VİTRİN DÜZENLEMESİ 18.07.2010 :))

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

VİTRİN DÜZENLEMESİ 18.07.2010 :))

İletiYazar: Emre E. » 18 Tem 2010, 18:12

İstanbul buluşurken, aklımın orada olmasını bir kenara bırakırsak, günü en güzel şekilde, vitrini temizleyerek ve aramıza katılan 4 yeni modeli diğer arkadaşlarıyla tanıştırarak geçirebilirdim.
Lancia Repsol'ün partneri Lancia Totip Antalya'dan aramıza katılmıştı.
AA Mustang Mach1 (1971), AA BMW 323 ve Checker Taksi geçen hafta Ankara buluşmasından sonra garaja girdiler.
Detaylı çekimler önümüzdeki günlerde sizlerle olacak. Bugünkü temizlik beni bayağı yordu doğrusu. Buyrun vitrin'in fotoğraflarına...

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:nazar:

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, Kenan Şavklı, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19165
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: VİTRİN DÜZENLEMESİ 18.07.2010 :))

İletiYazar: andy1 » 18 Tem 2010, 18:25

Emre Kardeşim,

MaşhALLAH diyerek başlamak isterim,müthiş güzel görünüyorlar !

Temizlik işi zor ama görün karelerde prırıl pırıl güzel yüreğini yansıtmış,emeklerine sağlık !

Sağlıkla huzurla en güzel modelleri dilerim !

Saygılar

mesaj için andy1 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
andy1
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Andy
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 525
andy1 rep puani yokandy1 rep puani yokandy1 rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 18 Tem 2010, 18:33

AA BMW 323
güzel günlerde sergile abi..
Vitrin çok hoş.. Modeller de oyle.. yalnız biraz ışık mı istiyor?
Rep de geldi teşekkür de..
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8055
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 18 Tem 2010, 18:43

Biz dışardayken Emre ne yapmış görüyormusunuz arkadaşlar,bak bak bak. :lol: :lol: :lol: Hayırlı olsun arkadaşım mükemmel duruyorlar bu arada SLS'e bayıldım. :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 18 Tem 2010, 18:47

MAKOSHARK yazdı:Biz dışardayken Emre ne yapmış görüyormusunuz arkadaşlar,bak bak bak. :lol: :lol: :lol: Hayırlı olsun arkadaşım mükemmel duruyorlar bu arada SLS'e bayıldım. :smile: :smile: :smile:

Abim ne yapayım, aklım ordaydı zaten biliyorsun... Biraz olsun rahatladım, oyalandım.
Teşekkürler beğenin için. :sapka:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 18 Tem 2010, 18:55

Emre ERBASAR yazdı:
MAKOSHARK yazdı:Biz dışardayken Emre ne yapmış görüyormusunuz arkadaşlar,bak bak bak. :lol: :lol: :lol: Hayırlı olsun arkadaşım mükemmel duruyorlar bu arada SLS'e bayıldım. :smile: :smile: :smile:

Abim ne yapayım, aklım ordaydı zaten biliyorsun... Biraz olsun rahatladım, oyalandım.
Teşekkürler beğenin için. :sapka:

Repimide verdim :lol: :lol: :lol:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 18 Tem 2010, 20:08

Ali SAMANGÜL yazdı:Emre;
Abi diğerlerine ud vurmuşum bana bunlar lazım
... :lol:
Abi süper duruyorlar eline sağlık.

Ali, bu kareyi senin için çektim zaten. Her an aklımdaydın... :foto: :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 18 Tem 2010, 20:11

ibrahimovic yazdı:Emre abi,valla temizlik işi çok zor bende daha dün temizledim vitrini ve modelleri,camlardan çocuk el izlerini çıkarmak baya zor oldu :lol: Senin vitrinde çok hoş ve temiz gözüküyor abi :nazar: Ellerine sağlık.Birlikte aldığımız modellerde ayrıca hayırlı olsun abi,en çok ilgimi Checker taksi çekmişti,zahmet olmassa detaylı foto bekliyorum :smile:

İbrahim, mümkün olduğunca çocuk girmiyor odaya zaten, Mert dahil. :lol: :toivo:
Aslında temizlik bahane. Ellemek için bize bahane lazım.
Checker taksi yakında bu ekranlarda... :bye:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: oguzhandincel » 18 Tem 2010, 21:29

Maşallah Emre abi.Hepsi birbirinden güzeller.Teşekkürler paylaşım için.
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Onno » 18 Tem 2010, 21:39

fecii feciii maşallah :)) bende beklemedeyim kuzular gelsin hemen düzenlemeye gireceğim
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Tem 2010, 00:08

Emre güzel bir vitrinin var; seyretmeside bir o kadar keyifli.
Seninde yazdığın gibi aslında vitrin temizlemesi bir bahane bende temizleme işine başladığımda bütün gün sürüyor çünkü hepsini tek tek alıp mıncıklıyor ve inceliyorum :lol:
Birde Deniz hocamın bir lafını anlayamadım ?? "bu arada SLS'e bayıldım." ben SLS göremedim ?
Her modelin çok güzel ama benim bir kare çok hoşuma gitti. Çifte beyaz kumrular gibi duruyorlar :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 19 Tem 2010, 00:13

çok güzel olmuş abi.. iyi seyirler.. :bravo: :nazar:
Resim

mesaj için Desolator arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 19 Tem 2010, 00:37

Emre abi, buluşmaya gelemeyeceğini anlatırken, bu işi yapacağını söylemiştin zaten ve ben de bugün yarın bekliyordum; anında paylaşmışsın. Ellerine sağlık. Son eklenenlerle beraber mükemmelliği ivmelenen bir seriye kavuştun ve içerik olarak benim şu anki beğenimin çok paralelinde seçimlerin; beğendiğin herşey var ve ve her ölçekte; mükemmel duruyorlar. Benim de en çok içim Ali abi gibi o Volvo'ların olduğu rafa gitti ve 1/43 olarak sevdiğim nostaljik TIR-kamyon serisine girmeye başladığım için; yanı sıra çok sevdiim güncelleri de ekleyeceğimden bunlar aklımı çok fena çeliyorlar. "Allah!" diyorum... Oklasik BMW ve Mercedes-Benz'lerin bulunduğu katlar ve Lancia'ların bulunduğu kısımlar da fena haldeler... Afiyetle seyirler dilerim Emre abim.
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Sonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir