Minichamps 1/43 Volvo S60-R

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Minichamps 1/43 Volvo S60-R

İletiYazar: .alhas. » 31 Tem 2010, 17:57

Herkese selamlar. Bu modelimi de bugün aldım ve sizlerle paylaşmak istedim ;
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Topluca Volvo'larım;

Saygılar... :bye: :drinksb:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...

mesaj için .alhas. teşekkür aldı- 3:
laorden, sui_cast, tuningbg
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

Re: Minichamps 1/43 Volvo S60-R

İletiYazar: Emre E. » 31 Tem 2010, 18:14

İşte tam bir Volvocu. Alhas süpersin. İyi seyirler dilerim... :bye:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
.alhas.
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 31 Tem 2010, 18:56

Güzel bir model... Volvo R olunca ayrı bir güzel... İyi günlerde keyif ile seyireyle yeni modelini Alhas ... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 31 Tem 2010, 19:05

masato yazdı:Güzel bir model... Volvo R olunca ayrı bir güzel... İyi günlerde keyif ile seyireyle yeni modelini Alhas ... :tey:

Teşekkür ederim Alper Abi :drinksb: Bu arada "R" nin anlamı nedir hakikaten ben bilmiyorum. R design gibi birşey duymuştum ama alakalımıdır?
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 31 Tem 2010, 19:29

Şu 1:43te güncel model bulmak daha kolay ve geçmemek için kendimi zor tutuyorum :lol:

Hayırlı olsun kardeşim :drinksb:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
.alhas.
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 31 Tem 2010, 19:40

ArdaPerk yazdı:Şu 1:43te güncel model bulmak daha kolay ve geçmemek için kendimi zor tutuyorum :lol:

Hayırlı olsun kardeşim :drinksb:

aslında ben de geçmedim deyip kendimi kandırıyorum abi :lol: ben istediğim zaman bırakırım ya bağımlı değilim :grin:
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: laorden » 31 Tem 2010, 20:12

hayırlı olsun yeni modelin kardeşim gerçi beraber aldık ama olsun devamının en kısa zamanda gelmesi dileğiyle....

mesaj için laorden arkadaşımıza teşekkür edenler:
.alhas.
laorden
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Adem YILMAZ
Toplam Model Sayısı: 1
Rep Puani: 25
laorden rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 31 Tem 2010, 22:48

ibrahimovic yazdı:Alhas,ilk defa görüyorum senin bu Volvoları ya,vallahi hepside harika gözüküyorlar.Volvo da 1/18 yapma şansımız pek olmadığı için 1/43 ler çok harika bir seçim olmuş.Ayrıca S60 R de hayırlı olsun,benim bildiğim R versiyonu aynı Mercedes te Amg gibi,Bmw de M versiyonu gibi bişey yüksek motor ve güç ayrıca fiyatı da pahalı S60 R lerin.Tebrik ediyorum gerçekten harika modeller :nazar: :nazar:

"VOLVO" for life :y:

Çok teşekkür ederim İbrahim'im. Ben bu r işini bi aynaları metalize yapıyor diye biliyordum :grin:
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 31 Tem 2010, 23:21

Buda çok güzelmiş kardeşim,hayırlı olsun. :smile: :+1:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
.alhas.
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 01 Ağu 2010, 11:20

MAKOSHARK yazdı:Buda çok güzelmiş kardeşim,hayırlı olsun. :smile: :+1:

Teşekkür ederim Deniz Abi'm :pidu2:
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: masato » 01 Ağu 2010, 12:16

.alhas. yazdı:
masato yazdı:Güzel bir model... Volvo R olunca ayrı bir güzel... İyi günlerde keyif ile seyireyle yeni modelini Alhas ... :tey:

Teşekkür ederim Alper Abi :drinksb: Bu arada "R" nin anlamı nedir hakikaten ben bilmiyorum. R design gibi birşey duymuştum ama alakalımıdır?

Alhas'cım R Volvo'da fabrika modifiyeli modeller için kullanılır bmw için m, mercedes için amg, honda için typeR ne ise Volvo'da da R bunun için kullanılır... Ben ilk Ankara'da s40 da görmüştüm sonrasında araştırmamda fabrikadan 300 beygir civarı çıkıyor diye biliyorum elbette yanılabilir veya yanlış biliyo olabilirim... Tekrar iyi günlerde keyif ile seyireyle... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
.alhas.
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 01 Ağu 2010, 12:24

Çok güzel :good2:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
.alhas.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 02 Ağu 2010, 19:40

teşekkür ederim hepinize :smile: :drinksb:
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir