Gece Gezmesine Çıktık

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Gece Gezmesine Çıktık

İletiYazar: ArdaPerk » 27 Tem 2010, 02:29

İki kardeşi akşam gezmesine çıkarttım,önce parka götürdüm sonra da biraz gezdirdim :lol:
Yanyana pek güzel duruyorlar yanlarına nice Renaultlar inşallah :smile:

Buyurun Fotoğraflara;

:yeni: :movie:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ve tanımayanlar için bu da ben :grin: İzmir'de yerlerde sürünen birini görürseniz bilin ki o benim :drinksb:

Saygılarımla Güzel Ailem :sapka:
Resim

mesaj için ArdaPerk teşekkür aldı- 5:
Bora TURAN, BuRaK-B, G.HEPARSLAN, Kenan Şavklı, Onno
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

Re: Gece Gezmesine Çıktık

İletiYazar: srht » 27 Tem 2010, 03:34

Arda ellerine sağlık.Çok güzel fotolar çekmişsin.En çok ta otoparkta yaptığın çekimleri beğendim;gerçekçi kareler doğrusu.Bir de Megané için söyleidğim uygulamayı yap artık..=)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 27 Tem 2010, 07:49

Arda, çekim açıları yine mükemmel. Senin bu kardeşler iyi anlaşıyor gibi... :+1: REP

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 27 Tem 2010, 10:23

Arda eline sağlık kardeşim.Çekimler çok güzel.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: masato » 27 Tem 2010, 10:24

Arda kareler süper... Özellikle otopark fotoğrafları çok gerçekci çıkmış... Güzel çekimlerinin devamını dilerim... :tey: :+1:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 27 Tem 2010, 18:13

Arda harika çekimler bunlar favorim ise:

Tek kelime ile mükemmel diyebilirim, çok beğendim.
Bu arada her fırsatta modelleri eline alıp sokaklara çıkman harika, imrendim doğrusu :smile:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 27 Tem 2010, 19:20

Son derece başarılı bir çalışma olmuş.Yukarıdaki fotografa ise bayıldım.Ellerine sağlık. :hearth: :drinksb: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 27 Tem 2010, 19:30

srht yazdı:Arda ellerine sağlık.Çok güzel fotolar çekmişsin.En çok ta otoparkta yaptığın çekimleri beğendim;gerçekçi kareler doğrusu.Bir de Megané için söyleidğim uygulamayı yap artık..=)

Teşekkür ederim Serhatcım dioramadan fırsat kalmadı ki onu yapmaya ama yapınca ilk sana göndereceğim :lol:

Emre ERBASAR yazdı:Arda, çekim açıları yine mükemmel. Senin bu kardeşler iyi anlaşıyor gibi... :+1: REP

Emre Abim teşekkür ederim,şimdilik iyi anlaşıyorlar ama bakalım gelecek yeni kardeşlere bağlı araları bozulabilir :box: :lol:

KARKAS yazdı:Tek kelimeyle mükemmel çekimler ellerine sağlık Arda.

Teşekkür ediyorum :smile:

oguzhandincel yazdı:Arda eline sağlık kardeşim.Çekimler çok güzel.

Saolasın kardeşim beğenmene çok sevindim :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 27 Tem 2010, 19:36

masato yazdı:Arda kareler süper... Özellikle otopark fotoğrafları çok gerçekci çıkmış... Güzel çekimlerinin devamını dilerim... :tey: :+1:

Abicim özellikle boş otopark buldum saat 11de falan çektim :lol: Beğenmene çok sevindim teşekkür ederim :drinksb:

ibrahimovic yazdı:Arda abi,Renault'ları gezdir gezdir kaç bin km oldu yav bakımda yaptırmıyorsun :lol: Ama gerçekten söyliyecek kelime bulamıyorum sende benim gibi Renault'yu bu kadar seviyorsun umarım bu modellerin yanına birçok Renault gelir ve hemen bu kareleri pc me kaydediyorum.Gerçekten harikaa :bravo: :bravo: :bravo:

Senin izinden geliyorum İbrahimcim biliyorsun bir ara senin Renault servise geleceğim :lol: :grin: Büyük boy istediğin varsa gönderebilirim haberin olsun :drinksb:

kemal_053 yazdı:arda ellıne sağlık çok güzel resımler çekmişssin mekanıda çok güzel ayarlamıssın modelelre göre senı gördüğümede sevındım

Oldu ki bir yerde karşılaşırız aklıma geldi paylaşayım dedim :smile: Teşekkür ederim :smile:
Her an her yerden çıkabilirim Ankara,İzmit,İstanbul vs vs :sport1:

BuRaK-B yazdı:Arda harika çekimler bunlar favorim ise:

Tek kelime ile mükemmel diyebilirim, çok beğendim.
Bu arada her fırsatta modelleri eline alıp sokaklara çıkman harika, imrendim doğrusu :smile:

Abi teşekkür ederim bayılıyorum şunların fotoğraflarını çekmeye :drinksb:

atesoglu yazdı:

Son derece başarılı bir çalışma olmuş.Yukarıdaki fotografa ise bayıldım.Ellerine sağlık. :hearth: :drinksb: :+1:

Çok sevindim Abicim teşekkürler :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: .alhas. » 27 Tem 2010, 22:40

otopark sahnesi çok fena yahu :grin: Eline sağlık abi bi ara ben de deneyim bunu... :+1: dememe gerek yoktur herhalde :grin:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: xexilli » 27 Tem 2010, 22:47

Arda kardeşim çekimler mükemmel olmuş otopark çekimlerin çok gerçekçi ellerine sağlık.
xexilli
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 19
Rep Puani: 5
xexilli rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 27 Tem 2010, 22:58

.alhas. yazdı:otopark sahnesi çok fena yahu :grin: Eline sağlık abi bi ara ben de deneyim bunu... :+1: dememe gerek yoktur herhalde :grin:

Alhasım burdan da teşekkür edeyim sana :lol:
Beğenmene sevindim kardeşim :drinksb:

xexilli yazdı:Arda kardeşim çekimler mükemmel olmuş otopark çekimlerin çok gerçekçi ellerine sağlık.

Teşekkür ederim Mehmetcim seninkileri hala bekliyoruz :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: .alhas. » 27 Tem 2010, 23:05

ArdaPerk yazdı: Teşekkür ederim Mehmetcim seninkileri hala bekliyoruz :lol:

çok pis katılıyorum :grin:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

Sonraki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir