :D bu arada ayağın harbi uğurlu geldi :D z3 sahibi oldum birtane :D takasa girerek :D değdi aldığıma ama ben Porcshe toplucam :D gene söylüyorum :D

mesaj için Serdar Gökhan teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 05 Ağu 2010, 03:29

Selamlar... Aslında akşama doğru saat 17:00'dan sonra işteyken de baktım sık sık ama buluşmayla alakalı bir gelşme göremedim. Sonrasında da paylaşıma hazırlamak üzere -evde- bazı yeni model fotolar çektim ve yeni tamamlandı... :devil: :whistle:

Buluşmanın mekanı pek bir hoş geldi özelikle parkın o oturağını ilk başta terkedilmiş bir dozer paleti sandım. :smile7: Şaka değil, gerçekten öyle... :shocked2: Sohbet-muhabbet harika bir buluşma geçmişe benziyor. Özellikle Kerem bey efenm ile yakından tanışık olduğumuz için mizahi açıdan da hoş dakikalar geçmiştir diye tahmin ediyorum; ki o çöp kutusu üzerinde, içeri uçmayı bekleyen sağı-solu açık X5 de bunun göstergelerinden biri... :lol: Foto anlamında da çok zengin bir buluşma olmuş; modellerin fotoları harikalar. Hepsi ve mizansen için ellerinize ayaklarınıza sağlık Oğuzhan. Gönül isterdi ki, aynı üçlü, 10 Ağustos Salı günü, İstanbul Buluşması'na da gelebilsin. Bir gün umarım o da olur; olmasa bile benim bir Ankara, Samsun Turnem bir ara olacak gibi. :whistle: Kısmet, kısmet ve kısmet diyelim... Çok teşekkürler hepinize. :+1:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 05 Ağu 2010, 07:52

Oğuzhan, Kerem ve Serdar... Hepinizin yüreğine sağlık. :hearth:
Çok hoş bir buluşmadan bu kadar hoş fotoğraların çıkması harika olmuş. Umarım bir gün 1:1 tanışma imkanımız da olur.
Paylaşım için teşekkür ve REP geliyor hemen.
:good2: :+1: :friends:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 05 Ağu 2010, 11:30

Çok güzel ve keyifli bir bluşma olmuş... Mizsenler süper... Sabah sabah çok iyi geldi... Her buluşmada vazgeçilmezimiz olan meraklı gözler ve merakını gizleyemeyen kişiler her zaman olduğu gibi gene renk katmış buluşmaya... Nice buluşmalar olur devamında inşallah... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 05 Ağu 2010, 11:43

Gerçekten çok güzel bir buluşma olmuş yüreğinize sağlık :nazar:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 05 Ağu 2010, 12:32

Herkese teşekkür ederim bu arada sitedeki herkese Oğuzhannnn'a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kerem Abiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!! DÜN SAATLERCE UĞRAŞTIĞIMIZ BENİM 1.18 HUMMER İN ALT TABAKASINI ÇIKARMAYI BAŞARDIM :yuppi: :yuppi: bundan sonraki fotorafları rahatlıkla çekebiliriz dağ ova demeden :tey: :tey: :fU: :fU:

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir