Baby Benz..=)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Baby Benz..=)

İletiYazar: srht » 22 Tem 2010, 19:42

Nihayet geçen Ağustos ayından beri almak istediğim Mercedes-Benz 190E Barolo Red'e kavuştum.Modeli bı işe başladığımdan beri almak istiyordum;nasip bu zamanaymış.Ama nedense bu modeli sıfır almak gibi bir niyetim yoktu.Çünkü abartmıyorum bir ara bunun grisinin 2.elde 80 TL'ye satıldığını gördüm.Üstüne ay önce de gri renklilerine kampanya yapıp 100 TL'ye çektiler.Bu durumdan sonra bu modele bu kadar para verilmez düşüncem iyice sabitleşti;bir de ille de bu renk olsun istiyordum.Neyse ki CYG sağolsun;yine abiliğini gösterdi ve bana bu modeli sıfır ayarında;ikinci el olarak uygun bir fiyata buldu ve almama vesile oldu.Kendisine buradan birkez daha teşekkür ediyorum.

Modeli anlatmaya gerek yok zaten.Duayenlerin bildiği bir model.Autoart'ın en başarılı çalışmalarından birisi.Doğrusu koleksiyonumda krem renkli W115'le beraber en çok beğendiğim 2.araç oldu kendisi.

Kısmetse bu pazar 1:1 1990 model Mercedes-Benz 190E 2.0 Automatic(o da Barolo Red) ile beraber bir dış mekan çekimi yapmayı düşünüyorum yine bizim dükkanda.

Ayrıca yine bu işe başladığımdan beri geçen 1 yıllık sürede en çok istediğim ve hepinizin de sevdiği&hayran kalacağı bir model de bugün,yarın geliyor.O da sürpriz olsun.Ama en çok ta onu bulduğuma sevindim..

Baby Benz.. :bravo:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Re: Baby Benz..=)

İletiYazar: gokhan derli » 22 Tem 2010, 19:50

Serhat, senin adına sevindim. W201 en sevdiğim baby Mercedes serisi:) Autoart, bu modelde kalitesini konuşturmuş.. Bu arada ikinci modeli çok merak ediyorum doğrusu..Dış çekimleri merakla bekliyorum. 1/1 karşılaştırması her zaman hoşuma gitmiştir..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: srht » 22 Tem 2010, 19:54

Gökhan abi teşekkür ederim.Kısmetse pazar günü dediğim gibi aynı aracın aynı renk 1:1'yle çekim yapacağız.Diğer model sürpriz olsun.Yoldalar kendisi şu anda;Bucak'a doğru gelmekte..=)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Tem 2010, 19:56

Serhat en sevdiğim Mercedes klasiklerindendir. Binip seyahat etme imkanı bulduğum ve yolculuk sırasında keyif veren ender araçlardan biridir. AA ise harika modellemiş diyebilirim. 4-5 ay öncesine kadar bende de gri renklisi vardı ve bu renginin de harika olduğunu söyleyebilirim. AA'dan Mavi-Lacivert, Beyaz-Gri renk kombinasyonlarıyla ikinci partisi üretileceği konuşmaları var yabancı forumlarda, eğer bu durum gerçek olursa tekrardan koleksiyonuma ekleyeceğim. Harika fotoğraflamışsın, keyifle seyret bu ihtiyar kralı :good2:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: srht » 22 Tem 2010, 19:59

Burak çok teşekkür ederim.Aslında Pazar'a kadar fotolama niyetim yoktu ama bugün akşamüzeri aklıma esti birden.O kadar da iyi olmadı fotolar yine de.Işık filan iyi değildi.En iyisi günışığı ki onu da anladım geçen yaptığım dış mekan çekimlerinde.

Bu arada dediğin gibi rahatlık yönünden ender araçlardan birisi.Beyaz renginin üretilmesi ise iyi olur;zira birçok Mercedes-Benz koleksiyoneri o renge hücum eder heralde.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 22 Tem 2010, 20:11

Serhat hayırlı olsun kardeşim.Benimde çok beğendiğim ve listemde olan bir model.Gri rengi şu sıralar fiyatı nedeniyle aklımı çalıyor ama alamıyorum.İyi seyirler. :+1: Rep
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Tem 2010, 20:13

srht yazdı:...Bu arada...Beyaz renginin üretilmesi ise iyi olur;zira birçok Mercedes-Benz koleksiyoneri o renge hücum eder heralde.

Kesinlikle, bir düşünsene:

Bu da modeli:
Resim
Resim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: srht » 22 Tem 2010, 20:14

Oğuzhan çok teşekkür ederim.Kesinlikle tavsiye edeceğim bir model.Tema dışı olsa dahi kalitesiyle bunu hemen unutturacak cinsten.Eğer gönlünden gri geçiyorsa fiyat avantajı bitmeden al bir tane derim.Benim bu renk daha çok hoşuma gidiyordu ve epey bekledim;nihayet te bulduk..=)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: srht » 22 Tem 2010, 20:16

BuRaK-B yazdı:
srht yazdı:...Bu arada...Beyaz renginin üretilmesi ise iyi olur;zira birçok Mercedes-Benz koleksiyoneri o renge hücum eder heralde.

Kesinlikle, bir düşünsene:

Babam modeli gördüğünde zaten direk bunun beyazı yok muydu diye sordu.Düşün artık.O bile öyle soruyor;koleksiyonerleri kim bilir ne yapar.. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 22 Tem 2010, 22:05

Model zaten süper. Renk harika.
Çok iyi bir seçim Serhat tebrikler...

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Onno » 22 Tem 2010, 22:08

oy oy vallahi süper yapmışsın tam bir koleksiyonerlik .... hayırlı olsun +1

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: srht » 22 Tem 2010, 22:12

Emre abi ve Onur;ikinize de ayrı ayrı teşekkür ederim.Beğenmenize sevindim doğrusu.

Akşam çarşıya çıkacaktım.Yağmur başladı ve hâlen de devam ediyor.Ben de iptal ettim çarşı programımı ve 560SEL'i de çıkarıp 190E'le berabe fotolarını çektim.Yanlız odada ışık yanıyor olmasına rağmen flaşsız çekilen fotolar garip bir şekilde sanki 1.0 mp'lik telefon ile çekilmiş gibi beyaz beyaz noktalar var.Kağıt gibi görüntü var..

Bu arada 560SEL'i 10 dk. filan tekrar inceledim sakin kafa ile ve bu arabayı almak isteyip te kararsız kalan dostlarıma şiddetle tavsiye ediyorum.Öyle ki ön koltukların sırt dayama yerleri bildiğin kumaşımsı bir yapıya sahip ve elimi bastırıp da koltuğun sırt kısmı hafif esnemesiyle birlikte küçük bir "şok" geçirdim diyebilirim.Modelin bu özelliğini yeni fark ettim. :shocked2: Gerçekten Norev firması iyi iş çıkarmış.

Aynı dönemlerde;benzer tasarım anlayışıyla üretilmiş farklı sınıflarda yer alan Mercedes-Benz'ler: :movie:
190E(W201)&560SEL(W126)

Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Onno » 22 Tem 2010, 22:15

560 sel de çok hoş duruyor. Fotoğraf olarak makinenin iso değeri en yüksektedir. Noise kaybedemiyorsun. Diyafram hızını düşür isoyu otomatik yap yada manuel oyna ;)

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir