Bmw 318 (E21)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: Bmw 318 (E21)

İletiYazar: .alhas. » 28 Tem 2010, 00:36

kesinlikle harika fakat ne yazık ki Minichamps 43 modellerine çok para istiyor.
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 28 Tem 2010, 01:09

Şu rengin ve jantın güzelliğine bakar mısınız! Gökhan abi gözümden kaçan bir paylaşımın olmuş bu... Ne kadar harika ve bulunmaz bir parça. 1/43 klasik BMW-Mercedes'lere ben de girdim bakalım; hayırlısı. Paylaşım yakın... Fotolar da yine sana has özellikte. İyi günlerde sergilemen dileklerimle...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: srht » 28 Tem 2010, 02:20

Kenan abi iyi ki çekip çıkarmışsın konuyu;ben de ilk kez görüyorum çünkü bu paylaşımı.

Gçkhan abi özellikle rengiyle gerçekten beğendiğim bir model oldu ve tek farlı E21 olduğu için de ayrıca ilgimi çekti diyebilirim.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle abicim.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5590
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 28 Tem 2010, 11:27

.alhas. yazdı:kesinlikle harika fakat ne yazık ki Minichamps 43 modellerine çok para istiyor.
+

Alhas, maalesef fiyatların yüksek olması canımızı sıkıyor.. Keşke olmasa da, her modeli uygun fiyata alabilsek.. Teşekkürler Alhas..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
.alhas.
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 28 Tem 2010, 11:31

gearbox yazdı:Şu rengin ve jantın güzelliğine bakar mısınız! Gökhan abi gözümden kaçan bir paylaşımın olmuş bu... Ne kadar harika ve bulunmaz bir parça. 1/43 klasik BMW-Mercedes'lere ben de girdim bakalım; hayırlısı. Paylaşım yakın... Fotolar da yine sana has özellikte. İyi günlerde sergilemen dileklerimle...

Kenan, jantlar gerçekten çok hoş. Aldığım modellerde, (bende saplantı oldu galiba) jantlar özellikle dikkatimi çekiyor. Bu modelin jantları da sade, gösterişten uzak ve dantel gibi işlenmiş.. Aynı şeyi ben Autoart Bmw E28 M5'te de gördüm.. Çok güzel yapmışlar. 1/43'lere girmene sevindim Kenan'cım. Ama tema Mercedes, ve Bmw olunca bizi bayağı uzun bir yol bekliyor galiba:) Bir türlü hızına yetişemiyorum modellerin..Güzel yorumların için ayrıca teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 28 Tem 2010, 11:34

srht yazdı:Kenan abi iyi ki çekip çıkarmışsın konuyu;ben de ilk kez görüyorum çünkü bu paylaşımı.

Gçkhan abi özellikle rengiyle gerçekten beğendiğim bir model oldu ve tek farlı E21 olduğu için de ayrıca ilgimi çekti diyebilirim.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle abicim.

Serhat'çım , dediğim gibi Bmw'nin bu kasasını da çok severim. Ama tek farlı olanı bana daha ilginç geliyor. Tam köpekbalığı veya, bir yaratık gibi:)) Çok teşekkürler..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: gokhan derli » 28 Tem 2010, 11:35

KARKAS yazdı:Rengi çok hoş Gökhan abi,iyi seyirler.

Ömer, o zamanların renkleri de çok hoşmuş.. Şeker gibi capcanlı renkler varmış. Sağol Ömer'im..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Akın AYDIN » 29 Tem 2010, 00:08

Gökhan abi hayırlı olsun. Alman zekası böyle oluyor heralde. Adamlar bi motor için sıfırdan araba üretmişler.
Resim

mesaj için Akın AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 29 Tem 2010, 08:41

Akın AYDIN yazdı:Gökhan abi hayırlı olsun. Alman zekası böyle oluyor heralde. Adamlar bi motor için sıfırdan araba üretmişler.

Akın'cım çok teşekkürler. Motorun yanında kasa da eskimiş zaten. 66 yılından beri üretiliyormuş. Yani değişim zamanı gelmiş aslında.. Tabii o zaman, 2002 tutkunları tarafından pek sevilmemiş.. Ama benim, 2002 yanında alıp toplamayı düşündüğüm ikinci araçtır kendileri.. Bakalım zaman ne gösterecek:))
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: yabaroz » 29 Tem 2010, 11:27

Gökhan abi hayırlı olsun öncelikle.Bu rengi ile ilgili pek bir bilgim yok ama,kırmızısını bulana kadar canımız çıkmıştı :lol: Sanıyorum Minichamps 318'in yanında farklı motor seçenekli bir model daha üretmişti.

Bir de Neo'nun cabriosu var.Tavsiye ederim Gökhan abi :good2:
Resim

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 29 Tem 2010, 12:45

yabaroz yazdı:Gökhan abi hayırlı olsun öncelikle.Bu rengi ile ilgili pek bir bilgim yok ama,kırmızısını bulana kadar canımız çıkmıştı :lol: Sanıyorum Minichamps 318'in yanında farklı motor seçenekli bir model daha üretmişti.

Bir de Neo'nun cabriosu var.Tavsiye ederim Gökhan abi :good2:

Ozan'cım çok teşekkürler. Neo'nun cabriolet'ini yakından görme fırsatım olmadı, ama İnşallah ileride almayı düşünüyorum bir tane..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 30 Tem 2010, 00:05

gokhan derli yazdı:
gearbox yazdı:Şu rengin ve jantın güzelliğine bakar mısınız! Gökhan abi gözümden kaçan bir paylaşımın olmuş bu... Ne kadar harika ve bulunmaz bir parça. 1/43 klasik BMW-Mercedes'lere ben de girdim bakalım; hayırlısı. Paylaşım yakın... Fotolar da yine sana has özellikte. İyi günlerde sergilemen dileklerimle...

Kenan, jantlar gerçekten çok hoş. Aldığım modellerde, (bende saplantı oldu galiba) jantlar özellikle dikkatimi çekiyor. Bu modelin jantları da sade, gösterişten uzak ve dantel gibi işlenmiş.. Aynı şeyi ben Autoart Bmw E28 M5'te de gördüm.. Çok güzel yapmışlar. 1/43'lere girmene sevindim Kenan'cım. Ama tema Mercedes, ve Bmw olunca bizi bayağı uzun bir yol bekliyor galiba:) Bir türlü hızına yetişemiyorum modellerin..Güzel yorumların için ayrıca teşekkür ederim.

Gökhan abi jantlar bir çeşit fetişizm zaten :smile7: Jant bir otomobilin satış adetlerini bile -bana göre- çok etkielyen bir unsur. Bazı markalar, basic modlelerine bile o kadar güzel "ucuz seçenek jant" yapıyorlar ki, daha iyisini aramıyorsunuz... Neyse; bu BMW'deki jantlar da zaten sade olduğu için çok orijinal geldi ve ve dantel gibi işleme konusuna tastamam katılıyorum ve E28'deki dantele ben de nail oldum bu arada. Foto da (izninle) ekledim konuna ama, kusura bakma artık; dayanamadım... :blush: Köpekbalığı bakışına da kesinlikel katılıyourm gelmiş geçmiş en karizmatik otomobil ön bbakışlarından biri de BMW'nin bu klasikleridir ayrıca. 1/43'e geçişe sevinmen; 1/43'cü oalrak beklenilesi bir haldi benim için de ve uzun yol olduğunu pek düşünmüyorum aslında ve bazıları da mevcut da zaten. 20, en fazla 25'i dahi geçmeyecek kadar Mercedes-Benz ve bunun yarısıdan daha az BMW modeli ile (tamamı klasik) hedefimi tamamlamayı düşünüyorum. Her modeli değil de, belli modelelrin peşindeyim... Fotoda da "nasıl çıkacaklar acaba" diye çektiğim bir fotoğraf idi. İyi ki çekmişim; burada paylaşmak kısmetmiş. 1/43 BMW ve Mercedes-Benz klasiklerini, bitmek üzere olan Unimog serisini tamamladıktan sonra alımlarına devam etmeyi düşünüyorum. 1/43 Unimog yağmuru yakındır Gökhan abim. :smile5: Ben teşekkür ederim...

Resim
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 30 Tem 2010, 01:01

Çok güzel ve gerçekten 2002 den sonra efsane olmuş bir kasa.Hayırlı olsun diyorum kardeşim. :smile: :+1:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

Önceki

1/43 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir