Samsun Buluşma-4 Ağustos 2010

Yetkili: G.HEPARSLAN

Samsun Buluşma-4 Ağustos 2010

İletiYazar: oguzhandincel » 27 Tem 2010, 10:38

Arkadaşlar herkeze merhabalar.Uzun süredir bahsettiğim Samsun buluşmasını yapmak için harekete geçme zamanı gelmiştir artık :grin: Uzun zamandır bekliyoruz buluşmayı yapmak için ve daha fazla beklemeye gerek yok artık bence.Diğer illerimizden yapılan buluşmaları kıskanmaktan bıktık Samsun ekibi olarak :yab:

Tarih olarak şuan kesin bir şey yok.Katılabilecek üyelerimizin durumuna göre ayarlamaya çalışacağız.Ancak benim bir isteğim var.Buluşmayı hafta içi yapmamız gerekiyor.Turizm sektöründe çalıştığım için izin günlerimiz hafta içi oluyor genelde.Bu sebepten buluşmanın hafta içi olması ricamdır.Birde hafta sonları Samsun'da her yer çok kalabalık oluyor ve ben o kalabalık içinde rahatça fotoğraf çekebileceğimizi düşünmüyorum.En azından soru sorunlar olacaktır ve bir çok kişi de oyuncak deyip geçecektir. :devil: Hafta içi olursa hem rahat rahat çekim yaparız hemde benim için uygun olmuş olur.Bu arada şehir dışından gelebilecek olan üyelerimiz var ise onları da kesinlikle bekliyoruz.Konaklama konusunda yardımcı olabilirim :grin: Ev olarak ta uygun,çalıştığım otelde de uygun fiyata ayarlarım :lol:
Mekan olarak da gelebilecek üyelerin fikirlerine göre hareket etmek isterim.Samsun'da ikamet eden ben dahil 3 üyemiz var bildiğim kadarıyla.Kerem abi(Kerem Gürel),Serdar abi(Serdar Gökhan).Ve belki bir arkadaşıda daha dahil etme imkanım olabilir.Tarih ve mekan belli olduktan sonra kesin olarak kimlerin gelebileceğini yazarım.Kerem abiyle telefon görüşmesiyle fikirlerini alıcam.Kendisi şuan internete giremiyor.Serdar abiyle de iletişim halindeyiz ve eminim kendi de buraya yazacaktır.3 üyemiz dışında forum üyelerimizden katılabilcek olanlar çok güzel sürpriz yapmış olurlar bize.Özellikle Ali abi(Ali Samangül) ve Halit abiyi bekliyoruz.
Tarih olarak ben gelecek hafta Çarşamba günü yani 4 Ağustos 2010 diyebilirim.Şuan izin günüm belli değil gelecek hafta için ama eğer Çarşamba gününde hemfikir olursak iznimi ayarlatırım.Veya bir sonraki hafta yine Çarşamba günü yani 11 Ağustos 2010 olabilir.Katılabileceklerin fikirleri önemli bu konuda.Gelen fikirlere göre Kerem abiden görüşlerini alıcam telefonla.Onun fikirlerini de yazarım burdan.Herkese iyi forumlar.
En son oguzhandincel tarafından, 01 Ağu 2010, 02:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için oguzhandincel teşekkür aldı- 3:
Emre E., G.HEPARSLAN, Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

Re: Samsun Buluşma

İletiYazar: Serdar Gökhan » 27 Tem 2010, 13:20

oğuzhan bu yakın zamanda seninle bi ön buluşma yaparız detayları yüzyüze konuşuruz. ;)
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 92
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 146
Rep Puani: 3850
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 27 Tem 2010, 17:47

Serdar Gökhan yazdı:oğuzhan bu yakın zamanda seninle bi ön buluşma yaparız detayları yüzyüze konuşuruz. ;)

Tabi abi.Daha iyi olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 27 Tem 2010, 21:00

Karadeniz'de sıkı bir ekip var bu malum zaten ve bugüne kadar bir buluşmanın olmaması asıl şaşırtan! Özellikle beni bu yaz da eken sevgili Kerem Gürel'i bir buluşma ortamında -fotolardan da olsa- görelim de, güzmüz açık gitmesin ve uamrım Ali Samangül abimiz de gelir de harika bir buluşma olur. Biz de İstanbul-hafta içi ekibi oalrak bir buluşma düşünüyoruz. Detayları açacağım konuda herkes görebilir ve herkes davetlidir... Umarım organizasyonunuzda muvaffak olursunuz; merakla bekliyoruz...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 27 Tem 2010, 23:11

gearbox yazdı:Karadeniz'de sıkı bir ekip var bu malum zaten ve bugüne kadar bir buluşmanın olmaması asıl şaşırtan! Özellikle beni bu yaz da eken sevgili Kerem Gürel'i bir buluşma ortamında -fotolardan da olsa- görelim de, güzmüz açık gitmesin ve uamrım Ali Samangül abimiz de gelir de harika bir buluşma olur. Biz de İstanbul-hafta içi ekibi oalrak bir buluşma düşünüyoruz. Detayları açacağım konuda herkes görebilir ve herkes davetlidir... Umarım organizasyonunuzda muvaffak olursunuz; merakla bekliyoruz...

Kenan abi teşekkürler yorumun için.Karadeniz'den Samsun ekibi olarak gerçekten buluşmaları çok ihmal ettiğimizi düşünüyorum.Özellikle Kerem abi ve ben önceki sene aynı şehirde olmamıza rağmen Msn görüşmeleri dışında görüşmedik.Bu senede malum ben yurtdışındaydım.Döndüğümden beri Kerem abiyle görüşmelerimizde sürekli buluşmadan söz ediyoruz ama nedense bir türlü şu gün yapalım diyemiyorduk.Aslında geçtiğimiz Pazar günü bir sürpriz buluşma yapmayı istedim,ancak Kerem abi şehir dışında.Bu yüzden tarihi ertedik ama buluşmayı yapıcaz en yakın zamanda.Gelebilecek olan herkesi bekliyoruz.Katılımı olabildiğince fazla tutmamız ortamı daha da iyi yapacaktır kanaatindeyim.Ama en azından 3 kişiyiz ve güzel bir buluşma olacağından eminim.İyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 28 Tem 2010, 22:09

Ali SAMANGÜL yazdı:Başlıgı görünce işin açıkçası içim cız etmedi deil Oguzhan;
İşin açıkçası bende bir karadeniz buluşmasında bütün karadeniz ve diğer üyelerimizin oldugu bi buluşma platformu isterdim en büük temennilerimden biridir.Gelelim buluşmaya Samsunda yaşayan değerli 3 üyemiz var gerçekten gönül isterdiki bu buluşmaya yer almak ve tanışıp bu ailenin güzel fertlerini görmek.Malum Oguzhan sen turizm sektorundesin bende pazarlama sektöründeyim.İçecek gin tüketildiği bu aylarda imkanı yok izin alıpda gelmek helede hafta içi ise mümkünatı yok.Amainan bana kardeşim bir gün buluşmaya ve İstanbul'dada yer alacagım Şimdiden size bol muhabbetler iyi buluşmalar diliyorum arkadaşlar. :bye:

Ali abi yorumun için teşekkürler öncelikle.Seninde aramızda olmanı çok isterim.Pazarlama sektöründesin aslında buralara bi gezinti yapabilsen ve bu arada da buluşmaya katılabilsen çok güzel olurdu :grin: :grin: Her zaman bekleriz abi.Buluşma tarihinde olmasa bile haber vermen yeterli.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Re: Samsun Buluşma-4 Ağustos 2010

İletiYazar: oguzhandincel » 01 Ağu 2010, 02:14

Herkese tekrar merhabalar.Serdar abi ve Kerem abiyle bugün yaptığım görüşmeler sonrasında 4 Ağustos 2010 Çarşamba günü için tarih aldım.Kerem abi % 70-80 ihtimalle katılacağını söyledi.Serdar abi içinde uygun bir gün.Benim içinde aynı şekilde.Üyelerimizden katılabilecek olanlar olursa çok memnun oluruz.Katılabilecek olan herkesi bekliyoruz.

Yer olarak herhangi bir mekan konuşmadık ama muhtemelen Meydan'da buluşup,başka yerlere geçeriz.Böyle olması da daha iyi olur bence.Rahat çekim yapabileceğimiz yerler nereler tam bilmiyorum ama Kerem abi ve Serdar abi bu konuda daha iyi yardımcı olurlar eminim.

Gelebilecek olanlar için cep numaramı yazıyorum

0541 931 09 60
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 01 Ağu 2010, 04:15

oguzhandincel yazdı:Kerem abi % 70-80 ihtimalle katılacağını söyledi.

:pray1: :whistle: Kıyamet alametlerinden bir kaçı: Gezegenler paralel dizilecek, mevsimler birbirine girecek, Kerem Gürel buluşmaya katılacak"... :smile7: :laughing:

Şaka bir yana buluşma güzel geçeceğe benzer; iyi eğlenceler dilerim ve umarım herkes gelebilir. Sabırsızlıkla fotoları bekliyorum şimdiden... :smile5:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 01 Ağu 2010, 04:44

gearbox yazdı:
oguzhandincel yazdı:Kerem abi % 70-80 ihtimalle katılacağını söyledi.

:pray1: :whistle: Kıyamet alametlerinden bir kaçı: Gezegenler paralel dizilecek, mevsimler birbirine girecek, Kerem Gürel buluşmaya katılacak"... :smile7: :laughing:

Şaka bir yana buluşma güzel geçeceğe benzer; iyi eğlenceler dilerim ve umarım herkes gelebilir. Sabırsızlıkla fotoları bekliyorum şimdiden... :smile5:

Kenan abi senin kıyamet alametleri gerçekleşirse işimiz zor :grin: Yorumun için teşekkür ederim.Fotoğraflar buluşma günü eklenecek emin olabilirsin.
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 01 Ağu 2010, 11:18

ogün için tüm arklarımı satıyorum :devil: :fU: de bir sorun var benim hummer in tabanı çıkmıyor onu sökmek için bi el atarsanız sevinirim yoksa istediğim gibi fotolarını çekemicem :cry1:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 92
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 146
Rep Puani: 3850
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: masato » 01 Ağu 2010, 12:18

Merak ile bekliyorum gelişmeleri ...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 01 Ağu 2010, 20:29

Serdar Gökhan yazdı:ogün için tüm arklarımı satıyorum :devil: :fU: de bir sorun var benim hummer in tabanı çıkmıyor onu sökmek için bi el atarsanız sevinirim yoksa istediğim gibi fotolarını çekemicem :cry1:

Serdar abi sen Hummer ı ve bir adet tornavidayı al gel,hallederiz :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 03 Ağu 2010, 20:19

Evet buluşmayı yarın yapıyoruz.Kerem abi ve Serdar abiden bugün onayı aldım :grin:

Yarın yani 4 Ağustos 2010 saat 17:00'da Samsun-Cumhuriyet Meydanı'nda buluşuyoruz.Katılabilecek olanları elbette bekliyoruz :good2:

Fotoğrafları ekleyeceğiz ve o güzel yorumlarınızı da isteyeceğiz.İyi forumlar herkese.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir